Kolekcja Maestro

Tu jesteś: Wprowadzenie | Materace piankowe | Kolekcja Maestro

Kolekcja Maestro

Kolekcja Maestro łączy znakomite tradycyjne materiały z innowacyjnymi rozwiązaniami oferując ponadczasową elegancję i wygodę.

Wypełnienie pokrowca materaca Maestro to termoplastyczna pianka Memoform i naturalne tradycyjne materiały. Strona zimowa materaca wzbogacona jest o ciepłe włókna kaszmiru i wełny, natomiast strona letnia ma chłodzące właściwości jedwabiu i lnu. Oddychający przyjemny w dotyku pokrowiec z satynowej wiskozy daje ekskluzywny wygląd i gwarancję spokojnego snu. Wkład materaca zawiera piankę z ekstraktem z ziół leśnego ślazu dzikiego, piankę Memoform z pamięcią kształtu, piankę na bazie wody Aquabreeze, zimne pianki Eliosoft i Elioform, dzięki czemu zapewnia doskonałe podparcie i wysoki komfort.

Materac Piankowy Maestro Dual 14

Kolekcja Maestro, Materace piankowe, Produkty zdrowotne

Luksusowy, bardzo wysoki materac medyczny, łączący wyjątkową termoplastyczną piankę Memoform, innowacyjną piankę na bazie wody Aquabreeze i tradycyjne, unikatowe, naturalne materiały, zapewniając doskonałe podparcie i niespotykaną wygodę.

 1. Kolekcja Kolekcja Maestro, Materace piankowe, Produkty zdrowotne
 2. Wymiary 80x200 cm
 3. Wysokość 35 cm
 4. Twardość miękka, średnio miękka

6 400

Zobacz szczegóły

Maestro 12

Kolekcja Maestro, Materace piankowe

Luksusowy, wysoki materac, łączący wyjątkową termoplastyczną piankę Memoform i tradycyjne, unikatowe, naturalne materiały, zapewniając doskonałe podparcie i niespotykaną wygodę.

 1. Kolekcja Kolekcja Maestro, Materace piankowe
 2. Wymiary 80x200 cm
 3. Wysokość 30 cm
 4. Twardość Miękka

5 900

Zobacz szczegóły

Maestro 10

Kolekcja Maestro, Materace piankowe

Luksusowy materac średniej wysokości, łączący wyjątkową termoplastyczną piankę Memoform i tradycyjne, unikatowe, naturalne materiały, zapewniające doskonałe podparcie i niespotykaną wygodę.

 1. Kolekcja Kolekcja Maestro, Materace piankowe
 2. Wymiary 80x200 cm
 3. Wysokość 25 cm
 4. Twardość średnio miękki

5 650

Zobacz szczegóły

W naszej witrynie internetowej używamy plików cookie do oceny ruchu i optymalizacji działań marketingowych. Dalsze korzystanie z naszej witryny internetowej oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji
Zgadzam się