Kolekcja MagniProtect

Tu jesteś: Wprowadzenie | Materace piankowe | Kolekcja MagniProtect

Kolekcja MagniProtect

USUŃ WIRUSY I BAKTERIE Ze SwOJEJ SYPIALNI

Pandemia COVID-19 zmieniła cały świat i wpłynęła na codzienne życie. Nowe zagrożenie skłoniło nas do poszukiwania skutecznego sposobu dla zagwarantowania pełnej ochrony w czasie snu. Doświadczenie, innowacyjne badania i rozwój technologii, pozwoliły nam znaleźć i stworzyć niezwykłe rozwiązania do skutecznego zwalczania wirusów i bakterii. To pierwsza w Polsce kolekcja produktów przeciwwirusowych i antybakteryjnych o nazwie MagniProtect - przeciwwirusowe i antybakteryjne materace, toppery, ochraniacze na materac i poduszki ortopedyczne.
 


Problem: Prześcieradła i pokrowce materacy mogą sprzyjać w tworzeniu środowiska dla wirusów i bakterii.

Nasze podejście: Rozpoczęliśmy szeroko zakrojone badania wraz z wiodącymi ekspertami z wielu dziedzin dla stworzenia nowych materiałów antywirusowych i antybakteryjnych. 

Rozwiązanie: Nowa kolekcja MagniProtect i jej unikalne właściwości przeciwwirusowe i przeciwbakteryjne, dzięki zastosowaniu rewolucyjnego materiału z technologią ViroStop.

Wirusy i bakterie. Śpij bez niewidzialnych wrogów.

MagniProtect skutecznie zwalcza wirusy i bakterie zapobiegając ich tworzeniu i namnażaniu.

Jak to działa?

Dzięki unikalnej kombinacji technologii pęcherzykowej i aktywnego srebra powstaje środowisko, w którym wirusy i bakterie tracą niezbędne czynniki odżywcze. Minimalizuje to występowanie aktywnych wirusów i bakterii, a tym samym negatywny wpływ patogenów na ludzi.

Srebro ma silne działanie przeciwwirusowe i przeciwbakteryjne, może zniszczyć 99,9% wirusów i bakterii w ciągu kilku minut. Przyciąga wirusy i bakterie o przeciwnych ładunkach elektrycznych i przywiera na stałe. Technologia pęcherzykowa (tj. tłuszczowe torebki sferyczne) narusza błonę wirusa lub bakterii, a srebro niszczy je w ciągu 2-5 minut. Ta technologia tekstylna okazała się skuteczna w laboratoryjnych badaniach przeciwko SARS-CoV-2, wirusowi otoczkowemu, który powoduje COVID-19. Niezależne testy przeprowadzone w USA wyraźnie wykazały wpływ technologii ViroStop również na koronawirusa.

Virostop

Siła srebra przeciwko wirusom i bakteriom.

ViroStop to wyjątkowa kombinacja technologii pęcherzykowej i srebra, zaprojektowana w celu zapobiegania namnażania się bakterii i wirusów na tkaninach, które w są idealnymi powierzchniami do rozwoju negatywnych patogenów.

Specjalna technologia atakuje wirusy otoczkowe i pomaga szybko je zniszczyć. Aktywna technologia srebra atakuje wirusy i bakterie, skutecznie zapobiegając ich namnażaniu.

Gdy tylko zmodyfikowaliśmy filtry w maseczkach klasy FFP2 za pomocą technologii ViroStop, ich funkcjonalność znacznie wzrosła do poziomu najwyższej klasy FFP3.

Certyfikat OEKO-TEX® STeP gwarantuje wiarygodność i przestrzeganie środków ochrony środowiska na wszystkich etapach procesu produkcyjnego.

OEKO TEX STANDARD 100 gwarantuje brak szkodliwych substancji dla ludzi i środowiska w produktach włókienniczych.

Standard ATCC 100 FOR VIRUS z nowym protokołem skoncentrowanym na COVID-19 potwierdza działanie przeciwwirusowe. ISO 18184 potwierdza działanie przeciwwirusowe wyrobów włókienniczych. ISO 20743 potwierdza przeciwbakteryjne działanie wyrobów włókienniczych.

MagniProtect 8

Kolekcja MagniProtect, Materace piankowe

Średnio twardy materac piankowy z kolekcji MagniProtect to nowość w walce z wirusami i bakteriami. Połączenie innowacyjnej technologii ViroStop i aktywnego srebra zapobiega występowaniu wirusów i bakterii na materacu, a tym samym minimalizuje negatywny wpływ patogenów na ludzi. Efekty działania antywirusowej technologii ViroStop zostały potwierdzone międzynarodowymi normami ATCC i ISO.

  1. Kolekcja Kolekcja MagniProtect, Materace piankowe
  2. Wymiary 80x200
  3. Wysokość 21 cm
  4. Twardość średnio twardy

2 440

Zobacz szczegóły

W naszej witrynie internetowej używamy plików cookie do oceny ruchu i optymalizacji działań marketingowych. Dalsze korzystanie z naszej witryny internetowej oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji
Zgadzam się