ORZEŹWIAJĄCY SEN NIE TYLKO LATEM

Udostępnij na  

Tu jesteś: Wprowadzenie | Porady | ORZEŹWIAJĄCY SEN NIE TYLKO LATEM

ORZEŹWIAJĄCY SEN NIE TYLKO LATEM

Kolekcja materacy Magnigel uwalnia wyjątkową świeżość. Rewolucyjna opatentowana pianka żelowa Magnigel umożliwia cyrkulację powietrza i utrzymuje stały mikroklimat pomiędzy ciałem a materacem. Magnigel jest przyjazny dla środowiska i odporny na nacisk. Stosowany jest w połączeniu z pianką z pamięcią kształtu Memoform, która doskonale dopasowuje się do kształtu ciała i zapewnia niezwykle relaksujący sen.

 

ORZEŹWIAJĄCY SEN NIE TYLKO LATEM!

Materace  i  poduszki  Magnigel są idealnym rozwiązaniem nie tylko podczas gorących letnich nocy, ale przede wszystkim całorocznie dla osób cierpiących z powodu nadmiernej potliwości czy uderzeń gorąca.

Innowacyjny, wysoce oddychający materiał Magnigel powoli nagrzewa się do temperatury ludzkiego ciała i szybko ochładza się w przypadku przerwania kontaktu z ciałem. Ma specjalną strukturę, która daje wyjątkowe uczucie miękkości i świeżości i gwarantuje utrzymanie balansu cieplnego ciała.

 

PODWÓJNY KOMFORT DLA KAŻDEJ PARY

Materace Magnigel wykonane są w opcji podwójnego komfortu. Oznacza to, że w jednym pokrowcu są dwa oddzielne wkłady, które można łatwo obracać do pożądanej twardości. Jednocześnie w trakcie spania żaden z partnerów nie odczuwa ruchów drugiego partnera np. przy obracaniu się czy wstawaniu. Nawet osoby o większej różnicy wagi mogą cieszyć się spokojnym snem.

Technologia dwurdzeniowa zapewnia doskonałą harmonię, a jej użytkownicy mogą dzielić wspólny materac, ale z indywidualnymi ustawieniami.

Wybierz materace Magnigel 

 

 

 


Opublikowano: 16. 7. 2019
W naszej witrynie internetowej używamy plików cookie do oceny ruchu i optymalizacji działań marketingowych. Dalsze korzystanie z naszej witryny internetowej oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji
Zgadzam się