Materace termoelastyczne – jak wybrać i dla kogo?

Udostępnij na  

Tu jesteś: Wprowadzenie | Porady | Materace termoelastyczne | Materace termoelastyczne – jak wybrać i dla kogo?

Materace termoelastyczne – jak wybrać i dla kogo?

Zakup materaca to zazwyczaj wybór na lata. Zdrowy, regeneracyjny sen i komfortowy wypoczynek musi być tutaj priorytetem. W związku z tym dużym zainteresowaniem cieszą się materace termoelastyczne. To produkty dla najbardziej wymagających klientów, którzy w kwestii zdrowego i komfortowego snu nie uznają kompromisów.

Zakup materaca to zazwyczaj wybór na lata. Zdrowy, regeneracyjny sen i komfortowy wypoczynek musi być tutaj priorytetem. W związku z tym dużym zainteresowaniem cieszą się materace termoelastyczne. To produkty dla najbardziej wymagających klientów, którzy w kwestii zdrowego i komfortowego snu nie uznają kompromisów.

Materac termoelastyczny to produkt wykonany ze specjalnego rodzaju pianki, mającej ogromne znaczenie, jeśli chodzi o komfort użytkowania materaca. Warstwa pianki termoelastycznej gwarantuje, iż materac dopasuje się do kształtu ciała użytkownika.

Co więcej, materace z pianką termoelastyczną potrafią dopasować się także do pozycji, jaką przyjmujemy w trakcie snu, pod wpływem nacisku oraz temperatury naszego ciała. Wybierając materac termoelastyczny możesz zapomnieć o bólach kręgosłupa czy niekomfortowych porankach po wielu próbach „ułożenia się” na łóżku.

Materace termoelastyczne – dla kogo?

Materace termoelastyczne uznawane są za produkty najwyższej jakości. Sprawdzą się u osób wymagających, którym zależy na zdrowym, wydajnym śnie. Pianka termoelastyczna sprawia, że materace tego typu polecane są osobom ze schorzeniami kręgosłupa lub bioder. Wszystko za sprawą tego, iż pianka termoelastyczna poprawia ukrwienie ciała, odciążając jednocześnie jego newralgiczne części. Przyspiesza to znacznie proces regeneracji, a Ty możesz każdy poranek witać z uśmiechem!

materace termoelastyczne

Materace termoelastyczne Magniflex – najwyższa jakość i włoskie zamiłowanie do piękna

Magniflex to marka dla najbardziej wymagających klientów. Oczekujesz od snu tego, co najlepsze? Chcesz poprawić komfort snu i jakość jest dla Ciebie priorytetem? Doskonale trafiłeś! Zobacz, dlaczego to właśnie Magniflex słynie z najlepszych materacy na świecie i zrób pierwszy krok do doskonałego snu.

W kolekcji materacy Magnfilex znajdziesz szeroki wybór materacy termoelastycznych. Wszystko dlatego, że komfortowy sen to nasza specjalność. Osobom narzekającym na ból pleców polecamy materac Magnistretch 12. To wysoki materac z pianki termoelastycznej o średniej miękkości, który zapewnia aktywną regenerację i rozluźnienie kręgosłupa podczas snu.

Magnistretch 12 to opatentowane połączenie wysokiej jakości zimnych pianek z warstwą termoelastycznej pianki Memoform, gwarantujący prawdziwą rewolucję, jeśli chodzi o zdrowy i regenerujący sen. Pianka termoelastyczna Memoform to także doskonałe podparcie dla całego ciała.

materace termoelastyczne - jak wybrać?

Materace z pianki termoelastycznej

Termoelastyczne materace Magniflex posiadają zimną piankę Elioform i Eliosoft. Zlokalizowane w rdzeniu produktu. Dzięki temu możliwe jest optymalne wsparcie ortopedyczne kręgosłupa.

Oferta materacy piankowych marki Magniflex skierowana jest w szczególności do osób, które cierpią na schorzenia kręgosłupa i chcą pożegnać się z codziennym dyskomfortem. Jeśli podczas snu towarzyszy Ci także nadmierna potliwość, bądź uderzenia gorąca, odpowiedzią na Twoje potrzeby będzie materac termoelastyczny Magnigel Deluxe Dual 12. Posiada on specjalną, opatentowaną przez piankę żelową, która zapewnia optymalną świeżość w trakcie snu.

Materace termoelastyczne marki Magniflex to certyfikowane produkty. Co więcej, produkowane są z uwzględnieniem troski o środowisko. To bardzo ważne, jeśli doceniasz najwyższą jakość i zabiegasz o komfortowy sen.

Różnorodność modeli czy stref twardości, jeśli chodzi o materace termoelastyczne sprawi, że z łatwością dobierzesz produkt maksymalnie dopasowany do swoich potrzeb. Produkty te są też łatwe w utrzymaniu w czystości – pokrowiec materaca z powodzeniem wypierzesz w pralce, zapewniając sobie jeszcze większy komfort snu.

 


Opublikowano: 31. 7. 2020
W naszej witrynie internetowej używamy plików cookie do oceny ruchu i optymalizacji działań marketingowych. Dalsze korzystanie z naszej witryny internetowej oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji
Zgadzam się