Włókna Seaqual Yarn

Tu jesteś: Wprowadzenie | Poznaj Magniflex | Materiały | Włókna Seaqual Yarn

Tkanina SEAQUAL YARN INITIATIVE

SEAQUAL INITIATIVE to projekt społeczności osób, organizacji i firm który ma na celu wsparcie oczyszczania naszych mórz i oceanów. Inicjatywa polega zarówno na uświadamianiu skali problemu zanieczyszczenia oraz na tworzeniu rozwiązań. SEAQUAL INITIATIVE współpracuje z organizacjami zajmującymi się oczyszczaniem oceanów na całym świecie, aby nadać wartość odzyskiwanym odpadom. SEAQUAL INITIATIVE współpracuje z branżą gospodarki odpadami i recyklingu, aby przekształcić odpady morskie w SEAQUAL® MARINE PLASTIC, aby wiodące marki i producenci mogli tworzyć inspirujące, zrównoważone produkty.

Tkanina SEAQUALYARN w matercach Magniflex

PRZĘDZA SEAQUAL® YARN ma prawie identyczne właściwości fizyczne jak pierwotny poliester i jest dostępna w różnych rozmiarach i wykończeniach (zarówno z włókien ciągłych, jak i staplowych). PRZĘDZA SEAQUAL® jest używana w wielu zastosowaniach: w odzieży i akcesoriach, tapicerce, wyposażeniu domu i tekstyliach technicznych. SEAQUAL® YARN zawiera około 10% SEAQUAL® MARINE PLASTIC (z plastikowych śmieci morskich), pozostałe 90% to pokonsumpcyjny PET ze źródeł lądowych.

SEAQUAL YARN materace Magniflex Dolce VIta

Ponieważ Magniflex zawsze znajdował się w czołówce producentów stawiających na ekologię i zrównoważony rozwój z radością dołącza w roku 2022 do projektu Seaqual Initiative.

Cieszymy się, że wprowadzając materiał Seaqual Yarn do swoich materacy, możemy zademonstrować nasze nieustanne zaangażowanie w ochronę środowiska.

Pierwszą kolekcją w której Magniflex zastosował w tkaninach pokrowca materiał Seaqual Yarn jest seria Dolce Vita 2022.

Dolce Vita Magniflex z włoknami Seaqual Yarn Dolce Vita Magniflex z włoknami Seaqual Yarn
Dolce Vita Deluxe Dual 12 Dolce Vita Comfort Dual 10 Dolce Vita Dual 8

 

W naszej witrynie internetowej używamy plików cookie do oceny ruchu i optymalizacji działań marketingowych. Dalsze korzystanie z naszej witryny internetowej oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji
Zgadzam się