Kolekcja Nuvola

Tu jesteś: Wprowadzenie | Materace piankowe | Kolekcja Nuvola

Kolekcja Nuvola

dla NAJBARDZIEJ BŁOGIEGO SNU

Sprawdź zupełnie nowe odczucie odpoczynku, połóż się i zrelaksuj na tym wyjątkowym materacu. Pochłonie Cię uczucie świeżości, komfortu, lekkości i doskonałej przewiewności. Miła przyjemność dla ciała i odprężenie umysłu. Z każdym ruchem ciała materac z kolekcji Nuvola oddycha pod tobą i przenosi świeże powietrze z otoczenia do materaca. Nadmiar ciepła twojego ciała zniknie, poczujesz orzeźwienie.

 

NIEPOWTARZALNE UCZUCIE LEKKOŚCI

Całkowicie nowy, opatentowany materiał Thermic® w połączeniu z miękką wiskozą zapewnia optymalny mikroklimat snu. Pokrowiec wykonany z pianki Memosoft i super miękkie włókno dają śpiącemu uczucie miękkości i komfortu. Lamówka wentylowana 3D w połączeniu z warstwami innowacyjnej pianki Aquabreeze i Elioform, zapewnia doskonałe odprowadzanie wilgoci, wysoce ergonomiczne podparcie i wysoką elastyczność. Zimna pianka Elioform zapewnia optymalne podparcie ortopedyczne kręgosłupa. Technologia Airyform zapewnia doskonałą wentylację materaca. System Dual Comfort pozwala partnerom indywidualnie wybierać twardsze lub bardziej miękkie podparcie, które zaspokaja potrzeby obu osób.

Nuvola Dual 12

Kolekcja Nuvola, Materace piankowe

Niezwykle wygodny bardzo miękki wysoki materac wykonany z innowacyjnej pianki Aquabreeze i opatentowanej tkaniny Thermic®. Zapewni Twojemu ciału wyjątkowe uczucie miękkości, lekkości i świeżości.

  1. Kolekcja Kolekcja Nuvola, Materace piankowe
  2. Wymiary 80x200 cm
  3. Wysokość 30 cm
  4. Twardość miękka, bardzo miękka

3 290

Zobacz szczegóły

Nuvola Dual 10

Kolekcja Nuvola, Materace piankowe

Niezwykle wygodny miękki materac wykonany z innowacyjnej pianki Aquabreeze i opatentowanej tkaniny Thermic®. Zapewni Twojemu ciału wyjątkowe uczucie miękkości, lekkości i świeżości.

  1. Kolekcja Kolekcja Nuvola, Materace piankowe
  2. Wymiary 80x200 cm
  3. Wysokość 25 cm
  4. Twardość miękka, średnio miękka

2 990

Zobacz szczegóły

W naszej witrynie internetowej używamy plików cookie do oceny ruchu i optymalizacji działań marketingowych. Dalsze korzystanie z naszej witryny internetowej oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji
Zgadzam się