ACA

Tu jesteś: Wprowadzenie | Poznaj Magniflex | Certyfikaty jakości | ACA

Amerykańskie Stowarzyszenie Chiropraktyków (Kręgarzy) potwierdza niezwykłe cechy materaca Magnistretch, nowego światowego patentu Magniflex. Materac Magnistretch jako jedyny na rynku łagodzi bóle pleców i regeneruje kręgosłup.

Na świecie jest tylko sześć firm certyfikowanych przez ACA (największa profesjonalna organizacja amerykańskich kręgarzy). Magniflex stał się członkiem tego prestiżowego klubu dzięki nowemu patentowi - materacowi Magnistretch.

Opatentowany na całym świecie materac Magnistretch został opracowany przez Magniflex we współpracy z Uniwersytetem w Saragossie. Magnistretch przeszedł wszystkie testy i kontrole wymagane przez protokół ACA, co potwierdza, że ​​korzystne działanie tego materaca pomaga rozciągnąć i rozluźnić kręgosłup oraz udowodnił, że łagodzi ból pleców. Ponadto pomaga użytkownikom radzić sobie z problemami przepukliny dysków międzykregowych, przerwaniem kręgosłupa i problemami z nerwami kręgosłupa.

Certyfikat, który został przyznany przez Amerykańskie Stowarzyszenie ACA, jest najwyższą nagrodą dla Magniflex i motywuje nas do kontynuowania badań i rozwoju w dziedzinie regeneracji przez sen. Bycie liderem i oferowanie unikalnych opatentowanych materacy i poduszek jest podstawą filozofii Magniflex.