Kolekcja Magnicool

Tu jesteś: Wprowadzenie | Materace piankowe | Kolekcja Magnicool

Kolekcja Magnicool

Śpij w idealnej temperaturze, rześko jak nigdy wcześniej.

Poczuj się jakibyś spał na chmurze otulony morską bryzą. Linia Magnicool oferuje wszystkie korzyści, o jakich zawsze marzyłeś: świeżość, energetyczny sen i idelane podparcie. Spanie na materacu MagniCool to subtelna przyjemność, która usatysfakcjonuje ciało i odpręża umysł.

RZEŚKI RELAKS

Innowacyjna tkanina MagniCool daje uczucie świeżości… jak delikatne i miękkie przebudzenie na chmurze. Orzeźwiający w dotyku materiał PCM (phase change material - czytaj więcej o technologii zmiennofazowej PCM) zadba o odebranie nadmiaru ciepła tak abyś spać dobrze i uniknąć przegrzewania się.

BEZ WILGOCI - BEZ POCENIA SIĘ

Tkanina Magnicool jest wykonana z szybkoschnącego i oddychającego materiału, który nie gromadzi wilgoci zapewniając doskonały mikroklimat między powierzchnią skóry a materacem.

Komfort i anatomiczne podparcie

Oprócz nowoczesnej technologii zapewniającego odpowiednią temperaturę materiału zmiennofazowego który chroni przed przegrzewaniem się - materace MagniCool są wyposażone w

 • warstwę  pianki z pamiecią kształtu, która idealnie dopasowuje się do krzywizn Twojego ciała - zapewni miękkość i komfort,
 • warstwę sztywniejszej pianki umieszczonej na spodzie która dba o prawidłowe anatomiczne podparcie kiedy śpisz, niezależnie od pozycji którą przyjmiesz. Anatomiczna postawa ciała w czasie snu umożliwia relaks mięśni, obniżenie napięcia nerwowego (tonusu mięśniowego) oraz przyspiesza regenerację tkanek a w szczególności kręgosłupa, zwiększa produkcję hormonu wzrostu.

Gwarancja jakości, odpowiedzialność

Czy wiesz, że materace Magniflex:

 • fukcja pochłaniania ciepła jest realizowana przez nowoczesny materiał PCM - zmiennofazowy.
 • są wykonane w całości we Włoszech z włoskich materiałów - co potwierdza certyfikat 100% MADE IN ITALY,
 • kolekcja Magnicool gwarantuje Ci bezpieczeństwo użytkowania posiadając certyfikaty CE, OEKO-TEX oraz produkt Medyczny Klasy 1.

Dla kogo ten materac będzie najlepszy?

Magnicool to idelane rozwiązanie dla osób które:

 • cierpią na uderzenia gorąca w czasie snu,
 • dla osób z nadwagą która skutkuje podwyższoną temperaturą i potliwością w czasie snu,
 • dla osób z nadpotliwością,
 • dla kobiet w klimakterium które borykają się ze skokami ciepła,
 • także dla aktywnych osób którym zależy na szybkiej regeneracji mięśni.

Materac MagniCool Magniflex doceni każdy kto chce utrzymać w czasie snu komfortową temperaturę i nie lubi przegrzewania się, termoregulacja materaca dzięki materiałowi PCM ( phase change material czy materiał zmiennofazowy ) zapewni komfort termiczny niezależnie od pory roku.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o cechach materacy Magnicool i tym jak korzystnie wpływają na Twój sen - kliknij w wybraną wersję materaca.

Magnicool 10 Firm

Kolekcja Magnicool

MATERAC O WYSOKIM KOMFORCIE I DOBRYM PODPARCIU DLA ŚWIEŻEGO UMYSŁU I LEPSZEJ WYDAJNOŚCI W CIĄGU DNIA Innowacyjny termoregulacyjny oddychający materiał MagniCool, dynamicznie łączy zaawansowane technologie, reguluje temperaturę, zapewnia podczas snu wyjątkowe uczucie świeżości.

 1. Kolekcja Kolekcja Magnicool
 2. Wymiary 80x200 cm
 3. Wysokość 25 cm
 4. Twardość średni, średnio twardy

3 140

Zobacz szczegóły

Magnicool 10 Soft

Kolekcja Magnicool

SUBTELNY MATERAC DLA ŚWIEŻEGO UMYSŁU I LEPSZEJ WYDAJNOŚCI W CIĄGU DNIA Innowacyjny termoregulacyjny oddychający materiał MagniCool, dynamicznie łączy zaawansowane technologie, reguluje temperaturę, zapewnia podczas snu wyjątkowe uczucie świeżości.

 1. Kolekcja Kolekcja Magnicool
 2. Wymiary 80x200 cm
 3. Wysokość 25 cm
 4. Twardość miękka, średnio miękka

3 140

Zobacz szczegóły


Galeria zdjęć