Spar-Meble Materace Chojnice

Tu jesteś: Wprowadzenie | Gdzie kupić dobry materac | Spar-Meble Materace Chojnice

Adres ul. Gdańska 2, 89-600 Chojnice

Odwiedź nas 07.00-15.00

Zadzwoń do nas 52 395 12 62

Wyślij do nas wiadomośćsalon@sparmeble.pl

Odwiedź witrynę

 1. Mapa
 2. Widok z ulicy

Materace Chojnice – gdzie kupić?

Szukasz sklepu z materacami w Chojnicach? Wypróbuj komfortowe materace piankowe oraz poduszki ortopedyczne w sklepie meblowym Spar-Meble, który znajduje się przy ulicy Bydgoskiej 5 w Chojnicach. Materace Magniflex cechują się niesamowitą zdolnością do aktywnej regeneracji ciała podczas snu. Pianka termoelastyczna Memoform dopasowuje się do kształtu ciała, a zimna pianka Elioform ortopedycznie wspiera kręgosłup. Przyjedź, przetestuj i wybierz idealny materac Magniflex!

Spar Meble Materace Magniflex Chojnice Spar Meble Materace Magniflex Chojnice

 

Produkty na ekspozycji

Materace

Magnistretch 9

Magnistretch 9

Kolekcja Magnistretch

Średnio twardy materac do aktywnej regeneracji ciała podczas snu. Specjalnie zaprojektowania konstrukcja oraz piany stretch zapewniają intensywane rozluźnianie mięśni i regenerację kręgosłupa. Światowy patent Magniflex.

 1. Wymiary 80x200 cm
 2. Wysokość 23 cm
 3. Twardość średnio twardy

4 995

Magnicool 10 Firm

Magnicool 10 Firm

Kolekcja Magnicool

MATERAC O WYSOKIM KOMFORCIE I DOBRYM PODPARCIU DLA ŚWIEŻEGO UMYSŁU I LEPSZEJ WYDAJNOŚCI W CIĄGU DNIA Innowacyjny termoregulacyjny oddychający materiał MagniCool, dynamicznie łączy zaawansowane technologie, reguluje temperaturę, zapewnia podczas snu wyjątkowe uczucie świeżości.

 1. Wymiary 80x200 cm
 2. Wysokość 25 cm
 3. Twardość średni, średnio twardy

3 140

Vitale Armonioso

Vitale Armonioso

Kolekcja Vitale

Komfortowy materac medyczny średniej wysokości z wysoką warstwą pianki pamięciowej i bardzo przyjemną w dotyku powłoką z włóknem bambusowym.

 1. Wymiary 80x200 cm
 2. Wysokość 24 cm
 3. Twardość pośredni

2 625

W naszej witrynie internetowej używamy plików cookie do oceny ruchu i optymalizacji działań marketingowych. Dalsze korzystanie z naszej witryny internetowej oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji
Zgadzam się