Zaczarowana Sypialnia Materace Kraków

Tu jesteś: Wprowadzenie | Gdzie kupić dobry materac | Zaczarowana Sypialnia Materace Kraków

Adres ul. Prokocimska 57, 30-556 Kraków

Odwiedź nas pon-piąt. 10:00-18:00 sob. 10:00-13:00

Zadzwoń do nas 511 112 145

Wyślij do nas wiadomośćkontakt@zaczarowanasypialnia.pl

Odwiedź witrynę

  1. Mapa
  2. Widok z ulicy

Sklep "Zaczarowana Sypialnia" to rodzinna firma, która współpracuje z marką Magniflex już z od 2009 roku. Początkowo działał wyłącznie jako sklep internetowy, sukcesywnie będzie otwierał swoje salony na terenie Krakowa.

Współpracuje ze sprawdzonymi i cenionymi polskimi markami - w zakresie łóżek drewnianych, tapicerowanych oraz materacy. Łóżka drewniane w "Zaczarowaniej sypialni" odznaczają się bardzo solidną, stabilną i mocną konstrukcją. Niektóre rozwiązania w zakresie łóżek nasz sklep posiada jako jedyny w Polsce.

"Zaczarowana sypialnia" posiadamy unikalną kolekcję łóżek piętrowych z wersalką oraz wysokich łóżek dla seniorów i przede wszystkim ogromną ofertę najwyższej jakości luksusowych włoskich materacy Magniflex,.

Produkty na ekspozycji

Materace

Magnistretch 10

Magnistretch 10

Kolekcja Magnistretch

Średnio miękki materac do aktywnej regeneracji ciała podczas snu. Specjalnie zaprojektowania konstrukcja oraz piany stretch zapewniają intensywane rozluźnianie mięśni i regenerację kręgosłupa. Wyższa warstwa termoelastycznej pianki zapewnia większy komfort. Światowy patent Magniflex.

  1. Wymiary 80x200 cm
  2. Wysokość 25 cm
  3. Twardość pośredni

4 995

Vitale Armonioso

Vitale Armonioso

Kolekcja Vitale

Komfortowy materac medyczny średniej wysokości z wysoką warstwą pianki pamięciowej i bardzo przyjemną w dotyku powłoką z włóknem bambusowym.

  1. Wymiary 80x200 cm
  2. Wysokość 24 cm
  3. Twardość pośredni

2 625

W naszej witrynie internetowej używamy plików cookie do oceny ruchu i optymalizacji działań marketingowych. Dalsze korzystanie z naszej witryny internetowej oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji
Zgadzam się