Dolce Vita Deluxe Dual 12 Udostępnij na

Tu jesteś: Wprowadzenie | Materace piankowe | Kolekcja Dolce Vita | Dolce Vita Deluxe Dual 12

Bardzo wygodny materac medyczny z wyjątkową wysoką warstwą pianki termoelastycznej dla maksymalnego komfortu i regeneracji ciała podczas snu.

SUGEROWANA CENA 5 240 zł (cena zawiera 8% podatku VAT)

Gdzie mogę przetestować? Zapytaj o poradę

 1. Wymiary 80x200 cm
 2. Wysokość 30 cm
 3. Twardość średnio miękki, średni

Sprawdź cenę innych wymiarów PORÓWNAJ MATERACE

 1. Materiał pokrowca Wiskoza, Outlast
 2. Ściągany pokrowiec Tak
 3. Pokrowiec można prać 30°
 4. Obciążenie maksymalne 150 kg
 5. Rozszerzona gwarancja na wkład 12 lat
 6. Dla kogo Dla dzieci i dorosłych
 7. Podwójny komfort Tak

PIERWSZA WAŻNA FUNKCJONALNOŚĆ MATERACA DOLCE VITA - SYSTEM PODWÓJNEGO KOMFORTU - DUAL COMFORT

ZOBACZ JAK DZIAŁA SYSTEM DUAL COMFORT W MATERACACH DLA PARCzy wiesz, że dzięki systemowi Dual Comfort który znajdziesz w materacach Dolce Vita możesz zmieniać twardość czyli komfort materaca kiedy zmienisz zdanie lub kiedy Twój partner poczuje, że chce spać na materacu twardszym lub bardziej miękkim.

Czy wiesz, że dzięki systemowi Dual Comfort który znajdziesz w materacach Dolce Vita możesz zmieniać twardość czyli komfort materaca kiedy zmienisz zdanie lub kiedy Twój partner poczuje, że chce spać na materacu twardszym lub bardziej miękkim.

Dzięki temu, że w materacu Dolce Vita znajdziesz dwa oddzielne piankowe rdzenie - możesz szybko dopasować komfort do swojego ulubionego: wystarczy, że rozsuniesz suwag głównego pokrowca i przewrócisz jeden z rdzeni na drugą stronę.

Czy wiesz, że:

 • każdy z dwóch odzielnych rdzeni posiada swój własny dodatkowy wewnętrzny pokrowiec? Dzięki temu rdzenie mogą uginać się w stosunku do siebie całkiem niezależnie.
 • gruby, wysokiej jakości pokrowiec zespalający oba rdzenie dba o to abyś śpiąc ze swym partnerem miał poczucie, że materac jest jednym integralnym elementem - nie ma efektu szczeliny, który powstaje w momencie kiedy używa się dwóch materacy pojedycznych. Komfort zostaje zachowany bez względu na wagę użytkowników.

DRUGA FUNKCJONALNOŚĆ MATERACA DOLCE VITA - UTRZYMANIE ODPOWIEDNIEJ TEMPERATURY - TERMOREGULACJA

Każdy z nas - niezależnie od budowy ciała - podlega dobowym wahaniom temperarury - kiedy zasypiamy jest ona wyższa i wynosi średnio 37,3 st. C - potem w środku nocy spada, tak że najniższą wartość 36,2 st. C uzyskuje o 5 nad ranem - przez co rano czujemy chłód mimo, że kiedy zasypialiśmy było nam ciepło. Reasumując - aby czuć się w łóżku komfortowo, kiedy zasypiamy warto się schłodzić, nad ranem zaś warto się ogrzać - o to zadba materac Dolce Vita z oryginalmy materiałem termoregulacyjnym Outlast.

DLACZEGO POTRZEBUJEMY WŁAŚCIWEJ TEMPERATURY W CZASIE SNU?

Czy wiesz, że kiedy Twoje ciało wytwarza zbyt wiele ciepła - to w materacu Dolce Vita z pokrowcem z materiału Outlast jest ono pochłaniane - materiał pokrowca w którym znajdują mikrokapsułki zawierające opatentowany czynnik zmiennofazowy. Jeśli natomiast temperatura ciała zbytnio spada - energia cieplna zgromadzona we wcześniejszej fazie jest oddawana, tak, że nie odczuwamy zimna.

DLACZEGO WARTO WYBRAĆ MATERAC MEDYCZNY COMFORT DELUXE DUAL 12?

 • termoplastyczna pianka Memoform dostosowuje się do kształtu ciała, nie uciska i przeciwdziała powstawaniu odleżyn.
 • dolna warstwa zimnej pianki Eliosoft zapewnia odpowiednie wsparcie ortopedyczne kręgosłupa
 • warstwa termoelastycznejpianki Memoform zszyta z powłoką zapewnia jeszcze większy komfort.
 • materac może być używany dwustronnie. W rozmiarze 150 cm i szerszych jest dostępny w wersji, w której można  obrócić każdą połowę na stronę twardszą albo bardziej miękką - posiada system Dual Comfort (bazujący na wkładzie Dual Core).
 • nadaje się dla par o różnych wymaganiach co do sztywności materaca.
 • estetyczna, zdejmowana powłoka, którą można prać w temperaturze 30°C, wykonana z opatentowanego tworzywa Outlast.
 • termoregulacyjne tworzywo Outlast zapewnia korzystny mikroklimat pomiędzy skórą a materacem.
 • można go umieścić na perforowanej płycie albo stałym lub regulowanym stelażu listwowym.
 • rozszerzona gwarancja na materac na 12 lat (standardowa gwarancja na powłokę materaca - 2 lata).
 • posiada najwyższy certyfikat medyczny w Unii Europejskiej - "Produkt medyczny pierwszej kategorii"

 

 1. zdejmowana powłoka, którą można prać, wykonana z tworzywa Outlast.
 2. warstwa pianki termoelastycznej Memoform, zszyta z powłoką (2 cm)
 3. hipoalergiczne super miękkie włókno
 4. pianka termoplastyczna Memoform (5 cm)
 5. zimna pianka Elioform (3 cm)
 6. zimna pianka Eliosoft (19 cm).

 

opis

Materac Comfort Deluxe 12 to najwyższej jakości materac medyczny w wersji deluxe z powłoką z tworzywa wykonanego z najnowszej technologii.

Tworzywo Outlast jest produktem badań NASA. Jest to najbardziej zaawansowana technologicznie tkanina; jej strukturę międzykomórkową wypełniają kapsułki specjalnego wosku, który pod wpływem ciepłoty ciała rozszerza się, zapobiegając wychładzaniu.

Po rozszerzeniu się kapsułek wosku, które zapewniają optymalną temperaturę, przestrzeń międzykomórkowa otwiera się, umożliwiając przepływ powietrza i utrzymując odpowiedni mikroklimat. Dzięki temu tworzywo kumuluje ciepło a póżniej stopniowo je uwalnia.

Ponadto z powłoką zszyta jest 2 cm warstwa pianki termoelastycznej Memoform, która wraz z drugą 5-centymetrową pianką w górnej części rdzenia sprawia, że materace są wyjątkowo wygodnym miejscem optymalnego wypoczynku i zdrowego snu.

Dolna warstwa zimnej pianki Elioform na warstwie pianki Eliosoft, delikatnie podtrzymuje ciało, dzięki czemu materac zapewnia właściwą równowagę między miękkością a sztywnością.

W rozmiarze 150 cm i szerszych jest dostępny w wersji Dual Comfort, co oznacza, że nadaje się dla par o różnych wymaganiach co do sztywności materaca.

Wystarczy tylko rozpiąć powłokę, obrócić swoją połowę na drugą stronę, odpowiednio do swoich wymagań i nadal korzystać z zalet wspólnego szerokiego materaca.

Zobacz jak działa system Dual Comfort w materacach dla par

ZOBACZ JAK DZIAŁA SYSTEM DUAL COMFORT W MATERACACH DLA PAR

POBIERZ E-BOOK: JAK ZDROWO SPAĆ I SKUTECZNIE SIĘ REGENEROWAĆ

Zobacz w tych sklepach:

Galeria zdjęć

Napisz do nas

Imię i nazwisko
E-mail
Nr telefonu
Twoja wiadomość
Akceptacja warunków