Kolekcja Armonia

Tu jesteś: Wprowadzenie | Materace piankowe | Kolekcja Armonia

Kolekcja Armonia

Materace komfortowe - Komfort, który ŁĄCZY LUDZI

Kolekcja komfotowych materacy Armonia to unikalny komfort odpoczynku wynikający z doskonałego podparcia kręgosłupa, podwójnego rdzenia materaca i zdejmowanych nakładek. Każdy materac z kolekcji Armonia umożliwia 4 różne połączenia komfortu i podparcia dzięki podwójnemu składowi wkładu i zdejmowanym nakładkom - topperom. Ta wszechstronna linia produktów jest odpowiednia dla różnych sylwetek, więc osoby o odmiennych wymaganiach znajdą indywidualny komfort i harmonijny sen.

 

WIĘCEJ NIŻ DOBRY SEN

Każdy model materaca ma wewnętrzny wkład z zimnych pianek Eliosoft i Elioform, które zapewniają bardziej miękki lub twardszy komfort, zależnie od indywidualnych preferencji. Ze względu na podwójny rodzaj wkładu, który jest podzielony na dwie odrębne części, dostępne są dwie różne formy podparcia poprzez zwykłe odwrócenie jednej części wkładu materaca.

W podwójnych materacach Armonia, dzięki podwójnemu wkładowi, dostępnych jest kilka opcji komfortu, które docenisz wtedy, gdy wymagania twojego partnera są odmienne niż twoje, a ty nie tracisz wygody korzystania ze wspólnej powierzchni.

Materac piankowy Armonia Magnigel Dual 12

Kolekcja Armonia

Atrakcyjny, bardzo wygodny materac o zmiennym kształcie, zawierający żelową piankę Magnigel, która przyjemnie odświeża przez cały czas snu.

  1. Kolekcja Kolekcja Armonia
  2. Wymiary 80x200 cm
  3. Wysokość 30 cm
  4. Twardość średnio miękki, średni

6 740

Zobacz szczegóły

Materac Armonia Memoform Dual 12

Kolekcja Armonia

Atrakcyjny materac o zmiennym kształcie z opatentowaną termoplastyczną pianką Memoform, zapewniający optymalne podparcie ciała i doskonały komfort.

  1. Kolekcja Kolekcja Armonia
  2. Wymiary 80x200 cm
  3. Wysokość 30 cm

6 740

Zobacz szczegóły