Pianki termoelastyczne (pamięciowe)

Tu jesteś: Wprowadzenie | Poznaj Magniflex | Materiały | Pianki termoelastyczne (pamięciowe)

MEMOFORM

Opatentowana pianka termoelastyczna (pamięciowa) Memoform to zaawansowany technologicznie materiał, opracowany dla potrzeb  produkcji  materacy. Memoform jest materiałem lepkosprężystym o otwartej strukturze komórkowej. Dzięki zdolności do szybkiego reagowania na ciepło i nacisk, materac może dostosować się do każdego kształtu ludzkiego ciała i dać mu najlepsze możliwe podparcie. Ta właściwość ma korzystny wpływ na regenerację całego ciała.

MEMOFORM HD

Opatentowana pianka Memoform HD to innowacyjny materiał z pianki lepkosprężystej wysokiej gęstości, dzięki czemu jest niezwykle mocny i trwały, zachowując jednocześnie zdolność przystosowywania się do kształtu ciała. Ta pianka została opracowana w celu zastąpienia nieodpowiednich sprężyn metalowych w materacu. W połączeniu z naturalnymi materiałami daje ciału wyjątkowy komfort. Jego wytrzymałość i wyjątkowo długa żywotność sprawiają, że jest to najlepszy materiał zaprojektowany dla zaawansowanych i zaawansowanych technologicznie produktów.

MEMOREX

Pianka pamięci Memorex jest materiałem lepkosprężystym o otwartej strukturze komórkowej. Dzięki zdolności do szybkiego reagowania na ciepło i ciśnienie ciała, materac może dostosować się do kształtu ciała i dać mu najlepsze możliwe podparcie. Rezultatem jest spokojny i spokojny sen z poczuciem nieważkości, bez nadmiernego nacisku. Memorex nie jest opatentowaną pianką Magniflex. Ze względu na przystępną cenę używamy go w kolekcji Relaxsan.