WYBIERZ NAJLEPSZY MATERAC DLA SIEBIE

TU JESTEŚ: WPROWADZENIE | WYBIERZ NAJLEPSZY MATERAC DLA SIEBIE

Czy wiesz, że: Lekarze zalecają wymianę materacy co 8 lat ze względów higienicznych. Wszystkie materace Magniflex są wytwarzane wyłącznie we Włoszech, przechodzą najbardziej wymagające niezależne testy i wszystkie są odpowiednie dla alergików.

Wybór materaca przez internet pozwala na analizę dostępnych typów za pomocą kilku kliknięć. Jako eksperci od zdrowego snu przygotowaliśmy konfigurator z kryteriami doboru odpowiedniego materaca.

Odpowiedz na poniższe pytania, a my zaproponujemy najbardziej wygodny i zdrowy materac.

ZACZYNAM

WIEK: W JAKIM JESTEŚ WIEKU?
 

Czy wiesz, że: Odpowiedni materac dla dzieci zapewnia prawidłową pozycję ciała w okresie intensywnego wzrostu. Dla małych dzieci poniżej 2 lat opracowaliśmy materac Fabia, a dla młodzieży w wieku od 12 do 17 lat mamy specjalny materac z 2 cm pianką termoelastyczną, która idealnie wspomaga rozwój ciała.

WZROST I WAGA: ZAZNACZ POLE WYBORU.
  mniej niż 50 kg 50-80 kg 80-110 kg więcej
100-150 cm        
150-165 cm        
165-175 cm        
175-185 cm        
185-200 cm        

Czy wiesz, że: Odpowiedni najlepszy materac powinien być o 20 cm dłuższy niż osoba, która na nim śpi.

POZYCJA SNU: MAGNIFLEX ZAPEWNI KOMFORT I PODPARCIE CIAŁA W DOWOLNEJ POZYCJI.
W jakiej pozycji śpisz i regenerujesz się?
 

Czy wiesz, że: ekarze nie zalecają spania na brzuchu. W tej pozycji nieprawidłowo regeneruje się kręgosłup w odcinku szyjnym i lędźwiowym. Zdrowe jest spanie na plecach i boku.

TWARDOŚĆ: Jaki materac preferujesz?
 

Czy wiesz, że: W czasie snu materac zdrowotny może wspomóc leczenie reumatyzmu, artrozy i innych chorób stawów, jeśli wybierzesz odpowiedni materac piankowy z opatentowanej 4 cm pianki termoelastycznej wzbogaconej o czysty ekstrakt z aloesu.

TEMPERATURA: STAŁA TEMPERATURA CIAŁA W CZASIE SPANIA JEST BARDZO WAŻNA.
Jaki masz preferencje?

 

Czy wiesz, że: idealna temperatura ciała w czasie snu powinna być stała i wynosić od 36 do 36,5 stopni Celsjusza. Materace Magniflex cechuje wyjątkowa przewiewność i zdolność termoregulacji dla komfortu snu. Pokrowce z opatentowanych tkanin utrzymują idealną temperaturę.

DOLEGLIWOŚCI: JEŚLI WYBIERZESZ ODPOWIEDNI MATERAC I PODUSZKĘ, MASZ SZANSĘ UNIKNĄĆ OBJAWÓW CHOROBOWYCH.
Jakie masz kłopoty zdrowotne, odczuwane bóle? (można zaznaczyć więcej niż jedną odpowiedź):

Czy wiesz, że: Utrzymanie kręgosłupa w jego naturalnej pozycji w czasie snu jest bardzo ważne. Dopiero wtedy może się regenerować, poszczególne kręgi rozluźniają się wokół obwodu i tworzą przestrzeń do regeneracji krążków międzykręgowych i wchłaniania do nich płynów. Materac z opatentowaną pianką o grubości 4 cm pomoże i wyeliminuje ból w odcinku lędźwiowym.

Czy wiesz, że: w czasie regeneracyjnego snu mięsnie i stawy rozluźniają się całkowicie. Taki relaks zapewnia materac z opatentowaną pianką termoelastyczną z pamięcią kształtu o grubości 4 cm lub więcej.

Czy wiesz, że: spanie bez poduszki nie jest zdrowe. 1/10 naszego ciała czyli szyja i głowa regenerują się na poduszce w czasie snu, a ramiona oraz reszta ciała na materacu. Problemy z bólem głowy i odcinka szyjnego kręgosłupa może rozwiązać dobranie właściwej poduszki z pianki termoelastycznej.

Czy wiesz, że: W przypadku alergii na kurz pokrowiec musi posiadać właściwości antystatyczne i antyalegiczne i to ma dobry materac antyalergiczny. Takie właściwości mają pokrowce zawierające srebrne włókna. Funkcja antystatyczna polega na usuwaniu przez srebro ładunków elektrostatycznych gromadzących się na skórze poprzez codzienny kontakt z materiałami syntetycznymi.

ALERGIE: MASZ UCZULENIE NA PYŁKI LUB KURZ?

Czy wiesz, że: wszystkie materace Magniflex są wykonane z hipoalergicznych materiałów i działają przeciw roztoczom. Wszystkie mają działanie antyalergiczne, a surowce użyte do produkcji posiadają certyfikat OEKO-TEX potwierdzający brak szkodliwych substancji.

POKROWIEC NA MATERAC: Jaki preferujesz?

Czy wiesz, że: Zakładając, że ciało będzie w bezpośrednim kontakcie z materacem przez 8 godzin każdego dnia przez 8 lat - ważne jest, aby rdzeń materaca i pokrowiec nie zawierały żadnych szkodliwych substancji. Magniflex wytwarza wszystkie produkty we Włoszech, a testy zdrowotne i certyfikację przeprowadza w niemieckich laboratoriach. Niemcy mogą pochwalić się najwyższym poziomem ochrony konsumentów w Europie, a Magniflex jako światowy lider w dziedzinie zapewnienia zdrowego snu nie uznaje żadnych kompromisów.

CENA:CIESZ SIĘ JAKOŚCIĄ REGENERACYJNEGO SNU I NIE OSZCZĘDZAJ NA MATERACU.
Inwestycja w dobry materac to inwestycja w zdrowie na lata. Ile chcesz wydać na materac?

Czy wiesz, że: Kiedy kupujesz materac 160x200 cm o wartości 3.880 zł i używasz go przez 8 lat, płacisz około 0,44 zł za każde 8 godzin dobrej jakości snu. Czy to dużo za komfortowy i zdrowy sen każdej nocy?