Filozofia

Tu jesteś: Wprowadzenie | Poznaj Magniflex | O nas | Filozofia

Filozofia

MAGNIFLEX ZRODZIŁ SIĘ W TOSKANII. TO MIEJSCE, W KTÓRYM powstała FILOZOFIA ODPOCZYNKU.

„Podobnie jak wysokiej jakości strawa odżywia ciało, dobrej jakości odpoczynek wzmacnia umysł.” Ta filozofia i misja są pamiętane przez naszych inżynierów podczas projektowania naszych produktów. Prowadzimy aktywne badania i prowadzimy studia dotyczące snu i relaksu. Publikujemy artykuły w wielu czasopismach branżowych. Personel techniczny firmy sprawia, że nasze produkty są coraz lepsze i dąży do poprawy jakości odpoczynku użytkowników. Celem jest zapewnienie wszystkim odświeżenia i odpoczynku.

Osiągamy go słuchając i analizując potrzeby osób cierpiących na zaburzenia snu. Oferujemy im wiele sposobów, jak zmienić swój sen w chwile dobrego samopoczucia psychicznego i fizycznego. Zdrowy sen jest bardzo ważny dla osiągnięcia dobrej formy i pozytywnego nastroju. W rzeczywistości zdrowy sen jest działaniem regeneracyjnym, podczas którego przywracane jest zarówno ciało, jak i umysł.

Tym, co odróżnia Magniflex od konkurentów zarówno na rynku włoskim, jak i globalnym, są produkty, które przynoszą konsumentowi rzeczywistą korzyść i ogromną wartość dodaną. Opracowany przez Magniflex zewnętrzny i wewnętrzny system kontroli koncentruje się na informacjach zwrotnych i słuchaniu potrzeb klienta. Podejście oparte na głębokim szacunku dla przyrody i ludzkiego zdrowia jest kluczowym czynnikiem sukcesu Magniflex. Jesteśmy głęboko przekonani, że bezpieczne środowisko zarówno dla naszych pracowników, jak i naszych klientów oraz ochrona naturalnych zasobów Ziemi muszą stanowić integralną część naszego procesu produkcyjnego. Wybierając materiały, które przeszły najbardziej rygorystyczne testy jakości w odniesieniu do ich ekologicznej nieszkodliwości i funkcjonalności, możemy przyczynić się do ochrony naszej planety.

Potwierdzeniem realizacji filozofii najwyższej jakości produktów dla użytkownika są posiadane przez nas certyfikaty - można je zobaczyć tutaj.

Dowodem na zaangażowanie w troskę o środowisko jest realizacjia "17 celów zrównoważonego rozwoju ONZ".

Poznaj produkty Magniflex

Unikatowe rozwiązania Magniflex:

Poznaj technologię Magnistretch dla zdrowego kręgosłupa

Poznaj technologię podwójnego komfortu dla par korzystających ze wspólnego materaca

Dzielimy się wiedzą:

Blog - porady dla lepszego snu i wspaniałego życia