Poduszki antywirusowe MagniProtect

Tu jesteś: Wprowadzenie | Poduszki ortopedyczne | Poduszki antywirusowe MagniProtect

MagniProtect to pierwsza w Polsce kolekcja produktów przeciwwirusowych i antybakteryjnych z technologią ViroStop - przeciwwirusowe i antybakteryjne materacetopperyochraniacze na materac i poduszki ortopedyczne.

MagniProtect Standard

Poduszki antywirusowe MagniProtect, Produkty zdrowotne, Poduszki ortopedyczne

Innowacyjna poduszka ortopedyczna wykonana z opatentowanej pianki Memoform. Poszewka z technologią ViroStop, zapobiega występowaniu aktywnych wirusów i bakterii na poduszce, a tym samym zapobiega negatywnemu wpływowi patogenów na ludzi. Efekty działania technologii ViroStop są potwierdzone międzynarodowymi normami ATCC i ISO.

  1. Kolekcja Poduszki antywirusowe MagniProtect, Produkty zdrowotne, Poduszki ortopedyczne
  2. Wymiary 72x42x12cm

480

Zobacz szczegóły

MagniProtect Wave

Poduszki antywirusowe MagniProtect, Poduszki ortopedyczne, Produkty zdrowotne

Ergonomiczny kształt poduszki wykonanej z opatentowanej pianki Memoform. Poszewka z technologią ViroStop, zapobiega występowaniu aktywnych wirusów i bakterii na poduszce, a tym samym zapobiega negatywnemu wpływowi patogenów na ludzi. Efekty działania technologii ViroStop są potwierdzone międzynarodowymi normami ATCC i ISO.

  1. Kolekcja Poduszki antywirusowe MagniProtect, Poduszki ortopedyczne, Produkty zdrowotne
  2. Wymiary 60x43x10/11cm

480

Zobacz szczegóły

W naszej witrynie internetowej używamy plików cookie do oceny ruchu i optymalizacji działań marketingowych. Dalsze korzystanie z naszej witryny internetowej oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji
Zgadzam się