Promocje Magniflex

Tu jesteś: Wprowadzenie | Promocje Magniflex

Czy wiesz, Że ZESTAW JAKIM JEST PODUSZKA I DOBRY Materac JEŚLI SĄ ODPOWIEDNIO DOBRANE - POWINNY SPEŁNIAĆ KILKA ZADAŃ:

  • ROZLUŹNIA MIĘŚNIE PLECÓW

Praca w niezmiennej pozycji powoduje napięcia mięśniowe skutkujące bólem. Rozluźniając mięśnie - pozbędziesz się bólu i przywrócisz sobie dobre samopoczucie. Tylko pełne, relakasujące podparcie wszystkich części ciała umożliwi Ci uzyskanie tzw. pozycji anatomicznej (neutralnej, zachowującej 2 podstawowe krzywizny kręgosłupa: lordozę lędźwiową i kifozę), która zapewnia niskie napięcie mięśniowe - czyli głęboki relaks spiętych mięśni.

 

  • ROZCIĄGA KRĘGOSŁUP

Kręgosłup w czasie codziennych działań ulega ubiciu i niewielkiemu skróceniu (tzw. w wyniku obniżenia krążków międzykręgowych). Przekłada się to na zmniejszenie zakresu ruchu i bóle przy głębokich skłonach lub gwałtownych ruchach. Każdej nocy kręgosłup powinien być tak podparty by miał możliwość rozprężenia się, które przywróci mu pierwotne odległości między kręgami oraz umożliwi pełną ruchomość.

 

  • REGENERUJE DYSKI MIĘDZYKRĘGOWE

Przestrzeń międzykręgowa wypełniona płynem podczas dnia traci wodę - ulega dehydratacji. Rozciągając w nocy kręgosłup przywracamy mu prawidłowe ukrwienie, nawodnienie i odżywienie. Jest to podstawa regeneracji kręgosłupa.

 

  • ROZCIĄGA KRĘGI SZYJNE

Ból kręgów szyjnych po przebudzeniu wynika najczęściej z nieprawidłowej pozycji w czasie snu, na którą składa się źle dobrany materac i nieodpowiednia poduszka. Można temu łatwo zaradzić, dobierając je odpowiednio do naszej wagi i wzrostu. Ból szyi po pracy wynika z kolei z długotrwałego napięcia mięśni szyi w ciągu dnia i braku pracy kręgów szyjnych - łatwo można zredukować dolegliwości bólowe za pomocą właściwego podparcia ciała w nocy.

 

 

 Teraz możesz skorzystać z promocji - prezentu, obowiązujące ona od 03.03 do 31.03.2023 w salonach partnerskich Magniflex.

 

Zapraszamy do salonów partnerskich które posiadają na swych ekspozycjach materace marki Magniflex.

E-BOOK: JAK ZDROWO SPAĆ I SKUTECZNIE SIĘ REGENEROWAĆ

Znajdź sklep najbliżej siebie i przetestuj

 

ROZCIĄGANIE I REGENERACJA? NIE ZAPOMINAJ O PRAWIDŁOWEJ POZYCJI W CZASIE SNU

Pamiętaj, że dobry materac gearantuje anatomiczne podparcie. Na czym ono polega?

Polga ono na tym, że niezależnie od tego w jakiej pozycji śpimy, ile ważymy ijaki mamy wzrost - kręgosłup jest w prawidłowej pozycji.

 

Zapraszamy do naszych salonów partnerskich w których do końca sierpnia 2022 czeka na Ciebie oferta promocyjna.

Znajdź sklep najbliżej siebie i przetestuj

 


Napisz do nas

Imię i nazwisko
E-mail
Nr telefonu
Twoja wiadomość
Akceptacja warunków

W naszej witrynie internetowej używamy plików cookie do oceny ruchu i optymalizacji działań marketingowych. Dalsze korzystanie z naszej witryny internetowej oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji
Zgadzam się