Zimne pianki

Tu jesteś: Wprowadzenie | Poznaj Magniflex | Materiały | Zimne pianki

ELIOFORM

Opatentowana zimna pianka Elioform to połączenie dwóch rodzajów polieterów. Jeden dodaje sztywności materacowi, drugi zapewnia trwałość i stabilność kształtu. Struktura pianki  składa się z połączonych mikrokomórek, które pomagają materacowi oddychać, zapewniają jego higienę, stabilność temperatury i zdolność do szybkiego wchłaniania i odparowywania wody. Ma doskonałe właściwości ortopedyczne. W porównaniu z innymi piankami charakteryzuje się większą sztywnością, stabilnością kształtu i elastycznością. Materace piankowe Elioform są idealne dla tych, którzy preferują sztywne wsparcie ortopedyczne bez nadmiernego nacisku.

ELIOFORM BREEZE jest wzbogacony ekstraktem z eukaliptusa, który zapewnia dobre samopoczucie i utrzymuje ciało w świeżości.

ELIOSOFT

Opatentowana zimna pianka Eliosoft składa się ze struktury mikrokomórkowej połączonej cienkimi kapilarami, spienionej do określonej gęstości, która określa jej elastyczność w porównaniu z piankami poliuretanowymi. Jest higieniczna i oddychający, o ekstremalnej zdolności do wchłaniania, a następnie odparowywania wilgoci. Eliosoft produkowany jest w wodzie, łącząc spieniony poliuretan i dwa rodzaje polieterów, które zapewniają materiałowi optymalną sztywność i trwałość. Eliosoft charakteryzuje się doskonałymi właściwościami anatomicznymi i ortopedycznymi, a w połączeniu z piankami Memoform i Elioform równoważy optymalną miękkość i mocne podparcie.

Materiał ELIOSOFT BREEZE jest wzbogacony ekstraktem z eukaliptusa, który zwiększa uczucie dobrego samopoczucia i utrzymuje ciało w świeżości.

MEMOSOFT

Memosoft to przyjemna, dopasowująca się do ciała pianka, która zapewnia uczucie wyjątkowej miękkości i niesamowitego komfortu. W połączeniu z warstwami Memoform, Elioform lub Eliosoft zapewnia jeszcze lepsze podparcie.

ORTHOFIRM

Zimna pianka Orthofirm jest jedną z bardziej sztywnych i spełnia podstawowe wymagania dotyczące wsparcia ortopedycznego. Jest odporna i sprężysta, ale nie jest opatentowana jako unikalny produkt Magniflex. Ze względu na przystępną cenę używamy jej w kolekcji Relaxsan.

ORTHOSOFT

Zimna pianka Orthosoft jest jedną z bardziej miękkich i spełnia podstawowe wymagania dotyczące wsparcia ortopedycznego. Jest odporna i sprężysta, ale nie jest opatentowana jako unikalny produkt Magniflex. Ze względu na przystępną cenę używamy jej w kolekcji Relaxsan.

W naszej witrynie internetowej używamy plików cookie do oceny ruchu i optymalizacji działań marketingowych. Dalsze korzystanie z naszej witryny internetowej oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji
Zgadzam się