Dolce Vita Dual 8 Udostępnij na

Tu jesteś: Wprowadzenie | Materace piankowe | Kolekcja Dolce Vita | Dolce Vita Dual 8

Materac medyczny zapewniający miękkie podparcie. Wyjątkowa wysoka warstwa pianki termoelastycznej zapewniająca wyjątkowy komfort i regenerację ciała podczas snu. Posiada system dwóch stref komfortu Dual Comfort

SUGEROWANA CENA 3 840 zł (cena zawiera 8% podatku VAT)

Gdzie mogę przetestować? Zapytaj o poradę

 1. Wysokość 20 cm
 2. Twardość średnio miękki, średni

Sprawdź cenę innych wymiarów PORÓWNAJ MATERACE

 1. Ściągany pokrowiec Tak
 2. Pokrowiec można prać 30°
 3. Rozszerzona gwarancja na wkład 12 lat
 4. Dla kogo Dla dzieci i dorosłych
 5. Podwójny komfort Tak

PIERWSZA WAŻNA FUNKCJONALNOŚĆ MATERACA DOLCE VITA - SYSTEM PODWÓJNEGO KOMFORTU - DUAL COMFORT

ZOBACZ JAK DZIAŁA SYSTEM DUAL COMFORT W MATERACACH DLA PARCzy wiesz, że dzięki systemowi Dual Comfort który znajdziesz w materacach Dolce Vita możesz zmieniać twardość czyli komfort materaca kiedy zmienisz zdanie lub kiedy Twój partner poczuje, że chce spać na materacu twardszym lub bardziej miękkim.

Czy wiesz, że dzięki systemowi Dual Comfort który znajdziesz w materacach Dolce Vita możesz zmieniać twardość czyli komfort materaca kiedy zmienisz zdanie lub kiedy Twój partner poczuje, że chce spać na materacu twardszym lub bardziej miękkim.

Dzięki temu, że w materacu Dolce Vita znajdziesz dwa oddzielne piankowe rdzenie - możesz szybko dopasować komfort do swojego ulubionego: wystarczy, że rozsuniesz suwag głównego pokrowca i przewrócisz jeden z rdzeni na drugą stronę.

Czy wiesz, że:

 • każdy z dwóch odzielnych rdzeni posiada swój własny dodatkowy wewnętrzny pokrowiec? Dzięki temu rdzenie mogą uginać się w stosunku do siebie całkiem niezależnie.
 • gruby, wysokiej jakości pokrowiec zespalający oba rdzenie dba o to abyś śpiąc ze swym partnerem miał poczucie, że materac jest jednym integralnym elementem - nie ma efektu szczeliny, który powstaje w momencie kiedy używa się dwóch materacy pojedycznych. Komfort zostaje zachowany bez względu na wagę użytkowników.

DRUGA FUNKCJONALNOŚĆ MATERACA DOLCE VITA - UTRZYMANIE ODPOWIEDNIEJ TEMPERATURY - TERMOREGULACJA

Każdy z nas - niezależnie od budowy ciała - podlega dobowym wahaniom temperarury - kiedy zasypiamy jest ona wyższa i wynosi średnio 37,3 st. C - potem w środku nocy spada, tak że najniższą wartość 36,2 st. C uzyskuje o 5 nad ranem - przez co rano czujemy chłód mimo, że kiedy zasypialiśmy było nam ciepło. Reasumując - aby czuć się w łóżku komfortowo, kiedy zasypiamy warto się schłodzić, nad ranem zaś warto się ogrzać - o to zadba materac Dolce Vita z oryginalmy materiałem termoregulacyjnym Outlast.

DLACZEGO POTRZEBUJEMY WŁAŚCIWEJ TEMPERATURY W CZASIE SNU?

Czy wiesz, że kiedy Twoje ciało wytwarza zbyt wiele ciepła - to w materacu Dolce Vita z pokrowcem z materiału Outlast jest ono pochłaniane - materiał pokrowca w którym znajdują mikrokapsułki zawierające opatentowany czynnik zmiennofazowy. Jeśli natomiast temperatura ciała zbytnio spada - energia cieplna zgromadzona we wcześniejszej fazie jest oddawana, tak, że nie odczuwamy zimna.

DLACZEGO WARTO WYBRAĆ MATERAC MEDYCZNY COMFORT 8?

 • pianka z pamięcią kształtu Memoform dostosowuje się do kształtu ciała, nie uciska i przeciwdziała odleżynom, zapewnia niezwykły komfort.
 • dolna warstwa zimnej pianki Eliosoft zapewnia wygodne ortopedyczne podparcie kręgosłupa.
 • materac może być używany dwustronnie.
 • w rozmiarze 150 cm i szerszych jest dostępny w wersji, w której można obrócić każdą połowę na stronę twardszą albo bardziej miękką - posiada system Dual Comfort (bazujący na wkładzie Dual Core)
 • estetyczna, zdejmowana, wykonana z wiskozy powłoka, którą można prać (30°C).
 • antyalergiczne i przeciwbakteryjne działanie powłoki.
 • można go umieścić na perforowanej płycie albo stałym lub regulowanym stelażu listwowym.
 • rozszerzona gwarancja na materac na 12 lat (standardowa gwarancja na powłokę materaca - 2 lata).
 • posiada najwyższy certyfikat medyczny w Unii Europejskiej - "Produkt medyczny pierwszej kategorii".

 

 1. zdejmowana powłoka z włóknem Outlast.
 2. pianka z pamięcią kształtu Memoform (4 cm)
 3. pianka Eliosoft (14 cm)

 

opis

Materac Dolce Vita Dual 8 to materac medyczny z powłoką z tworzywa wykonanego w najnowszej technologii Outlast.

Tworzywo Outlast jest produktem badań NASA. Jest to najbardziej zaawansowana technologicznie tkanina; jej strukturę międzykomórkową wypełniają kapsułki specjalnego wosku, który pod wpływem ciepłoty ciała rozszerza się, zapobiegając wychładzaniu.

Po rozszerzeniu się kapsułek wosku, które zapewniają optymalną temperaturę, przestrzeń międzykomórkowa otwiera się, umożliwiając przepływ powietrza i utrzymując odpowiedni mikroklimat. Dzięki temu tworzywo kumuluje ciepło a póżniej stopniowo je uwalnia.

Górna warstwa Memoform zapewnia idealne wypełnienie krzywizn Twojego ciała tak aby zmniejszyć punktowy nacisk - podnosząc odczuwany komfort.

Dolna warstwa pianki Eliosoft delikatnie podtrzymuje ciało, dzięki czemu materac zapewnia właściwą równowagę między miękkością a sztywnością - zapewnia ortopedyczne podparcie niezależnie od pozycji.

W rozmiarze 150 cm i szerszych jest dostępny w wersji Dual Comfort, w której można  obrócić każdą połowę na stronę twardszą albo bardziej miękką. To oznacza, że nadaje się dla par o różnych wymaganiach co do sztywności materaca.

 
Zdjęcie pokrowca Dolce Vita 8 z technologią Outlast  
 
System Dual Comfort z dwoma niezależnymi rdzeniami o różnym poziomie komfortu  
Zdejmowany pokrowiec w materacu Dolce Vita 8.

Zobacz jak działa system Dual Comfort w materacach dla par

ZOBACZ JAK DZIAŁA SYSTEM DUAL COMFORT W MATERACACH DLA PAR

POBIERZ E-BOOK: JAK ZDROWO SPAĆ I SKUTECZNIE SIĘ REGENEROWAĆ

Zobacz w tych sklepach:

Galeria zdjęć