Kolekcja Dolce Vita

Tu jesteś: Wprowadzenie | Materace piankowe | Kolekcja Dolce Vita

Kolekcja Dolce Vita

WŁOSKI ODPOCZYNEK, DZIĘKI KTÓREMU ŻYCIE JEST SŁODSZE A SYSTEM PODWÓJNEJ TWARDOŚCI DUAL CORE - Zapewni Ci zawsze odpowiednią Twardość nawet jeśli śpisz w Parze

Kolekcja Dolce Vita łączy ekskluzywność produktu „Made In Italy” z włoskim stylem życia. Została zaprojektowana na podstawie najlepszych materacy tak, by odpoczynek był jeszcze bardziej komfortowy i przyjemniejszy dzięki wyjątkowej konstrukcji i wysokiej warstwie pianki termoelastycznej z pamięcią kształtu Memoform. Luksusowy design podkreśla piękno kolekcji Dolce Vita - Słodkie Życie.

 

KTO DOBRZE ŚPI, TEN ŻYJE W PEŁNI

Czy komfort może być wyrazem wyrafinowania? Jest to możliwe z materacami z kolekcji Dolce Vita, dzięki mistrzowskiemu połączeniu tkanin oraz materiałów takich jak pianka Elioform dla sztywniejszego podparcia kręgosłupa czy pianka Eliosoft dająca bardziej miękki komfort.

Ale to, co czyni te produkty naprawdę wyjątkowymi, to obecność warstwy opatentowanej pianki z pamięcią kształtu Memoform, która w bezpośrednim kontakcie zapewnia uczucie wyjątkowego komfortu i maksymalnego wykorzystania wszystkich dobrych właściwości tego niesamowitego materiału. Oczywiście pokrowiec materaca wykonany z oddychającej wiskozy i opatentowanej tkaniny termoaktywnej Outlast® z funkcją termoregulacji, można zdejmować i prać.

KIEDY POTRZEBUJEMY PODWÓJNEGO KOMFORTU - DUAL COMFORT?

Jeśli śpisz we dwoje na jednym materacu i Twój partner ma inne parametry niż Ty:

 1. innyw wzrost i budowę ciała,
 2. odmienną wagę,
 3. Twój partner inne preferencje co do sposobu snu - (np. śpi na plecach, lubi materace twarde, Ty śpisz najczęściej na boku i wolisz bardziej delikatne)

- to materac Dolce Vita z systemem Dual Comfort jest idealnym rozwiązaniem - które pozwoli odrębnie dopasować każdą połowę parametry materaca

Rzadko zdarza się, że partnerzy są idealnie podobni na poziomie wzrostu, wagi i budowy ciała - dlatego materac z systemem podwójnego komfortu dla każdej strony z osobna - jest rozwiązaniem które pozwoli zachować odpowiedni komfort obu partnerom bez kompromisów.

 

 

Magniflex opracował technologię DUAL COMFORT która bazuje na dwóch oddzielnych wkładach w jednym materacu. Każdy z nich ma dwie strony: twardszą dającą mocniejsze podparcie i miększą - dedykowanym osobom o mniejszej wadze lub delikatniejszej posturze. Taki materac konfigurujesz sam według własnych potrzeb - zawsze możesz zmienić zdanie co do twardości na której śpisz i obrócić jedną ze stron - wtedy kiedy chcesz.

KIEDY POTRZEBUJEMY TERMOREGULACJI W NOCY?

Każdy z nas - niezależnie od budowy ciała - podlega dobowym wahaniom temperarury - kiedy zasypiamy jest ona wyższa i wynosi średnio 37,3 st. C - potem w środku nocy spada, tak że najniższą wartość 36,2 st C uzyskuje o 5 nad ranem - przez co rano czujemy chłód mimo, że kiedy zasypialiśmy było nam ciepło. Reasumując - aby czuć się w łóżku komfortowo, kiedy zasypiamy warto się schłodzić, nad ranem zaś warto się ogrzać - o to zadba materac Dolce Vita z oryginalmy materiałem termoregulacyjnym Outlast.

Jak działa termoregulacja?

Kiedy ciało wytwarza zbyt wiele ciepła - jest ono pochłaniane przez materiał pokrowca w którym znajdują mikrokapsułki zawierające czynnik zmiennofazowy opatentowany pod nazwą Outlast, jeśli natomiast temperatura ciała zbytnio spada - energia cieplna zgromadzona we wcześniejszej fazie jest oddawana, tak że nie odczuwamy zimna.

 

ZOBACZ JAK DZIAŁA SYSTEM DUAL COMFORT W MATERACACH DLA PAR

ZOBACZ JAK DZIAŁA SYSTEM DUAL COMFORT W MATERACACH DLA PAR

Dolce Vita Deluxe Dual 12

Kolekcja Dolce Vita

Bardzo wygodny materac medyczny z wyjątkową wysoką warstwą pianki termoelastycznej dla maksymalnego komfortu i regeneracji ciała podczas snu.

 1. Kolekcja Kolekcja Dolce Vita
 2. Wymiary 80x200 cm
 3. Wysokość 30 cm
 4. Twardość średnio miękki, średni

5 240

Zobacz szczegóły

Dolce Vita Deluxe Dual 12 Firm

Kolekcja Dolce Vita

Materac medyczny w bardziej sztywnej wersji z niezwykłą warstwą pianki termoelastycznej, zapewniającą wyjątkowy komfort i regenerację ciała podczas snu.

 1. Kolekcja Kolekcja Dolce Vita
 2. Wymiary 80x200 cm
 3. Wysokość 30 cm
 4. Twardość średnio twardy, twardy

5 240

Zobacz szczegóły

Dolce Vita Comfort Dual 10

Kolekcja Dolce Vita

Wyjątkowy materac medyczny, z wysoką warstwą pianki termoelastycznej, zapewniającą wyjątkowy komfort i regenerację ciała podczas snu.  

 1. Kolekcja Kolekcja Dolce Vita
 2. Wymiary 80x200 cm
 3. Wysokość 25 cm
 4. Twardość średni, średnio twardy

4 390

Zobacz szczegóły

Dolce Vita Dual 8

Materac medyczny zapewniający miękkie podparcie. Wyjątkowa wysoka warstwa pianki termoelastycznej zapewniająca wyjątkowy komfort i regenerację ciała podczas snu. Posiada system dwóch stref komfortu Dual Comfort

 1. Kolekcja
 2. Wysokość 20 cm
 3. Twardość średnio miękki, średni

3 840

Zobacz szczegóły


Galeria zdjęć