Kolekcja Memorabile

Tu jesteś: Wprowadzenie | Materace piankowe | Kolekcja Memorabile

Kolekcja Memorabile

Wyjątkowe właŚCIWOŚCi materacy w wielu wariantach

Kolekcja Memorabile została zaprojektowana z myślą o Twoich indywidualnych upodobaniach, co do wysokości materaca. Podstawą wkładu materaca są dwa typy zimnych pianek Eliosoft i Elioform zapewniające stabilne i przyjemne podparcie całego ciała. Memorabile to materace średnio twarde posiadające zdejmowany pokrowiec z wiskozy, która szybko absorbuje i odparowuje wilgoć. Dla wyższego komfortu odpoczynku w pokrowcu znajduje się 2 cm warstwa termoelastycznej pianki z pamięcią kształtu. Te materace są odpowiednie dla dorosłych jak i dla dzieci.

 

Memorabile 12

Kolekcja Memorabile

Wysoki materac składający się z dwóch zimnych pianek Eliosoft i Elioform, z pianką termoelastyczną w zdejmowanej i zmywalnej powłoce dla dodatkowego komfortu.

  1. Kolekcja Kolekcja Memorabile
  2. Wymiary 80x200 cm
  3. Wysokość 30 cm

2 895

Zobacz szczegóły

Memorabile 10

Kolekcja Memorabile

Średnio wysoki materac składający się z dwóch zimnych pianek Eliosoft i Elioform, z pianką termoelastyczną w zdejmowanej i zmywalnej powłoce dla dodatkowego komfortu.

  1. Kolekcja Kolekcja Memorabile
  2. Wymiary 80x200 cm
  3. Wysokość 25 cm
  4. Twardość średnio twardy

2 495

Zobacz szczegóły

W naszej witrynie internetowej używamy plików cookie do oceny ruchu i optymalizacji działań marketingowych. Dalsze korzystanie z naszej witryny internetowej oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji
Zgadzam się