Materacownia Materace Kraków

Tu jesteś: Wprowadzenie | Gdzie kupić dobry materac | Materacownia Materace Kraków

Adres ul. Zakopiańska 58, 30-418 Kraków

Odwiedź nas 10.00 - 19.00

Zadzwoń do nas 695 355 678

Wyślij do nas wiadomośćsklep@materacownia.online

Odwiedź witrynę

 1. Mapa
 2. Widok z ulicy

Materace Kraków – gdzie kupić?

Liczy się dla Ciebie zdrowy sen? Chcesz co noc odpoczywać, nie martwiąc się o bóle kręgosłupa i karku? Sklep z materacami Materacownia w Krakowie ma dla Ciebie idealne rozwiązanie – materace piankowe Magniflex. Na ekspozycji posiadamy szeroki wybór materaców piankowych – materace medyczne, z pianki termoelastycznej, które wspomagają aktywną regenerację ciała podczas snu. Wysokiej jakości opatentowana pianka pozwala na zwiększenie komfortu. Materacownia to jednak nie tylko materace. Kraków Park Handlowy Zakopianka to też miejsce, w którym kupisz anatomiczne poduszki ortopedyczne Magniflex z opatentowanej pianki pamięciowej Memofoam.

Sklep z materacami w Krakowie Materacownia znajduje się przy ulicy Zakopiańskiej 58, w Parku Handlowym Zakopianka, w dzielnicy Kraków Łagiewniki.

Produkty na ekspozycji

Materace

Włoskie materace piankowe Magniflex kolekcja Armonia

Materac piankowy Armonia Magnigel Dual 12

Kolekcja Armonia

Atrakcyjny, bardzo wygodny materac o zmiennym kształcie, zawierający żelową piankę Magnigel, która przyjemnie odświeża przez cały czas snu.

 1. Wymiary 80x200 cm
 2. Wysokość 30 cm
 3. Twardość średnio miękki, średni

5 990

Komfortowy materac piankowy Magniflex

Materac Armonia Memoform Dual 12

Kolekcja Armonia

Atrakcyjny materac o zmiennym kształcie z opatentowaną termoplastyczną pianką Memoform, zapewniający optymalne podparcie ciała i doskonały komfort.

 1. Wymiary 80x200 cm
 2. Wysokość 30 cm

5 990

Magnistretch 12

Magnistretch 12

Kolekcja Magnistretch

Wysoki, średnio miękki materac, zapewniający aktywną regenerację podczas snu. Górna warstwa termoelastycznej pianki w powłoce służy zwiększeniu komfortu. To chroniony na całym świecie patent firmy Magniflex.

 1. Wymiary 80x200 cm
 2. Wysokość 30 cm
 3. Twardość średnio miękki

5 840

Comfort Deluxe Dual 12

Comfort Deluxe Dual 12

Kolekcja Dolce Vita

Bardzo wygodny materac medyczny z wyjątkową wysoką warstwą pianki termoelastycznej dla maksymalnego komfortu i regeneracji ciała podczas snu.

 1. Wymiary 80x200 cm
 2. Wysokość 30 cm
 3. Twardość średnio miękki, średni

4 690

Vitale Armonioso

Vitale Armonioso

Kolekcja Vitale

Komfortowy materac medyczny średniej wysokości z wysoką warstwą pianki pamięciowej i bardzo przyjemną w dotyku powłoką z włóknem bambusowym.

 1. Wymiary 80x200 cm
 2. Wysokość 24 cm
 3. Twardość średni

2 475

Poduszki

Vitale Standard

Vitale Standard

Poduszki ortopedyczne Vitale

Tradycyjny wzór poduszki z opatentowanej pianki pamięciowej Memoform. Spanie na boku zmniejsza nacisk na tętnicę szyjną a spanie na plecach - na kanały nerwowe w odcinku szyjnym kręgosłupa. Bardzo przyjemna w dotyku poszewka wiskozowa z włóknem bambusowym.

 1. Wymiary 72x42x12 cm
 2. Twardość średnio miękki

340

W naszej witrynie internetowej używamy plików cookie do oceny ruchu i optymalizacji działań marketingowych. Dalsze korzystanie z naszej witryny internetowej oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji
Zgadzam się