Nuvola Dual 12 Udostępnij na

Tu jesteś: Wprowadzenie | Materace piankowe | Kolekcja Nuvola | Nuvola Dual 12

Niezwykle wygodny bardzo miękki wysoki materac wykonany z innowacyjnej pianki Aquabreeze i opatentowanej tkaniny Thermic®. Zapewni Twojemu ciału wyjątkowe uczucie miękkości, lekkości i świeżości.

SUGEROWANA CENA 3 290 zł (cena zawiera 23% podatku VAT)

Gdzie mogę przetestować? Zapytaj o poradę

 1. Rozmiary 80x200 cm
 2. Wysokość 30 cm
 3. Twardość miękka, bardzo miękka

Potrzebujesz inne wymiary? PORÓWNAJ MATERACE

 1. Pokrowiec Thermic®, Wiskoza
 2. Wymienny pokrowiec Tak
 3. Pokrowiec można prać 30°
 4. Obciążenie maksymalne 150 kg
 5. Rozszerzona gwarancja na wkład 12 lat
 6. Dla kogo Odpowiedni dla dzieci i dorosłych
 7. Podwójny komfort Tak

Prečo zvoliť matrac nuvola Dual 12?

 • bardzo przyjemna, dopasowująca się do ciała pianka Memosoft zszyta z powłoką zapewnia uczucie ekstremalnej miękkości i komfortu
 • innowacyjna pianka Aquabreeze na bazie wody o otwartej strukturze komórkowej dla łatwego przepływu powietrza i optymalnego rozproszenia nagromadzonego ciepła
 • dolna warstwa zimnej pianki Elioform zapewnia odpowiednie podparcie ortopedyczne kręgosłupa
 • technologia Airyform zapewnia doskonałe napowietrzanie materaca
 • w rozmiarze 140 cm i szerszych jest dostępny w wersji, w której można  obrócić każdą połowę na stronę twardszą albo bardziej miękką. To znaczy, że nadaje się dla par o różnych wymaganiach co do sztywności materaca.
 • estetyczna, zdejmowana powłoka, którą można wyprać (30°C) wykonana z patentowanej tkaniny Thermic® zapewnia doskonałe poczucie świeżości podczas snu
 • może być położony na perforowanej płycie lub stałym albo regulowanym stelażu listwowym
 • przedłużona gwarancja na rdzeń materaca - 12 lat (standardowa gwarancja na powłokę materaca - 2 lata)

 

 1. estetyczna, zdejmowana powłoka, którą można wyprać (30°C) wykonana z patentowanej tkaniny Thermic®
 2. warstwa pianki Memosoft zszyta z powłoką (2 cm)
 3. hipoalergiczne, super miękkie włókno
 4. innowacyjna pianka na bazie wody Aquabreeze (12 cm)
 5. zimna pianka Elioform (12 cm)

 

opis

Materac Nuvola Dual 12 to niezwykle wygodny, bardzo miękki, wysoki materac. Specjalna miękka, chłodząca powłoka z materiału Thermic® zapewnia natychmiastowe odprężenie ciała w ciepłe letnie dni. Przyjemne uczucie świeżości w kontakcie ze skórą poprawia jakość odpoczynku. Tkaninę tę można porównać do „akumulatora termicznego”, który jest ładowany przez nagromadzone ciepło ludzkie i uwalnia go, gdy tylko temperatura ciała spadnie. W rezultacie nie zmienia się ona podczas snu.

Dodatkowo, 2 cm warstwa pianki Memosoft, zszyta z powłoką, zapewnia uczucie wyjątkowej miękkości i niesamowitego komfortu podczas snu. Innowacyjna warstwa piankowa Aquabreeze o wysokiej gęstości na bazie wody, ma wyjątkową otwartą strukturę komórkową. Umożliwia prosty przepływ powietrza i zapewnia optymalne rozproszenie nagromadzonego ciepła ciała. Dolna warstwa zimnej pianki Elioform zapewnia odpowiednie podparcie ortopedyczne kręgosłupa.

 Technologia Airyform zapewnia doskonałe napowietrzanie materaca.

W rozmiarze 140 cm i szerszych jest dostępny w wersji Dual Comfort, w której można  obrócić każdą połowę na stronę twardszą albo bardziej miękką. To znaczy, że nadaje się dla par o różnych wymaganiach co do sztywności materaca.

Wystarczy tylko rozpiąć powłokę, obrócić swoją połowę na drugą stronę, stosownie do swoich preferencji i nadal korzystać z zalet wspólnego szerokiego materaca.

Zobacz w tych sklepach:

Galeria zdjęć

Napisz do nas

Imię i nazwisko
E-mail
Nr telefonu
Twoja wiadomość
Akceptacja warunków

W naszej witrynie internetowej używamy plików cookie do oceny ruchu i optymalizacji działań marketingowych. Dalsze korzystanie z naszej witryny internetowej oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji
Zgadzam się