Usługi niestandardowe

Tu jesteś: Wprowadzenie | Poznaj Magniflex | Usługi niestandardowe

EKSPRESOWA DOSTAWA

Usługa, która zostanie doceniona przez partnerów biznesowych i klientów, chcących szybko dostarczyć produkt.

Materac 90x200 można wysłać w ciągu 48 godzin.

MATERACE NA MIARĘ

Wszystkie materace wymienione w naszej ofercie mogą być wykonane w dowolnym rozmiarze w ciągu 4-6 tygodni.

PORADY

Czy masz problemy ze snem lub doborem odpowiedniego materaca medycznego? Czy wiesz, jak wybrać naprawdę dobrej jakości materac piankowy z szerokiego wyboru na rynku? Nasz wyszkolony personel chętnie doradzi w sekcji Doradztwo.

WSPÓŁPRACA Z LEKARZAMI

Grupa CFH nawiązała profesjonalną współpracę z Laboratorium Sleep w Szpitalu Uniwersyteckim w Hradcu Králové. Pracujemy również z wykwalifikowanymi fizjoterapeutami specjalizującymi się w problemach z bólem kręgosłupa.

SEMINARIA PROFESJONALNE

Przygotowujemy dla Ciebie regularne seminaria na tematy wysokiej jakości materaca piankowego i zdrowego snu. Będziemy Cię informować o datach i lokalizacjach sekcji Wiadomości.

CZYSZCZENIE POKROWCÓW MATERACY MAGNIFLEX

Polecamy pralnie sk.5asec.com, gdzie przetestowaliśmy profesjonalne czyszczenie pokrowców materacy zarówno na sucho, jak i na  mokro, w zależności od wyboru klienta. Efekty i obsługa są naprawdę bardzo dobre.

W naszej witrynie internetowej używamy plików cookie do oceny ruchu i optymalizacji działań marketingowych. Dalsze korzystanie z naszej witryny internetowej oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji
Zgadzam się