SALON MAGNIFLEX EKSPERT

Tu jesteś: Wprowadzenie | Poznaj Magniflex | SALON MAGNIFLEX EKSPERT

Czym jest salon Magniflex Ekspert?

  • Salon ekspercki Magniflex to miejsce w którym znajdziesz pełne spektrum produktowe materacy Magnistretch. Dzięki poszerzonej siatce produktów można uzyskać idealne dopasowanie materaca, adekwatne do parametrów użytkownika i  jego preferencji.
  • Salon Magniflex Ekspert to wyższy poziom obsługi klienta dzięki poszerzonym kompetencjom specjalistów, którzy przechodzą szkolenia w zakresie anatomii oraz fizjologii snu potwierdzone certyfikatem Magniflex - Lepszy Sen i Regeneracja.
  • W salonie eksperckim każdy oferowany materac Magniflex posiada inne parametry twardości i właściwości funkcjonalne  - dzięki temu zapewnia doskonałą siatkę pokrycia potrzeb i upodobań użytkowników.

Co otrzymujesz w salonie Magniflex Ekspert?

  • W salonie eksperckim otrzymujesz doskonałą obsługę która w 100% skupia się na rozwiązaniu problemu i adekwatnym dopasowaniu materaca do sylwetki użytkownika. Pracownik salonu nie jest ograniczony wąskim zakresem produktów więc skupia się tylko na Twoich potrzebach i parametrach takich jak waga, wzrost, pozycja snu - tak aby dobór był po prostu właściwy a nie zdeterminowany dostępnością produktów na ekspozycji.
  • Otrzymujesz obsługę poszerzoną o wiedzę z zakresu fizjologii snu - pracownicy salonów eksperckich posiadają wiedzę z zakresu higieny snu (na higienę składają się czynniki takie jak wyposażenie sypialni, zachowania użytkownika przed snem wpływające na jakość snu) a także wiedzę z zakresu ergonomii snu (czynniki takie jak materac, poduszka, pozycja snu i ich wpływ na układ kostny, mięśniowy i krwionośny).
  • Otrzymujesz opiekę eksperta na każdym etapie procesu planowania snu - od diagnozy potrzeb przez dobór poduszek, materaca, pozycji snu i sugestii dotyczących higieny snu.
  • Otrzymujesz pewność, że materac który nebędziesz w salonie eksperckim spełni swoją rolę i da Ci głęboki, regenerujący sen dzięki któremu będziesz mieć więcej energii i lepsze samopoczucie.

Dlaczego warto skorzystać z usług salonu Magniflex Ekspert?

  • Salon ekspercki Magniflex daje Ci pewność, że tylko w nim uzsykasz dopasowanie materaca adekwatne do twoich potrzeb w 100%. Salony, które nie posiadają pełnego spektrum produktowego - nie mogą zaoferować ciągłości paramaterów takich jak twardość i komfort materaca. Jeśli salon posiada luki w ofercie produktowej to sprzedawca jest zmuszony dobierać materac najbardziej zbliżony do materaca wymaganego, może więc dochodzić do kompromisów w procesie dopasowania materaca, zamiast uzyskać pełną adekwatność do parametrów użytkownika.
  • Tylko w salonie eksperckim masz okazję poznać potrzeby swojego organizmu związane ze snem a nie tylko z komfortem. Dowiesz się czym jest głębokie dopasowanie materaca i czym różni się od krótkotrwałego wrażenia komfortu.

 

Poznaj materace regeneracyjne Magnistretch z opatentowaną technologią

POBIERZ E-BOOK: JAK ZDROWO SPAĆ I SKUTECZNIE SIĘ REGENEROWAĆ

W naszej witrynie internetowej używamy plików cookie do oceny ruchu i optymalizacji działań marketingowych. Dalsze korzystanie z naszej witryny internetowej oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji
Zgadzam się