Porady

Tu jesteś: Wprowadzenie | Porady

FAZA GŁĘBOKIEGO SNU - JAK JĄ PRZEDŁUŻYĆ?

FAZA GŁĘBOKIEGO SNU - JAK JĄ PRZEDŁUŻYĆ?

15. 9. 2021

Każdy z nas chciałby budzić się wypoczęty i pełen energii o poranku. Niestety często pobudka nie należy do przyjemnych doświadczeń, a w ciągu dnia jesteśmy zmęczeni. Dlaczego? W wielu przypadkach dzieje się tak ze względu na niewłaściwą jakość wypoczynku, za którą odpowiadają fazy snu.

CZY PEŁNIA KSIĘŻYCA MA WPŁYW NA SEN?

CZY PEŁNIA KSIĘŻYCA MA WPŁYW NA SEN?

7. 9. 2021

Zdaje się, że coraz mniej osób wierzy w istnienie związku pomiędzy pełnią księżyca a snem. Jednak wciąż spore grono ludzi zapytanych o tę kwestię potwierdza, że śpi gorzej, gdy na niebie księżyc ukazuje się w całej krasie. Czy wpływ pełni księżyca na sen rzeczywiście może być przyczyną bezsenności?

JAKI MATERAC NA CHORY KRĘGOSŁUP?

JAKI MATERAC NA CHORY KRĘGOSŁUP?

31. 8. 2021

Problemy z kręgosłupem stają się codziennością wielu osób i to w każdym wieku. Tryb życia, jaki często prowadzi się w XXI wieku, nie polepsza sytuacji – praca przy komputerze w pozycji siedzącej, mało czasu i chęci na podejmowanie aktywności fizycznej, czasem nadwaga. To wszystko ma ogromny wpływ na stan kręgosłupa, który daje się we znaki coraz młodszym osobom

IDEALNY MATERAC DLA KOBIETY W CIĄŻY

IDEALNY MATERAC DLA KOBIETY W CIĄŻY

23. 8. 2021

Ciąża to szczególny okres w życiu kobiety, w którym ciało potrzebuje więcej uwagi i odpoczynku. Podczas ciąży ogromne znaczenie ma odpowiednia ilość snu i dobre łóżko. Materac do spania dla kobiety w ciąży musi być przede wszystkim wygodny i zapewniać odpowiedne odciążenie dla zmęczonego ciała. Spokojny i zdrowy sen przyszłej mamy jest na wagę złota.

CO UTRUDNIA NAM SEN? 5 POWODÓW, KTÓRE TRZEBA ZNAĆ

CO UTRUDNIA NAM SEN? 5 POWODÓW, KTÓRE TRZEBA ZNAĆ

16. 8. 2021

Dobry i jakościowy sen to podstawa wydajności w ciągu dnia. Sen ma wpływ na zdrowie oraz ogólną formę fizyczną. Szybko zauważymy różnicę we własnym funkcjonowaniu, gdy zarwiemy choćby jedną noc. Co można zrobić, by lepiej spać? Co utrudnia nam sen? Wskazujemy 5 najczęstszych powodów braku snu.

JAK NAJLEPIEJ SPAĆ?

JAK NAJLEPIEJ SPAĆ?

8. 8. 2021

Nie bez powodu sen nazywany jest najlepszym lekarstwem. Wystarczająco długi i jakościowy sen ma wpływ na nasze zdrowie oraz sprawność fizyczną. Natomiast niedobór snu lub jego niska jakość przekładają się na gorsze samopoczucie, a nawet problemy zdrowotne. O czym należy pamiętać, aby jak najlepiej spać?

JAKI MATERAC DLA ALERGIKA?

JAKI MATERAC DLA ALERGIKA?

30. 7. 2021

Wiadome jest, że alergicy powinni spać pod specjalnymi kołdrami antyalergicznymi, które dzięki wykonaniu z syntetycznych materiałów, mogą być prane w wysokich temperaturach. Nie bez znaczenia jest również dobór materaca. Jak znaleźć materac dla alergika? Podpowiadamy.

JAK ŚPIĄ NOWORODKI I KIEDY ZACZYNAJĄ PRZESYPIAĆ NOCE

JAK ŚPIĄ NOWORODKI I KIEDY ZACZYNAJĄ PRZESYPIAĆ NOCE

19. 7. 2021

Sen jest niezwykle ważny dla ludzi w każdym wieku. U noworodków ma wpływ na prawidłowy rozwój, dlatego każdy rodzic chce, by sen noworodka był jak najdłuższy i głęboki. To, czy noworodek śpi głęboko w dużej mierze zależy od uwarunkowań indywidualnych. Wiemy natomiast, że istnieją pewne ramy godzinowe, które określają optymalny czas snu noworodka. Warto zapoznać się z kilkoma faktami dotyczącymi snu noworodka, aby zidentyfikować ewentualne problemy.

ZASADY HIGIENY SNU I WYPOCZYNKU. JAK DOBRZE SIĘ WYSPAĆ?

ZASADY HIGIENY SNU I WYPOCZYNKU. JAK DOBRZE SIĘ WYSPAĆ?

9. 7. 2021

Sen jest jedną z najważniejszych czynności w ciągu doby. Bez niego nie da się dobrze funkcjonować i wpływa na wiele aspektów życia. Kluczowa jest właściwa jakość snu. Dlatego warto mieć na uwadze taką kwestię, jak higiena snu.

OBJAWY BRAKU SNU. CO SPRAWIA, ŻE NIE MOŻESZ SPAĆ?

OBJAWY BRAKU SNU. CO SPRAWIA, ŻE NIE MOŻESZ SPAĆ?

1. 7. 2021

Bezsenność jest dolegliwością, która dotyka wielu z nas. Na szczęście nie jest stanem długotrwałym, jeśli uda się zdiagnozować, co jest przyczyną problemu. Najczęstsze objawy braku snu są bardzo niekorzystne dla naszego zdrowia i codziennego funkcjonowania. Żeby poradzić sobie z tym problemem, trzeba poszukać ich źródła, czyli ustalić, co powoduje, że nie możesz spać.

NA CZYM POLEGAJĄ FAZY SNU

NA CZYM POLEGAJĄ FAZY SNU

24. 6. 2021

Sen dla każdego z nas jest niezwykle ważnym elementem życia. Poświęcamy mu co najmniej kilka godzin ze swojej doby. Inwestycja tego czasu zwraca się nam poprzez polepszoną koncentrację, lepsze samopoczucie i siły do wykonywania codziennych czynności. Wiedza na temat snu pomaga w jego ulepszeniu. Aby w pełni zadbać o swój wypoczynek i regenerację podczas spania, warto poznać, jakie są fazy snu.

43 LETNI BRAMKARZ WSZECHCZASÓW GIANLUIGI BUFFON NADAL W FORMIE. JAK TO MOŻLIWE?

43 LETNI BRAMKARZ WSZECHCZASÓW GIANLUIGI BUFFON NADAL W FORMIE. JAK TO MOŻLIWE?

17. 6. 2021

Gianluigi Buffon to ikona włoskiej piłki nożnej. Marka osobista na którą pracuje nieprzerwanie od debiutu w seniorskiej kadrze AC Parma w 1995 roku. Zachwycając refleksem, zwinnością i solidnością między słupkami szybko został dostrzeżony i zakontraktowany przez największy włoski klub – Juventus. Tam przez 17 lat nie oddał nikomu pozycji pierwszego bramkarza zespołu stając się legendą „Bianconerich”. Obecnie Buffon ma 43 lata i wciąż jest w topowej formie składając podpis pod nowym dwuletnim kontraktem z drużyną Parma Calcio Jak to możliwe, że nadal jego organizm utrzymuje wystarczającą sprawność? Sekretem może być to jak i na czym śpi!

JAK WYCISZYĆ SIĘ PRZED SNEM?

JAK WYCISZYĆ SIĘ PRZED SNEM?

7. 6. 2021

Zdrowy sen to fundament naszego prawidłowego funkcjonowania. Sen jest procesem fizjologicznym, związanym z aktywnością ośrodkowego układu nerwowego. Konsekwencją zaburzeń snu są między innymi choroby metaboliczne, nadciśnienie i zaburzenia psychiczne. Ponadto niedostateczna ilość snu lub też jego niska jakość powodują zmęczenie, frustrację oraz problemy psychiczne. Zatem co zrobić, aby zapewnić sobie dobry sen, który da energię na cały dzień?

REGENERACJA PODCZAS SNU - 5 CIEKAWOSTEK

REGENERACJA PODCZAS SNU - 5 CIEKAWOSTEK

28. 5. 2021

Sen to jedyny czas, w którym nasz organizm jest w stanie pełni się zregenerować. Aby jednak regeneracja podczas snu była możliwa, konieczne jest spełnienie kilku warunków. Dodatkowo, sam sen jest fascynującym, w dużym stopniu niepoznanym procesem, który cały czas jest badany przez naukowców. Oto kilka ciekawostek na temat regeneracji podczas snu.

RODZAJE MATERACY. JAKI MATERAC WYBRAĆ?

RODZAJE MATERACY. JAKI MATERAC WYBRAĆ?

18. 5. 2021

Na rynku dostępne są różne rodzaje materacy. Dzięki temu niezależnie od potrzeb i upodobań, każda osoba jest w stanie znaleźć coś dla siebie. Poszczególne materace różnią się m.in. materiałem, z którego zostały wykonane, rozwiązaniami technologicznymi oraz właściwościami. Na co zwrócić uwagę wybierając materac? Podpowiadamy w tym artykule.

DOBRY SEN. 5 NAWYKÓW, KTÓRE WARTO WPROWADZIĆ W ŻYCIE!

DOBRY SEN. 5 NAWYKÓW, KTÓRE WARTO WPROWADZIĆ W ŻYCIE!

13. 5. 2021

Jakość naszego snu zależy od wielu czynników. Na szczęście na wiele z nich mamy wpływ i możemy świadomie działać w taki sposób, aby nasz sen był mocny i pełnowartościowy. Pamiętaj, że tylko dobry sen pozwala na faktyczną regenerację organizmu, odpoczynek i nabranie sił. Przedstawiamy sprawdzone sposoby na sen, które pomogą Ci szybciej zasypiać i spać spokojnie.

MATERAC DO SPANIA DLA SPORTOWCA. JAKI POWINIEN BYĆ?

MATERAC DO SPANIA DLA SPORTOWCA. JAKI POWINIEN BYĆ?

6. 5. 2021

Kluczowym aspektem decydującym o jakości snu jest jakość materaca. Niewątpliwie zatem każdy sportowiec powinien zadbać o wybór optymalnego modelu. W przypadku sportowców, których aktywność fizyczna jest o wiele większa od przeciętnej, dobry wypoczynek jest szczególnie istotny. Jaki materac dla sportowca wybrać? W jaki jeszcze sposób zadbać o odpowiedni sen?

JAK SEN WPŁYWA NA ORGANIZM CZŁOWIEKA?

JAK SEN WPŁYWA NA ORGANIZM CZŁOWIEKA?

27. 4. 2021

Nie ma wątpliwości, że sen, jego jakość oraz ilość, ma znaczący wpływ na organizm człowieka. Jednak na czym on konkretnie polega? Jak określić optymalną ilość snu? Wreszcie jak zadbać, o to, aby nasz sen w pełni realizował wszystkie swoje funkcje? Na te i inne pytania odpowiadamy w poniższym artykule.

JAKI MATERAC DLA DZIECKA W WIEKU 2-5 LAT?

JAKI MATERAC DLA DZIECKA W WIEKU 2-5 LAT?

20. 4. 2021

Jaki materac dla dwulatka? Wygodny sen to podstawa dobrego samopoczucia, a także zdrowia. Szczególnie w przypadku dziecka warto zadbać o jak najwyższą jakość snu. Materac powinien być nie tylko doskonały jakościowo, ale również dostosowany do specyficznych potrzeb dziecka w określonym wieku. Dzisiaj zajmiemy się omówieniem wyboru optymalnego materaca dla dzieci w wieku 2-5 lat.

GDZIE KUPIĆ MATERAC? SKLEP ONLINE CZY STACJONARNY?

GDZIE KUPIĆ MATERAC? SKLEP ONLINE CZY STACJONARNY?

8. 4. 2021

Materac ze sklepu online czy sklepu stacjonarnego? Z roku na rok zakupy internetowe stają się coraz popularniejsze. Zwłaszcza w czasach pandemii liczba transakcji dokonywanych w sieci znacząco wzrosła. Czy jednak warto kupować materace online? Czy może stacjonarny sklep z materacami będzie lepszym wyborem? Sprawdziliśmy to!

JAK WYBRAĆ ODPOWIEDNIĄ TWARDOŚĆ MATERACA?

JAK WYBRAĆ ODPOWIEDNIĄ TWARDOŚĆ MATERACA?

1. 4. 2021

Jak wybrać odpowiednią twardość materaca? Pamiętajmy, że komfort snu wpływa na cały organizm. Odpowiada on za funkcjonowanie w czasie dnia, jak również oddziałuje na nasze zdrowie. Dlatego warto zadbać o wszystkie aspekty mające znaczenie na jakość naszego snu. Jednym z nich jest wybór odpowiedniego materaca. Jeśli zdecydowaliśmy już, z jakiego materiału ma być wykonany, przychodzi czas na określenie jego twardości, a to ma znaczenie dla komfortowego snu.

JAK LECZYĆ BEZSENNOŚĆ?

JAK LECZYĆ BEZSENNOŚĆ?

25. 3. 2021

Jak leczyć bezsenność? Problemy ze snem to dolegliwość, która znacząco utrudnia codzienne funkcjonowanie. Niewątpliwie jest to bardzo frustrująca przypadłość. Całe szczęście skuteczne leczenie bezsenności jest możliwe. Kluczem do sukcesu jest poznanie przyczyn bezsenności, a następnie wdrożenie profesjonalnych rozwiązań. Współczesna medycyna zna skuteczne sposoby na bezsenność.

JAKI STELAŻ POD MATERAC PIANKOWY WYBRAĆ?

JAKI STELAŻ POD MATERAC PIANKOWY WYBRAĆ?

18. 3. 2021

Komfort naszego snu zależy nie tylko od wyboru odpowiedniego materaca. Kluczem do jakościowego snu jest to, jaki stelaż pod materac wybierzemy. Jednym z elementów składowych idealnego dopasowania stelaża do materaca piankowego jest wybór materiału, z którego ma być wykonany. Drewno sosnowe, najtańsze i najbardziej popularne, nie jest polecane przy tego typu materacach. Sosna jest zbyt twardym drewnem i mało elastycznym. W związku z tym materac piankowy może się odkształcić.

JAK WYCZYŚCIĆ MATERAC?

JAK WYCZYŚCIĆ MATERAC?

12. 3. 2021

Jak wyczyścić materac? Utrzymanie odpowiedniej higieny materaca to niezwykle istotna kwestia. Poza usuwaniem plam i zabrudzeń, warto pamiętać o regularnym usuwaniu trudniej dostrzegalnych zanieczyszczeń. W materacu zbierają się duże ilości kurzu, roztocza, pot i zrogowaciały naskórek. Jest to środowisko sprzyjające rozwojowi bakterii i innych drobnoustrojów. Dokuczać to może szczególnie alergikom. Należy więc systematycznie odkurzać materace, aby zachować je w czystości.

JAK POPRAWIĆ JAKOŚĆ SNU?

JAK POPRAWIĆ JAKOŚĆ SNU?

1. 3. 2021

To jak dobrze się wysypiamy, decyduje o tym, jak funkcjonujemy w czasie dnia - ile mamy energii, jak wydajnie pracujemy i jakie mamy samopoczucie. Warto zatem zadbać o najwyższą możliwą jakość snu. Jak to zrobić? O czym należy bezwzględnie pamiętać? Wyjaśniamy!

CZY TWOJA SYPIALNIA JEST STYLOWĄ OAZĄ ODPOCZYNKU?

CZY TWOJA SYPIALNIA JEST STYLOWĄ OAZĄ ODPOCZYNKU?

16. 11. 2020

Bez względu na to, czy mieszkamy w domu czy też w bloku, drugim najważniejszym miejscem po kuchni jest nasza sypialnia. To właśnie ta przestrzeń ma być naszą oazą spokoju i wytchnienia po ciężkim dniu. Relaksujemy się i odpoczywamy najlepiej w miejscach, które są przytulne i swoim designem działają uspokajająco. Poniżej kilka czynników mogących mieć wpływ na to, czy rzeczywiście nasza sypialnia jest dobrze przygotowana do pełnienia swojej ważnej w naszym życiu roli.

LUBISZ AKTYWNOŚĆ FIZYCZNĄ? DBAJ O KRĘGOSŁUP GDY ŚPISZ!

LUBISZ AKTYWNOŚĆ FIZYCZNĄ? DBAJ O KRĘGOSŁUP GDY ŚPISZ!

11. 11. 2020

Znaczna część osób aktywnych sportowo - zawodowców czy tez amatorów, skarży się na nasilające bóle kręgosłupa. To niezwykle częsty efekt u biegaczy ulicznych, którzy większość treningów odbywają na twardych – asfaltowych trasach. Drugą dość liczną grupą zmagającą się z tym problemem są osoby regularnie ćwiczące fitness, na siłowniach i tancerze, ale też grający w piłkę czy tenisa. W końcu dyskomfort związany z bólem pleców to codzienność kierowców i rowerzystów. Często na zawodowym poziomie, by utrzymać topową formę niezbędny jest codzienny trening, co oznacza spore obciążenia organizmu. Trenując amatorsko też często dajemy z siebie wszystko. Jak się okazuje, kluczowy w regeneracji po wysiłku dla naszego kręgosłupa jest sen, odpoczynek przez spanie.

DLACZEGO HIGIENA SNU MA WPŁYW NA ODPORNOŚĆ ORGANIZMU?

DLACZEGO HIGIENA SNU MA WPŁYW NA ODPORNOŚĆ ORGANIZMU?

7. 11. 2020

Globalna pandemia koronawirusa w nieoczekiwany sposób sparaliżowała świat i wywróciła do góry nogami życie większości z nas. Sytuacja ta pokazała, że należy zmienić myślenie w ogóle o bakteriach i wirusach w naszym otoczeniu. Nic więc dziwnego, że wielu producentów zastanawia się w jaki sposób wzmocnić ochronę organizmu również poprzez modyfikację materiałów, z którymi mamy codzienną styczność. Jedną z innowacji ostatnich tygodni jest dostępna także w Polsce tkanina Virostop zastosowana w najnowszej linii materacy i poduszek włoskiej marki Magniflex. Grupa specjalistów pracująca przy tworzeniu tej kolekcji za cel obrała sobie stworzenie materiału antywirusowego i antybakteryjnego, który będzie mógł nas chronić podczas snu. Bez wątpienia jednak podstawą budowy naszego zdrowia powinien być dobry wypoczynek w nocy.

CZY SEN POMAGA NA BÓL KRĘGOSŁUPA?

CZY SEN POMAGA NA BÓL KRĘGOSŁUPA?

2. 11. 2020

Statystyki pokazują, że na dolegliwości związane z bólem pleców i kręgosłupa skarży się ok. 80% społeczeństwa. Przyczyn jest bardzo wiele i wyliczenie ich wszystkich stworzyłoby bardzo długą listę. Określenie źródła dolegliwości jest ważne, jednak dużo istotniejsze zadanie to znalezienie odpowiedniej terapii pozwalającej na skuteczne pozbycie się dyskomfortu. Wszelkiego rodzaju masaże, ćwiczenia rozluźniające i zachowywanie odpowiedniej postawy podczas siedzenia to najczęściej stosowane rozwiązania. Okazuje się jednak, że najczęściej zapominamy o niezwykle skutecznej metodzie na bóle kręgosłupa, którą możemy stosować codziennie i o regularnych porach… to zdrowy sen!

8 SPOSOBÓW NA STYLOWĄ SYPIALNIĘ – TE ARANŻACJE TO HIT!

8 SPOSOBÓW NA STYLOWĄ SYPIALNIĘ – TE ARANŻACJE TO HIT!

21. 10. 2020

Sypialnia – wyjątkowe pomieszczenie w domu, które kojarzy się nam głównie z wypoczynkiem, snem i spędzaniem wolnego czasu. To tutaj każdego poranka witasz nowy dzień, a wieczorem wyciszasz się i przygotowujesz do nocnej regeneracji. Jak stylowo urządzić sypialnię? Na co postawić, by uzyskać stylowe wnętrze? Zobacz najmodniejsze aranżacje i zainspiruj się od zaraz!

MATERACE DLA NIEMOWLAKÓW – JAK DOKONAĆ NAJLEPSZEGO WYBORU I NA CO ZWRÓCIĆ UWAGĘ PRZED ZAKUPEM?

MATERACE DLA NIEMOWLAKÓW – JAK DOKONAĆ NAJLEPSZEGO WYBORU I NA CO ZWRÓCIĆ UWAGĘ PRZED ZAKUPEM?

10. 10. 2020

Kompletowanie wyprawki dla niemowlaka to dla każdej przyszłej mamy wyjątkowy czas. Pośród ubranek w mikroskopijnych rozmiarach, maleńkich skarpetek i wielu innych niezbędnych rzeczy jest także materac dla noworodka. To ogromnie istotny zakup. W łóżeczku bowiem Twoje dziecko będzie spędzać noc, a także dłuższe drzemki w ciągu dnia. Wybierając materac niemowlęcy musisz zwrócić uwagę na kilka kwestii. Zafunduj swojemu dziecku komfortowy i zdrowy sen!

MATERAC PIANKOWY CZY SPRĘŻYNOWY?

MATERAC PIANKOWY CZY SPRĘŻYNOWY?

1. 10. 2020

Materac piankowy czy sprężynowy? To pytanie, które zadaje sobie większość osób stojących przed wyzwaniem zakupu materaca dla polepszenia jakości swojego snu. Od czego zależy wybór dobrego materaca, na jaki rodzaj się zdecydować i co warto wiedzieć o poszczególnych wariantach? Zobacz najważniejsze kwestie i wybieraj świadomie!

JAK WYBRAĆ DOBRY MATERAC?

JAK WYBRAĆ DOBRY MATERAC?

1. 9. 2020

Jaki materac jest najlepszy? To częste pytanie pojawiające się gdy nie możemy już wygodnie spać. Wiercisz się w nocy, budzisz kilkadziesiąt razy, a rano jesteś nie do życia. To czas, aby podjąć decyzję o zmianie materaca i poduszki. Taka zmiana materaca to łatwa droga do zdrowia i lepszego życia, dobrego samopoczucia, uśmiechu i sukcesów.

PODUSZKI ORTOPEDYCZNE - NAJWYŻSZA JAKOŚĆ SNU DLA NAJBARDZIEJ WYMAGAJĄCYCH

PODUSZKI ORTOPEDYCZNE - NAJWYŻSZA JAKOŚĆ SNU DLA NAJBARDZIEJ WYMAGAJĄCYCH

17. 8. 2020

Poduszki ortopedyczne zapewniające zdrowy sen to klucz do udanego dnia. Zapewnienie organizmowi odpowiedniej regeneracji nawet podczas krótkiej drzemki pozytywnie wpływa na funkcjonowanie w pozostałej jego części. Aby sen stał się jedną z najprzyjemniejszych czynności życia, warto zadbać o profesjonalne akcesoria z medycznymi właściwościami. Poduszki ortopedyczne dzięki użytym najwyższej jakości materiałom, pozwolą uniknąć Ci niekomfortowego spania, które powoduje bóle karku, a nawet całego kręgosłupa.

MATERACE ORTOPEDYCZNE NA KRĘGOSŁUP – JAKI WYBRAĆ DO SPANIA?

MATERACE ORTOPEDYCZNE NA KRĘGOSŁUP – JAKI WYBRAĆ DO SPANIA?

11. 8. 2020

Jaki materac ortopedyczny na zdrowy kręgosłup? Jesteś na etapie urządzania własnych czterech kątów? A może masz dość spania w niewygodnej pozycji i witania dnia z bólem kręgosłupa? Podczas wyboru materaca koniecznie skup się na jego właściwościach ortopedycznych. 

MATERIAŁ PRZECIWWIRUSOWY W MATERACACH I PODUSZKACH

MATERIAŁ PRZECIWWIRUSOWY W MATERACACH I PODUSZKACH

8. 7. 2020

Materiał przeciwwirusowy dla materacy to kolejna innowacja od Magniflex. Pandemia, która ogarnęła prawie cały świat zakłóciła życie wszystkich ludzi. Tym samym pchnęła Magniflex - zawsze wrażliwy na oczekiwania użytkowników lubiących dobry sen, aby szukać rozwiązań dla zapewnienia ochrony organizmu podczas snu. Umiejętność prowadzenia szeroko zakrojonych badań i wdrażania innowacji, jako jedna z kluczowych cech firmy, pozwoliła stworzyć niezwykłe rozwiązanie w bardzo krótkim czasie: MagniProtect, materac przeciwwirusowy i antybakteryjny.

ZDROWY SEN DLA RODZINY

ZDROWY SEN DLA RODZINY

14. 5. 2020

Materace do spania dla całej Rodziny, materace do spania dla dorosłych oraz materace do spania dla dzieci, to najważniejsze wyposażenie sypialni, aby zapewnić nie tylko zdrowy i spokojny sen, ale również, aby budować odporność organizmu czyli zdrowie.

jak dbać o kręgosłup

JAK DBAĆ O KRĘGOSŁUP - HOMO SADUS I JEGO PROBLEMY

24. 2. 2020

Od stu lat z kawałkiem siedzimy. Czytając, pracując, jedząc, prowadząc samochód - siedzimy. Przez większą część doby homo sadus, czyli człowiek siedzący daje swojemu kręgosłupowi niezły wycisk. Przeczytaj poniższy tekst, sprawdź jak dbać o kręgosłup i oszczędź sobie wielu kłopotów. Zwłaszcza jeżeli w pracy wykorzystujesz głównie cztery litery... czyli mózg. 

JAK ZDROWO SPAĆ

JAK ZDROWO SPAĆ

15. 11. 2019

Jednym z elementów zdrowego stylu życia jest dobrej jakości sen, czego warunkiem jest oczywiście dobry materac piankowy. Dobry sen jest nie tylko przyjemny, ale wręcz konieczny. Dlatego Magniflex jako producent materacy zebrał wszystkie doświadczenia związane ze snem i zastosował je przy tworzeniu wspaniałych produktów, które zapewniają ludziom zdrowie, najwyższy poziom komfortu i dobre samopoczucie, a tym samym poprawiają jakość życia.

DOBRY MATERAC NA BÓL PLECÓW - MAGNISTRETCH SPORT

DOBRY MATERAC NA BÓL PLECÓW - MAGNISTRETCH SPORT

1. 10. 2019

80% ludzi ma różnego rodzaju problemy z kręgosłupem. Niestety zapobieganiu chorobom kręgosłupa nie sprzyja technologia czy rodzaj pracy. Praca zawodowa większości z nas polega dzisiaj na pokonywaniu samochodem tysięcy kilometrów rocznie czy spędzania kilkunastu godzin dziennie przy biurku, i to w jednej wymuszonej pozycji. Biorąc pod uwagę różnego rodzaju bóle pleców oraz potrzebę regeneracji kręgosłupa Magniflex stworzył wyjątkowe rozwiązanie na ból pleców - materac Magnistretch.

ORZEŹWIAJĄCY SEN NIE TYLKO LATEM

ORZEŹWIAJĄCY SEN NIE TYLKO LATEM

16. 7. 2019

Kolekcja materacy Magnigel uwalnia wyjątkową świeżość. Rewolucyjna opatentowana pianka żelowa Magnigel umożliwia cyrkulację powietrza i utrzymuje stały mikroklimat pomiędzy ciałem a materacem. Magnigel jest przyjazny dla środowiska i odporny na nacisk. Stosowany jest w połączeniu z pianką z pamięcią kształtu Memoform, która doskonale dopasowuje się do kształtu ciała i zapewnia niezwykle relaksujący sen.

W naszej witrynie internetowej używamy plików cookie do oceny ruchu i optymalizacji działań marketingowych. Dalsze korzystanie z naszej witryny internetowej oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji
Zgadzam się