PODUSZKI O WŁAŚCIWOŚCIACH ORTOPEDYCZNYCH - NAJWYŻSZA JAKOŚĆ SNU DLA NAJBARDZIEJ WYMAGAJĄCYCH

Udostępnij na  

Tu jesteś: Wprowadzenie | Porady | PODUSZKI O WŁAŚCIWOŚCIACH ORTOPEDYCZNYCH - NAJWYŻSZA JAKOŚĆ SNU DLA NAJBARDZIEJ WYMAGAJĄCYCH

PODUSZKI O WŁAŚCIWOŚCIACH ORTOPEDYCZNYCH - NAJWYŻSZA JAKOŚĆ SNU DLA NAJBARDZIEJ WYMAGAJĄCYCH

Poduszki o właściwościach ortopedycznych zapewniające zdrowy sen to klucz do udanego dnia. Zapewnienie organizmowi odpowiedniej regeneracji nawet podczas krótkiej drzemki pozytywnie wpływa na funkcjonowanie w pozostałej jego części. Aby sen stał się jedną z najprzyjemniejszych czynności życia, warto zadbać o profesjonalne akcesoria z medycznymi właściwościami. Poduszki o właściwościach ortopedycznych dzięki użytym najwyższej jakości materiałom, pozwolą uniknąć Ci niekomfortowego spania, które powoduje bóle karku, a nawet całego kręgosłupa.

Poduszki medyczne - długotrwały ból odejdzie w zapomnienie

Korzystanie z poduszek o właściwościach ortopedycznych, które posiadają najwyższej jakości rodzaj pianki poliuretanowej, przychodzą z nieocenioną pomocą, gdy mamy na celu zadbanie o nasze zdrowie. 

Zmęczenie spowodowane nieprzespaną nocą po ciężkim dniu, uwierające bóle kręgosłupa szyjnego, to najczęstsze dolegliwości, które towarzyszą w prawidłowym funkcjonowaniu przy wykonywaniu nawet najprostszych czynności. Aby mogły odejść w niepamięć, oferujemy Państwu odpowiednio profilowane poduszki zdrowotne, które są odpowiedzią na spersonalizowane wymagania klientów. Wnętrze jakie posiada poduszka o właściwościach ortopedycznych do spania to termoelastyczna pianka,która idealnie dopasowuje się do anatomicznego kształtu głowy, szyi i zarówno całego odcinka kręgosłupa szyjnego. 

poduszki ortopedyczne medyczne magniflex - jak wybrać

Poduszka rehabilitacyjna, czyli personalizacja ułatwiająca zaspokojenie twoich potrzeb

Poduszka o właściwościach rehabilitacyjnych i o właściwościach ortopedycznych do spania zapewnia możliwość odpowiedniej personalizacji do indywidualnych potrzeb użytkownika. Wykonana z najwyższej jakości materiału została stworzona tak, aby każdy klient znalazł doskonałe rozwiązanie dla siebie. Różnorodny wybór oferowanych produktów składa się między innymi na odpowiedni kształt, którym charakteryzują się poduszki zdrowotne, a także na wyspecjalizowaną twardość poduszek, umożliwiające rozwiązanie niekończących się bólów. Regulowana miękkość jaką należy wybrać przy zakupie różnych poduszek z naszego sklepu, zapewnia odpowiedni komfort dla kręgosłupa, co pozwala na doskonałe zregenerowanie tej części ciała po wysiłku z całego dnia. Poduszki medyczne dostosowują się do anatomii twojego ciała, dzięki czemu Twój sen jest na najwyższym poziomie. Szyja i głowa prawidłowo przylegająca do wyprofilowanej poduszki ma chwilę wytchnienia. wybór dobrej poduszki ortopedycznej

Wysokość poduszki, jej kolor oraz rozmiar to sprawa indywidualna, tak jak unikalna jest budowa ciała każdego człowieka. Prawidłowe pozycje do spania to te, które nie powodują żadnych nieprzyjemności. Jeśli preferujesz spanie na boku lub na brzuchu, lecz do tej pory odczuwałeś wysoki dyskomfort spowodowany nieodpowiednim doborem poduszki, to jest to odpowiedni czas na zmianę akcesoriów. Poduszka o właściwościach ortopedycznych  do spania poprzez swój najwyższej jakości materiał, dostosowuje kształt, zapewniając uczucie odprężenia. Zdejmowany pokrowiec na poduszkę jest wykonywany ze 100% naturalnej tkaniny bawełnianej, który nie wywołuje nieoczekiwanych alergii, a także posiada działania antybakteryjne i jest przyjazny środowisku.  Poszewka jest niesamowicie delikatna, dzięki czemu nie podrażnia skóry, a także bardzo łatwa w utrzymaniu. Można ją prać w temperaturze nieprzekraczającej 30 stopni, co zapewnia długotrwałe użytkowanie produktu. 

Magniflex oferuje szeroki wybór wysokiej jakości poduszek o właściwościach ortopedycznych. W naszej ofercie znajdziesz poduszki o właściwościach ortopedycznych takie jak Magnigel/Memoform Deluxe Standard, która została wykonana z chłodzącego żelu i pianki pamięciowej, Magnigel Deluxe Wave, która posiada kształt fali o różnych wysokościach, czy Classico Standard, zawierający uniwersalność w kształcie i piankę termoregulacyjną. To tylko część naszej oferty, która zapewnia najwyższą jakość snu każdego dnia. 

poduszki ortopedyczne magniflex z pokrowcem

Wieloletnie doświadczenie zapewniające światową przewagę w dziedzinie zdrowego snu 

Magniflex prodrukuje poduszki rehabilitacyjne już ponad 60 lat. Okres ten pozwolił na zbudowanie bagażu doświadczeń, a także opracowaniu doskonałych i inteligentnych technologii, które sprawiają, że Twój sen staje się z dnia na dzień jeszcze bardziej przyjemniejszy. Brak bólów, które towarzyszyły Ci do tej pory, poczucie komfortu, a także stwarzanie najwyższej jakości produktów to kwestia priorytetu dla naszej firmy. Przeszkoleni i doświadczeni pracownicy, bezpośredni nadzór kierowników, jak i zarówno wykwalifikowani eksperci techniczni w swojej codziennej pracy dokładają wszelkich starań, by tworzone produkty odznaczały się światowym standardem. Poduszki o właściwościach ortopedycznych Magniflex gwarantują, że w szybki sposób zapomnisz o nieprzespanych nocach, a twoje zregenerowane ciało będzie pełne sił!

 

Ponieważ od 26 maja 2020r. zgodnie z nowelizacją Ustawy o wyrobach medycznych, zmieniają się zasady opisywania wyrobów medycznych w związku z czym określenia takie jak materac ortopedyczny, materac rehabilitacyjny, materac zdrowotny, materac medyczny, produkt medyczny zostają zamienione na rekomendowane takie jak materac o statusie wyrobu medycznego.

Określenie poduszka ortopedyczna zostaje zmienione na poduszka o właściwościach ortopedycznych.

Znajdź sklep najbliżej siebie i przetestuj

 

Classico Wave

Classico Wave

Poduszki o właściwościach ortopedycznych Classico

Anatomiczna poduszka medyczna Magnigel wykonana z chłodzącej pianki żelowej w kształcie fal o różnej wysokości.

 1. Wymiary 60x43x10/11 cm
 2. Twardość średnio miękki

440

Zobacz szczegóły PORÓWNAJ

Superiore Deluxe Standard

Superiore Deluxe Standard

Poduszki o właściwościach ortopedycznych Superiore

Tradycyjny wygląd poduszki zapewniającej odpowiednie podparcie kręgosłupa szyjnego. Wyjątkowa, zdejmowana i nadająca się do prania poszewka z opatentowanego materiału Outlast oraz oddychający pas 3D zapewniają maksymalny obieg powietrza i termoregulację.

 1. Wymiary 72x42x12 cm
 2. Twardość średnio miękki

640

Zobacz szczegóły PORÓWNAJ

Superiore Deluxe Wave

Superiore Deluxe Wave

Poduszki o właściwościach ortopedycznych Superiore

Ergonomiczna poduszka w ergonomicznym kształcie fali utrzymuje kręgosłup szyjny we właściwej pozycji, a zdejmowana i nadająca się do prania poszewka z opatentowanego materiału Outlast oraz oddychający pas 3D zapewniają maksymalny obieg powietrza i termoregulację.

 1. Wymiary 60x43x10/11 cm
 2. Twardość średnio miękki

640

Zobacz szczegóły PORÓWNAJ

Magnigel Deluxe Standard

Magnigel Deluxe Standard

Poduszki o właściwościach ortopedycznych Magnigel

Uniwersalna medyczna poduszka anatomiczna Magnigel z chłodzącej pianki żelowej, w standardowym kształcie.

 1. Wymiary 72x42x12 cm
 2. Twardość Miękka

670

Zobacz szczegóły PORÓWNAJ

Magnigel Deluxe Wave

Magnigel Deluxe Wave

Poduszki o właściwościach ortopedycznych Magnigel

Anatomiczna poduszka medyczna Magnigel wykonana z chłodzącej pianki żelowej w kształcie fal o różnej wysokości .

 1. Wymiary 60x43x11/10 cm
 2. Twardość Miękka

670

Zobacz szczegóły PORÓWNAJ

MagniProtect Standard

MagniProtect Standard

Poduszki o właściwościach ortopedycznych MagniProtect

Innowacyjna poduszka ortopedyczna wykonana z opatentowanej pianki Memoform. Poszewka z technologią ViroStop, zapobiega występowaniu aktywnych wirusów i bakterii na poduszce, a tym samym zapobiega negatywnemu wpływowi patogenów na ludzi. Efekty działania technologii ViroStop są potwierdzone międzynarodowymi normami ATCC i ISO.

 1. Wymiary 72x42x12cm

640

Zobacz szczegóły PORÓWNAJ

MagniProtect Wave

MagniProtect Wave

Poduszki o właściwościach ortopedycznych MagniProtect

Ergonomiczny kształt poduszki wykonanej z opatentowanej pianki Memoform. Poszewka z technologią ViroStop, zapobiega występowaniu aktywnych wirusów i bakterii na poduszce, a tym samym zapobiega negatywnemu wpływowi patogenów na ludzi. Efekty działania technologii ViroStop są potwierdzone międzynarodowymi normami ATCC i ISO.

 1. Wymiary 60x43x10/11cm

640

Zobacz szczegóły PORÓWNAJ

Napisz do nas

Imię i nazwisko
E-mail
Nr telefonu
Twoja wiadomość
Akceptacja warunków


Opublikowano: 17. 8. 2020
W naszej witrynie internetowej używamy plików cookie do oceny ruchu i optymalizacji działań marketingowych. Dalsze korzystanie z naszej witryny internetowej oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji
Zgadzam się