Pianki specjalne

Tu jesteś: Wprowadzenie | Poznaj Magniflex | Materiały | Pianki specjalne

aquabreeze

Pianka o wysokiej gęstości, wytworzona na bazie wody, jest materiałem najwyższej jakości, spośród nowości rynkowych. Wyjątkowa struktura otwartych komórek pozwala na łatwy przepływ powietrza, a tym samym zapewnia optymalne rozproszenie nagromadzonego ciepła ciała. Jego niezwykle anatomicznie dopasowująca się, elastyczna i wysoce elastyczna struktura sprawia, że pianka jest trwała.

MALVA

Pianka z ekstraktem zioła leczniczego o nazwie ślaz dziki (znanego  także jako ślaz leśny) zapewnia miękkie i wygodne podparcie. Ślaz ma właściwości przeciwzapalne i łagodzące, które pomagają leczyć oczywiste i ukryte stany zapalne w organizmie i mają korzystny wpływ na układ nerwowy. Ekstrakt ziołowy ze ślazu jest uwalniany tylko wtedy, gdy piana jest podgrzewana do temperatury ludzkiego ciała.

GEOMEMORY

Pianka termoelastyczna Geomemory jest opatentowanym, wysoce anatomicznym materiałem z ekstraktami z aloesu. Dzięki swoim właściwościom może optymalnie dostosować się do kształtu ludzkiego ciała, zapewniając niezależne podparcie dla głowy, pleców, klatki piersiowej, ramion, miednicy i nóg. Aloe vera działa odmładzająco i leczniczo na skórę całego ciała oraz pomaga regenerować stawy.

ECOGREEN

Opatentowana zimna pianka Ecogreen to elastyczny materiał ortopedyczny z ekstraktami z soi, który zapewnia zrównoważone podparcie dla całego ciała. Białka sojowe pomagają usuwać wolne rodniki z organizmu. Struktura komórek stymuluje przepływ powietrza i utrzymuje materac w świeżości i suchości.

MAGNIGEL

Opatentowana pianka żelowa Magnigel to innowacyjny materiał cechujący się znakomitym przepływem powietrza i elastycznością. Jest przyjazny dla środowiska i odporny na nacisk, a jego struktura pozwala na niezwykle komfortowy relaks. Powoli ogrzewa się do temperatury ludzkiego ciała i szybko ochładza się, gdy kontakt z ciałem zostaje przerwany. Pianka Magnigel została opracowana dla osób cierpiących na nadmierne pocenie się, dolegliwości klimakteryczne i uderzenia gorąca. Nadaje materacowi świeżości i lekkości, dzięki czemu czujesz się, jakbyś spał na chmurze