Kolekcja Toscana

Tu jesteś: Wprowadzenie | Materace piankowe | Kolekcja Toscana

Kolekcja Toscana

Bliski kontakt z naturą dla twojego idealnego wypoczynku

Kolekcja Toscana jest idealna dla tych, którzy cenią sobie naturalne rozwiązania, nie pozbawiając się jednocześnie możliwości skorzystania ze wspaniałego komfortu zapewnianego przez nowoczesną technologię. W najgłębszej harmonii z toskańską naturą łączymy podparcie pianki z pamięcią kształtu Geomemory z olejkami eterycznymi, aloesem i organicznym pokrowcem.

Doskonałe produkty z tej serii są przyjazne dla środowiska i zapewniają jednocześnie odpowiednie podparcie kręgosłupa. Certyfikat GOTS, wydany przez Instytut Certyfikacji Etycznej i Środowiskowej, potwierdza, że wszystkie materiały stosowane w tej kolekcji są w 100% przyjazne wobec człowieka i środowiska, produkowane bez zanieczyszczania środowiska naturalnego.

CAŁY ŚWIAT W DOSKONAŁEJ HARMONII

Zastosowanie naturalnych materiałów nadaje materacom i poduszkom niesamowite właściwości relaksacyjne. Olejki eteryczne w tych produktach pomagają się zrelaksować, a wyciąg z aloesu wspomaga regenerację ciała podczas snu.

W kolekcji Toscana zastosowano dwa ekskluzywne materiały - zimną piankę Ecogreen i piankę z pamięcią kształtu Geomemory. Pierwsza jest elastyczna, a mimo to solidna, idealna do zapewnienia odpowiedniego wyrównania ramion, pleców i kończyn. Pianka z pamięcią kształtu Geomemory zapewnia wsparcie dla wszystkich części ciała i niezależnie dostosowuje się do ich naturalnego kształtu i zapewnia relaks dla mięśni i stawów.

Wszystkie modele Toscana są dostarczane z pokrowcami ze 100% bio bawełny, która jest świeża i przyjemna w dotyku. W połączeniu z wentylowaną lamówką 3D zapewniającą maksymalną oddychalność, zapewnia luksusową regenerację podczas snu w harmonii z naturą.

Cotton Grande Dual 12

Kolekcja Toscana, Materace piankowe, Produkty zdrowotne

Luksusowy, naturalny materac z ekstraktami z byliny ślazu dzikiego, aloesu i soi w rdzeniu i powłoką z bawełny organicznej.

  1. Kolekcja Kolekcja Toscana, Materace piankowe, Produkty zdrowotne
  2. Wymiary 80x200 cm
  3. Wysokość 30 cm
  4. Twardość miękka, średnio miękka

6 450

Zobacz szczegóły

Cotton Caresse Dual 10

Kolekcja Toscana, Materace piankowe, Produkty zdrowotne

Naturalny materac z ekstraktami z aloesu i soi w powłoce z bawełny organicznej.

  1. Kolekcja Kolekcja Toscana, Materace piankowe, Produkty zdrowotne
  2. Wymiary 80x200 cm
  3. Wysokość 25 cm
  4. Twardość średni, średnio twardy

4 900

Zobacz szczegóły

W naszej witrynie internetowej używamy plików cookie do oceny ruchu i optymalizacji działań marketingowych. Dalsze korzystanie z naszej witryny internetowej oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji
Zgadzam się