Materacownia Materace Kraków

Tu jesteś: Wprowadzenie | Gdzie kupić dobry materac | Materacownia Materace Kraków

Adres ul. Zakopiańska 58, 30-418 Kraków

Odwiedź nas 10.00 - 19.00

Zadzwoń do nas 695 355 678

Wyślij do nas wiadomośćsklep@materacownia.online

Odwiedź witrynę

  1. Mapa
  2. Widok z ulicy

Materace Kraków – gdzie kupić?

Liczy się dla Ciebie zdrowy sen? Chcesz co noc odpoczywać, nie martwiąc się o bóle kręgosłupa i karku? Sklep z materacami Materacownia w Krakowie ma dla Ciebie idealne rozwiązanie – materace piankowe Magniflex. Na ekspozycji posiadamy szeroki wybór materaców piankowych – materace medyczne, z pianki termoelastycznej, które wspomagają aktywną regenerację ciała podczas snu. Wysokiej jakości opatentowana pianka pozwala na zwiększenie komfortu. Materacownia to jednak nie tylko materace. Kraków Park Handlowy Zakopianka to też miejsce, w którym kupisz anatomiczne poduszki ortopedyczne Magniflex z opatentowanej pianki pamięciowej Memofoam.

Sklep z materacami w Krakowie Materacownia znajduje się przy ulicy Zakopiańskiej 58, w Parku Handlowym Zakopianka, w dzielnicy Kraków Łagiewniki.

Produkty na ekspozycji

Materace

Dolce Vita Comfort Dual 10

Dolce Vita Comfort Dual 10

Kolekcja Dolce Vita

Wyjątkowy materac medyczny, z wysoką warstwą pianki termoelastycznej, zapewniającą wyjątkowy komfort i regenerację ciała podczas snu.  

  1. Wymiary 80x200 cm
  2. Wysokość 25 cm
  3. Twardość średni, średnio twardy

4 390

W naszej witrynie internetowej używamy plików cookie do oceny ruchu i optymalizacji działań marketingowych. Dalsze korzystanie z naszej witryny internetowej oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji
Zgadzam się