Certyfikaty jakości

Tu jesteś: Wprowadzenie | Poznaj Magniflex | Certyfikaty jakości

Zasady etyczne Magniflex umożliwiły uzyskanie najważniejszych międzynarodowych certyfikatów gwarancji jakości do produkcji materacy i poduszek. Podejście oparte na głębokim szacunku dla przyrody i ludzkiego zdrowia jest kluczowym czynnikiem sukcesu Magniflex. Staliśmy się pierwszą włoską firmą produkującą wysokiej jakości materace piankowe zgodnie z najbardziej rygorystycznymi wymogami ochrony środowiska.

CERTYFIKATY

Magniflex wykorzystuje do produkcji tylko najlepsze materiały certyfikowane przez wiodące europejskie laboratoria badawcze we współpracy z AJA, UKAS, LGA i Dupont. Komponenty są testowane pod kątem palności i certyfikowane zgodnie z krajowymi normami i przepisami. Ponadto wszystkie produkty są testowane i certyfikowane na podstawie testu Öko-Tex, który gwarantuje brak substancji alergennych i innych zagrażających zdrowiu. Jakość materiałów użytych do produkcji jest potwierdzona przez CWU. Przeprowadzamy również testy medyczne dla wszystkich materiałów powłokowych, które zapobiegają namnażaniu się bakterii, roztoczy i grzybów.

Firma Magniflex posiada certyfikat BS EN ISO 9001: 2000.

Medyczne materace i poduszki o obniżonej stawce VAT

Medyczne materace i poduszki zapobiegające odleżynom posiadają najwyższą certyfikacją medyczną Medical Device Class 1 (Antidecubitus Static Mattress), która jest ważna w całej Unii Europejskiej.