Materiały

Tu jesteś: Wprowadzenie | Poznaj Magniflex | Materiały

MAGNIFLEX KORZYSTA Z MATERIAŁÓW NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI

Znajomość właściwości materiałów i ich różnych kombinacji pomaga zrozumieć ich zalety i wybrać odpowiedni materac.

Nasi naukowcy codziennie testują materiały używane w produkcji, aby uzyskać odpowiedni skład i jakość produktu. Wyniki naszych badań chronimy patentami. Nieustannie wprowadzamy innowacje i wykorzystujemy możliwie najwięcej naturalnych włókien. Wszystko to odbywa się zgodnie ze standardami i przepisami. W oparciu o uzyskane patenty i certyfikaty gwarantujemy brak substancji alergizujących w materacach i poduszkach, a także substancji, które mogą stanowić zagrożenie dla zdrowia ludzkiego i środowiska. Jednocześnie gwarantujemy wyjątkowe korzyści zdrowotne i wspieramy regenerację ciała podczas snu zgodnie z najnowszą wiedzą naukową.

 

PIANKI WYSOKOELASTYCZNE

Pianki o wysokiej sprężystości (HR) charakteryzują się elastycznością, stabilnością kształtu i oddychalnością. Zapewniają one ciału zrównoważone wsparcie ortopedyczne.

 

PIANKI TERMOELASTYCZNE

Pianki termoelastyczne (zwane też pamięciowymi) mają korzystny wpływ na regenerację organizmu, tworzą optymalne wsparcie anatomiczne i przeciwdziałają odleżynom.

 

PIANKI SPECJALNE

Magniflex stale unowocześnia swoje pianki i stara się znaleźć rozwiązania do doskonałej regeneracji podczas snu. Dzięki temu produkty są wyjątkowe pod względem składu i korzystnego wpływu na organizm ludzki.

 

TKANINY OBICIOWE

Wysokiej jakości tkaniny obiciowe, wykonane z najlepszych naturalnych włókien, są oddychające i doskonale odprowadzają wilgoć. Ciału zapewniają przyjemny komfort i mają korzystny wpływ na skórę. Aby uzyskać optymalną termoregulację ludzkiego ciała podczas snu, używamy również opatentowanych tkanin specjalistycznych.

 

NATURALNE SUROWCE

Tradycyjne naturalne surowce mają doskonałe właściwości termoregulacyjne i higroskopijne, które zawsze są w stanie zapewnić optymalny mikroklimat snu

 

SEAQUALL YARN

Przędza powstała w 100procentach z materiałów poddanych recyklingowi: SEAQUAL® YARN zawiera około 10% SEAQUAL® MARINE PLASTIC (z plastikowych śmieci morskich), pozostałe 90% to pokonsumpcyjny PET ze źródeł lądowych.