Regeneracja Mistrza

Tu jesteś: Wprowadzenie | Regeneracja Mistrza

Poznaj materac Magniflex Magnistretch dla graczy i zadbaj o zdrowy oraz komfortowy odpoczynek po godzinach spędzonych przed monitorem.

Regeneracja Mistrza

DLACZEGO GRACZE POTRZEBUJĄ REGENERACJI FIZYCZNEJ?

Jak ważna jest regeneracja kręgosłupa i rozluźnienie spiętych mięśni w czasie snu docenia Mistrz Świata w Battlefield 3 - Adam Miśta "PRESCOT".

- Jakiej motywacji wymaga granie po 8 godzin na dobę? Jeśli chcesz być w światowej czołówce, to jest niezbędne minimum. Do tego dochodzą analizy taktyk innych graczy, obserwowanie nowych drużyn i kontakty z organizatorami eventów - to jest poważny biznes i tak jak w tradycyjnym sporcie - trzeba poświęcić się temu całkowicie, żeby osiągnąć efekty.

- Dobrze sypiasz po takim „maratonie”? Wiesz, wszyscy jesteśmy przepracowani. Nie umiemy odpoczywać, ba - nie dbamy nawet o właściwy sen. Zapominamy o właściwej temperaturze i wietrzeniu pomieszczenia, w którym śpimy. Dawno temu odkryto, że najlepiej śpi się przy 21 stopniach. Szalenie ważna jest to na czym śpimy. Po spędzeniu kilkunastu godzin w pozycji siedzącej najlepiej regeneruję się śpiąc na miękkim materacu z twardą poduszką pod głową, żeby jak najlepiej odciążyć kręgi szyjne.

- Co możesz poradzić innym graczom, żeby zachowali jak najlepszą formę? E-sport - poza nielicznymi wyjątkami - oznacza spędzanie kilku godzin dziennie w pozycji siedzącej. Nie ma na to rady. Najlepszy fotel świata nie pomoże, jeśli nie będziemy zmieniali pozycji ciała i robili przerw na wyprostowanie kręgosłupa i rozluźnienie mięśni. Ważne, żeby co turę wstać, zrobić parę skłonów i wymachów ramion dla pobudzenia krążenia.

- Od niedawna korzystasz z materaca Magniflex Magnistretch. Jak go oceniasz? Jak poczytałem o nim na stronie producenta, pomyślałem, że nawet pod czterema literami można teraz mieć ‘rocket science’ i powiedziałem „sprawdzam”. Materac jest zaawansowany technologicznie - kładziesz się i dwie specjalne strefy materaca przesuwają się w przeciwnych kierunkach a kręgosłup delikatnie się rozciąga. To wpływa na regenerację kręgosłupa i rozluźnia spięte mięśnie pleców. Po kilku przespanych nocach wiedziałem, że jest lepiej niż dobrze. Polecam wszystkim graczom i pasjonatom e-sportu - bo liczy się gotowość, precyzja i wynik!

 

Materac MAgnistretch rozluźnia i regeneruje kręgosłup gdy Śpisz

Pod naciskiem Twojego ciała dwie specjalnie zaprojektowane strefy materaca przesuwają się w przeciwnych kierunkach. Dzięki temu, podczas spania kręgosłup delikatnie rozciąga się. To wpływa na regenerację dysków międzykręgowych i mięśni pleców, rozluźnia spięte nerwy, spowalnia proces zapadania się kręgosłupa i poprawia krążenie krwi. Sen na Magnistretch daje podobny efekt jak 30 minut intensywnych ćwiczeń rozciągających.


 ZOBACZ MAGNISTRETCH 

 Gdzie kupić?