Arkadia Salon Snu Materace Koszalin

Tu jesteś: Wprowadzenie | Gdzie kupić dobry materac | Arkadia Salon Snu Materace Koszalin

Adres Krakusa i Wandy 34, 75-070 Koszalin

Odwiedź nas 10.00-18.00

Zadzwoń do nas 508 545 221

Wyślij do nas wiadomośćkoszalin@arkadia-salonsnu.pl

Odwiedź witrynę

  1. Mapa
  2. Widok z ulicy

Salon Arkadia Snu Arkadia Koszalin posiada dwie cechy które powodują, że warto go odwiedzić jeśli chcemy zadbać o jakość naszego snu i chcemy co rano być wypoczęci i pełni energii:

- posiada ogromny wybór materacy do spania - w tym luksusowych włoskich materacy Magniflex, w ofercie posiada także poduszki piankowe i ortopedyczne - tak by z materacem tworzyły idealny tandem,

- salon Arkadia - to niezwykle doświadczeni doradcy i specjaliści od prawidłowego ułożenia ciała. Jeśli chcesz aby materac był precyzyjnie dobrany do Twoich parametrów - jak wzrost, waga, budowa ciała - warto udać się na rozmowę właśnie do tego salonu.

 

Salon Snu Arkadia Koszalin posiada: materace piankowe, materace ortopedyczne, materace z certyfikacją medyczną oraz wiele poduszek ze specjalną pianką z funkcją pamięci kształtu.

Zapraszamy do przetestowania naszych komfortowych rozwiązań dla snu.

Arkadia Salon Snu Materace Włoskie Magniflex Koszalin

Produkty na ekspozycji

Materace

Dolce Vita Comfort Dual 10

Dolce Vita Comfort Dual 10

Kolekcja Dolce Vita

Wyjątkowy materac medyczny, z wysoką warstwą pianki termoelastycznej, zapewniającą wyjątkowy komfort i regenerację ciała podczas snu.  

  1. Wymiary 80x200 cm
  2. Wysokość 25 cm
  3. Twardość średni, średnio twardy

4 390

W naszej witrynie internetowej używamy plików cookie do oceny ruchu i optymalizacji działań marketingowych. Dalsze korzystanie z naszej witryny internetowej oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji
Zgadzam się