Magnistretch 10 Udostępnij na

Tu jesteś: Wprowadzenie | Materace piankowe | Kolekcja Magnistretch | Magnistretch 10

Średnio miękki materac do aktywnej regeneracji ciała podczas snu. Specjalnie zaprojektowania konstrukcja oraz piany stretch zapewniają intensywane rozluźnianie mięśni i regenerację kręgosłupa. Wyższa warstwa termoelastycznej pianki zapewnia większy komfort. Światowy patent Magniflex.

SUGEROWANA CENA 5 495 zł (cena zawiera 8% podatku VAT)

Gdzie mogę przetestować? Zapytaj o poradę

 1. Wymiary 80x200 cm
 2. Wysokość 25 cm
 3. Twardość pośredni

Sprawdź cenę innych wymiarów PORÓWNAJ MATERACE

 1. Materiał pokrowca Wiskoza, Outlast
 2. Ściągany pokrowiec Tak
 3. Pokrowiec można prać 30°
 4. Obciążenie maksymalne 150 kg
 5. Rozszerzona gwarancja na wkład 12 lat
 6. Dla kogo Dla dzieci i dorosłych
 7. Podwójny komfort Nie

Czy wiesz, że KAŻDEGO DNIA TWÓJ KRĘGOSŁUP W CIĄGU DNIA TRACI SPRĘŻYSTOŚĆ?

Kiedy pracujesz, siedzisz przed komputerem, dźwigasz ciężary, uprawiasz sport, biegasz, ćwiczysz na siłowni lub nosisz dziecko - działają na ciebie całkiem spore siły wynikające z grawitacji, więc krążki znajdujące się pomiędzy Twoimi kręgami:

 • w wyniku zgniatania tracą wodę a przez to stają się niższe i zmieniają swoje właściwości - w efekcie czego kręgosłup traci swoją ruchomość.
 • w wyniku braku ruchu, np. siedzenia przed komputerem - tracą możliwość prawidłowego ukrwienia - odżywienia.

Efekt jest taki, że na koniec dnia zaczynamy odczuwać ból i nie możemy wykonać tak dużego ruchu jak o poranku.

Przeczytaj więcej o obniżaniu kręgosłupa w wyniku odwodnienia - dehydratacji.

JEŚLI ZDARZA CI SIĘ, ŻE WIECZOREM ODCZUWASZ BÓL KRĘGOSŁUPA TO ZNACZY, ŻE WARTO O NIEGO AKTYWNIE ZADBAĆ

Jest wiele metod na poprawę stanu kręgosłupa: ćwiczenia fizyczne, joga, stretching, jednak najskuteczniejszą, najprosztą i za razem najbardziej naturalną z metod przywrócenia kręgosłupowi dobrego stanu jest sen w prawidłowej pozycji. Nasz organizm jest skonstruowany w taki sposób, że śpiąc następuje bardzo silne nawodnienie i rozciąganie kręgosłupa - nie musimy podejmować żadnych specjalnych działań. Żeby nawodnienie (hydratacja) kręgosłupa zachodziła w nieprzerwany sposób i na odpowiednim poziomie - musimy jednak zapewnić naszym plecom tylko jedną rzecz - odpowiednią pozycję snu. Prawidłowa pozycja (anatomiczna) to taka w której nasze kręgi nie są uciskane, materac się nie zapada ani nie jest zbyt twardy. Byłoby idealnie gdyby wszystkie materace gwarantowały odpowiednią pozycję dla regeneracji kręgosłupa - jednak materace które są dobrane nieprawidłowo - sabotują nocne rozprężenie mieśni i żelowych krążków. Marka Magniflex zaprojektowała i opatentowała materac który w udowodniony sposób zapewnia regenerację naszego kręgosłupa - materac Magnistretch.

JAK DZIAŁA MAGNISTRETCH NA TWÓJ KRĘGOSŁUP?

Technolodzy Magniflex we współpracy z naukowcami z uniwersytetu w Saragossie skonstruowali materac który w czasie snu:

 1. rozciąga kręgosłup umożliwiając nawodnienie krążków międzykręgowych,
 2. rozluźnia mięśnie głębokie (mięśnie posturalne) - likwidując napięcia i bóle ramion, karku, pleców, szyi,
 3. zachowuje anatomiczny układ kręgosłupa dzięki czemu podczas snu na żelowe pierścienie włókniste (element krążków międzykręgowych) nie działają żadne siły, następuje więc ich regeneracja i dochodzi do tzw. automanipulacji kręgów - układają się w prawidłowy anatomiczny sposób.
 4. dzięki tkaninie Outlast utrzymuje Twoje ciało w odpowiedniej temperaturze chroniąc przed przegrzaniem. Odpowiednia temperatura snu gwarantuje głębszy sen i lepszą regenerację dzięki zwiększonemu wydzielaniu hormonu snu.

SKĄD WIADOMO, ŻE MAGNISTRETCH DZIAŁA I REGENERUJE KRĘGOSŁUP?

Technolodzy Magniflex stworzyli konstrukcję Magnistretcha we współpracy z naukowcami z wydziału biomechaniki Uniwersytetu w Saragossie - cały proces projektowania był konsultowany a do produkcji została wdrożona wersja o największej skuteczności - co zostało poparte badaniami ACA.

„Nowo opracowana konstrukcja materaca oferuje funkcje, które korzystnie wpływają na biomechaniczną regenerację kręgosłupa podczas snu, co prowadzi do lepszej i szybszej regeneracji dysków międzykręgowych oraz rozluźnienia mięśni pleców.“ - cyt. za Antonio Herrera Rodriguez, profesor traumatologii i ortopedii. Koordynator wielodyscyplinarnych badań w Centrum Badań Biomedycznych Mięśniowo-Szkieletowych w Aragonii, pracownik naukowy Uniwersytetu w Saragossie.

 

ACA czyli Amerykańskie Stowarzyszenie Chiropraktyków przebadało materac Magnistretch na dużej grupie użytkowników sprawdzając jego właściwości rozciągające i regenerujące kręgosłup. Wyniki badań pozwoliło Magniflexowi uzyskać certyfikat skuteczności Magnistretch.

Materac Magnistretch posiada Certyfikat Produkt Medyczny Klasy 1 uznawany w całej Europie.

 

 

DLACZEGO WARTO WYBRAĆ MATERAC MAGNISTRETCH 10?

Materace Magnistretch posiadają zestaw trzech kluczowych dla jakości snu i regeneracji skutecznych funkcji. Połączone razem funkcjonalności powodują, że Magnistretch jest rozwiązaniem unikatowym.

JAKIE SĄ CECHY UŻYTKOWE MATERACA MAGNISTRETCH?

 • dzięki unikalnej kompozycji wysokiej jakości zimnych pianek, materac aktywnie pomaga regenerować mięśnie kręgosłupa i pleców
 • funkcja delikatnego rozciągania kręgosłupa przez materac niezależnie od pozycji snu jest patentem firmy Magniflex.
 • warstwa pianki pamięci Memoform zszyta z powłoką zapewnia jeszcze większy komfort
 • atrakcyjna, wykonana z wiskozy i Outlastu, zdejmowana powłoka, którą można prać w temperaturze do 30°C.
 • można go umieścić na perforowanej płycie albo stałym lub regulowanym stelażu listwowym.
 • rozszerzona gwarancja na materac na 12 lat, (standardowa gwarancja na powłokę materaca - 2 lata)
 • materac ten stanowi rewolucję w aktywnej regeneracji ciała podczas snu.
 • jest odpowiedni dla dzieci i dorosłych.

BUDOWA MATERACA

 1. atrakcyjna, wykonana z wiskozy i Outlastu, zdejmowana powłoka, którą można prać.
 2. warstwa pianki pamięci Memoform pikowana w pokrowcu (2 cm)
 3. hipoalergiczne supermiękkie włókno w pokrowcu (1 cm)
 4. wysokoelastyczna otwartokomórkowa pianka Eliosoft z opatentowanym rdzeniem Stretch (5 cm).
 5. otwartokomórkowa pianka Eliosoft z opatentowanym rdzeniem Stretch (8,5 cm).
 6. otwartokomórkowapianka Elioform (8,5 cm).

GŁÓWNE CECHY MATERACA MAGNISTRETCH

1. Pianka STRETCH + system lamel w piance ELIOSOFT - rozciąga się horyzontalnie pod wpływem ciężaru ciała - dba o regenerację kręgosłupa poprzez jego rozciąganie, które umożliwia prawidłowe nawodnienie.

2. Idealne podparcie poprzez doskonałą kombinację pianki MEMOFORM współpracującej z pianką STRETCH i zapewnia relaksację mięśni - obniża to napięcia i likwiduje dolegliwości bólowe i sztywność.

Opis MATERACA, PATENT

Materac Magnistretch 10 składa się z połączenia wysokiej jakości pianek zimnych i oddychającej powłoki wiskozowej ze zszytą warstwą pianki termoplastycznej.

Ten materac pozytywnie wpływa na problemy zdrowotne kręgosłupa i mięśni pleców (przynosi ulgę przy osiadaniu  kręgosłupa, bólu kręgosłupa szyjnego i lędźwiowego itp.)

Podczas snu delikatnie rozciąga kręgosłup do pierwotnej pozycji, niezależnie od pozycji snu, umożliwiając regenerację poszczególnych kręgów i mięśni pleców.

Ten unikalny system rehabilitacji i aktywnej regeneracji kręgosłupa jest wyłącznym patentem Magniflex i został opracowany we współpracy z Uniwersytetem w Saragossie.

 

Materace Outlast utrzymują prawidłową temperaturę snu dzięki opatentowanemu materiałowi Outlast. Materiał zmiennofazowy odbiera nadmiar temperatury kiedy się przegrzewasz i oddaje ją gdy zbytnio się schładzasz. Odpowiednia temperatura snu odpowiada za długość trwania głębokiej fazy snu oraz intensywność wytwarzania hormonu snu odpowiedzialnego za regenerację i odbudowę tkanek.

DLACZEGO WARTO ZAUFAĆ MATERACOWI MAGNIFLEX?

Wszystkie produkty Magniflex są wyprodukowane we Włoszech, w 100% z włoskich materiałów. Magniflex bierze odpowiedzialność za jakość, bezpieczeństwo swych produktów. Magniflex nie korzysta z komponentów wykonanych poza Włochami.

Ponad 60 lat doświadczenia w produkcji materacy i sprzedaży do ponad 100 krajów na całym świecie.

 

CZY WIESZ, ŻE

Znajdź sklep najbliżej siebie i przetestuj Magnistretch

POBIERZ E-BOOK: JAK ZDROWO SPAĆ I SKUTECZNIE SIĘ REGENEROWAĆ

 

Dla kogo jest najlepszy Materac Magnistretch 10?

Materac Magnistretch jest dedykowany regeneracji kręgosłupa, zobacz dla których schorzeń kręgosłupa jego działanie rehabilitacyjne jest najskuteczniejsze.

Choroba zwyrodnieniowa kręgosłupa
Dyskopatia
Przepuklina kręgosłupa w odcinku:lędźwiowym, szyjnym lub piersiowym
Osteoporoza
Rwa kulszowa
Zesztywniające zapalenie stawów kręgosłupa
Kręgozmyk
Zespół Bartolottiego

Najczęściej zadawane pytania na temat materacy Magnistretch

W zakładce faq staramy się odpowiedzieć na najpopularniejsze pytania związane z rozwiązaniami na ból kręgosłupa i technologiami marki Magniflex.

1. Jaką mam pewność, że materace Magnistretch będą działać regenerująco na mój kręgosłup? Skąd wiadomo, że ich budowa wspiera kręgosłup i jakość snu?

Odp. Seria materacy Magnistretch została przebadana pod kątem swojej skuteczności w obszarach takich jak regeneracja kręgosłupa, rozciąganie przestrzeni międzykręgowych oraz rozluźnianie mięśni. Badanie zostało wykonane przez Amerykańskie Stowarzyszenie Chiropraktyków (American Chiropractic Association)

2. Z czego wynika cena materaca Magnistretch? Widziałem/widziałam na rynku tańsze rozwiązania innych producentów? Czy materac Magnistretch jest wart swojej ceny?

Odp. Na cenę materaca Magnistretch składa się kilka składowych.

Najważniejsze elementy składające się na cenę materacy z serii Magnistretch od Magniflex to:

- Konstrukcja zaprojektowana przez włoskich technologów we współpracy z biomechanikami z Centrum Badań Biomedycznych Mięśniowo-Szkieletowych w Aragonii oraz pracownikami naukowymi z Uniwersytetu w Saragossie. Oznacza to, że Magnistretch jest po prostu przemyślany po kątem skuteczności w przeciwieństwie do materacy w których wartswy włókien kokosowych, końskiego włosia i sprężyn bonellowych są mieszane w sposób tak fantazyjny i zmienny iż trudno przypisać im jakikolwiek czynnik logiki i konsekwencji. W Magnistretchu mamy do czynienia z kilkoma wersjami materaca, który bazuje na jednym sprawdzonym układzie pianek i perforacji.

- Konstrukcja materaca Magnistretch jest opatentowana - ten element generuje koszt.  Warto mieć na uwadze, że wielu producentów materacy składa deklarację dotyczącą wpływu na dolegliwości bólowe, regenerację, cechy ortopedyczne - nie popierając ich żadnym namacalnym faktem. Przed wyborem produktu - sprawdź na czym producent opiera składaną obietnicę.

- Każdy materac Magnistretch jest produktem medycznym klasy 1 co oznacza, że spełnia nie tylko normy bezpieczeństwa ale także normy skuteczności przeciwodleżynowej w przypadku osób obłożnie chorych

Najprostsze elementy będące składową ceny to:

- Produkcja we Włoszech od początku do końca - bez azjatyckich elementów wykończeniowych,

- Użyte materiały tekstylne są najwyższej jakości, każdy komponent posiada certyfikat włoskiego pochodzenia - w materacach Magniflex nie występują żadne elementy pochodzenia Chińskiego i pozaeuropejskiego,

- Każdy komponent posiada certyfikat bezpieczeństwa OEKO-TEX STANDARD 100.

 

Zobacz w tych sklepach:

Galeria zdjęć

Powiązane produkty

Magnistretch 12

Magnistretch 12

Kolekcja Magnistretch

Wysoki, średnio miękki materac, zapewniający aktywną regenerację podczas snu. Specjalnie zaprojektowania konstrukcja oraz piany stretch zapewniają intensywane rozluźnianie mięśni i regenerację kręgosłupa. To chroniony na całym świecie patent firmy Magniflex.

 1. Wymiary 80x200 cm
 2. Wysokość 30 cm
 3. Twardość średnio miękki

Zobacz szczegóły PORÓWNAJ

Magnistretch 9

Magnistretch 9

Kolekcja Magnistretch

Średnio twardy materac do aktywnej regeneracji ciała podczas snu. Specjalnie zaprojektowania konstrukcja oraz piany stretch zapewniają intensywane rozluźnianie mięśni i regenerację kręgosłupa. Światowy patent Magniflex.

 1. Wymiary 80x200 cm
 2. Wysokość 23 cm
 3. Twardość średnio twardy

Zobacz szczegóły PORÓWNAJ

Napisz do nas

Imię i nazwisko
E-mail
Nr telefonu
Twoja wiadomość
Akceptacja warunków