Ochraniacz na materac MagniProtect Udostępnij na

Tu jesteś: Wprowadzenie | Akcesoria | Ochraniacze na materac | Ochraniacz na materac MagniProtect

Innowacyjny ochraniacz na materac - prześcieradło ochronne z kolekcji MagniProtect stanowi rewolucyjną nowość w walce z wirusami i bakteriami. Połączenie technologii ViroStop i aktywnego srebra zapobiega występowaniu wirusów i bakterii w łóżku, a tym samym zapobiega negatywnemu wpływowi patogenów na ludzi. Efekty technologii ViroStop są potwierdzone międzynarodowymi standardami ATCC i ISO.

SUGEROWANA CENA 380 zł (cena zawiera 23% podatku VAT)

Gdzie mogę przetestować? Zapytaj o poradę

 1. Ściągany pokrowiec Nie
 2. Pokrowiec można prać 30°
 3. Dla kogo Dla dzieci i dorosłych

DLACZEGO WARTO WYBRAĆ ochraniacz na materac ANTYWIRUSOWy MAGNIPROTECT?

 • MagniProtect skutecznie zwalcza wirusy i bakterie.
 • Dzięki unikalnej kombinacji technologii pęcherzykowej i aktywnego srebra powstaje środowisko, w którym wirusy i bakterie tracą niezbędne czynniki odżywcze. Minimalizuje to występowanie aktywnych wirusów i bakterii, a tym samym negatywny wpływ patogenów na ludzi.
 • Ochraniacz wykonany jest w 100% z poliestru nowej generacji poddanego obróbce technologią ViroStop.
 • Zalecamy pranie ochraniacza w 30°C. Działanie przeciwwirusowe i przeciwbakteryjne jest gwarantowane do 30 cykli prania. Następnie efekt zaczyna się stopniowo zmniejszać. 
 • Poliester poddany obróbce w technologii ViroStop jest wytwarzany zgodnie z międzynarodowymi normami i certyfikatami  ATCC 100 FOR VIRUS, ISO 18184, ISO 20743, OEKO-TEX STANDARD 100, OEKO-TEX STeP.

 

ROZMIARY I CENY ochraniaczy MagniProtect
80 - 100 x 200 cm                              380 zł  
120 - 140 x 200 cm                            480 zł  
160 - 180 x 200 cm                            580 zł  
200 x 200 cm                                     680 zł  

Ochraniacz pasuje na materace o wysokości do 35 cm.

 


DLA KOGO Ochraniacz na materac - PRZEŚCIERADŁO ANTYWIRUSOWE magniprotect?

 • Dla Ciebie, jeśli obawiasz się bakterii i wirusów powszechnie występujących w materacach i poduszkach.
 • Dla Ciebie, jeśli zależy Ci na zwiększeniu bezpieczeństwa zdrowotnego i odorności na wirusy.
 • Dla osób o obniżonej odporności obawiających się chorób wirusowych lub bakteryjnych. Alternatywnie, dla tych, którzy cierpieli na chorobę wirusową lub bakteryjną i chcą utrzymać łóżko w czystości.
 • Wirusy i bakterie mogą mieć duży wpływ na nasze zdrowie. Jeżeli usuniemy je z poduszki, materaca, toppera lub prześcieradła weliminujemy ryzyko infekcji w łóżku, w którym spała zarażona osoba. Jeśli dana osoba jest już zarażona, może być pewna, że wspomaga leczenie przez spanie w czystym łóżku. Po wyleczeniu jesteśmy pewni, że łóżko nie jest zanieczyszczone wirusami i bakteriami.
 • Ochraniacze - Prześcieradła MagniProtect są idealnym rozwiązaniem zarówno do domu, jak i hoteli oraz pensjonatów, które chcą zapewnić swoim klientom bezpieczny odpodpoczynek wolny od wirusów i bakterii.

 

MagniProtect to pierwsza w Polsce kolekcja produktów przeciwwirusowych i antybakteryjnych z technologią ViroStop - przeciwwirusowe i antybakteryjne materacetopperyochraniacze na materac i poduszki ortopedyczne.

 

Więcej o działaniu technologii ViroStop przeczytasz TUTAJ.

Certyfikat OEKO-TEX® STeP gwarantuje wiarygodność i przestrzeganie środków ochrony środowiska na wszystkich etapach procesu produkcyjnego.

OEKO TEX STANDARD 100 gwarantuje brak szkodliwych substancji dla ludzi i środowiska w produktach włókienniczych.

Norma ATCC 100 FOR VIRUS z nowym protokołem skoncentrowanym na COVID-19 potwierdza działanie przeciwwirusowe. ISO 18184 potwierdza działanie przeciwwirusowe wyrobów włókienniczych. ISO 20743 potwierdza przeciwbakteryjne działanie wyrobów włókienniczych.

Galeria zdjęć

Powiązane produkty

MagniProtect Wave

MagniProtect Wave

Poduszki o właściwościach ortopedycznych MagniProtect

Ergonomiczny kształt poduszki wykonanej z opatentowanej pianki Memoform. Poszewka z technologią ViroStop, zapobiega występowaniu aktywnych wirusów i bakterii na poduszce, a tym samym zapobiega negatywnemu wpływowi patogenów na ludzi. Efekty działania technologii ViroStop są potwierdzone międzynarodowymi normami ATCC i ISO.

 1. Wymiary 60x43x10/11cm

Zobacz szczegóły PORÓWNAJ

MagniProtect Standard

MagniProtect Standard

Poduszki o właściwościach ortopedycznych MagniProtect

Innowacyjna poduszka ortopedyczna wykonana z opatentowanej pianki Memoform. Poszewka z technologią ViroStop, zapobiega występowaniu aktywnych wirusów i bakterii na poduszce, a tym samym zapobiega negatywnemu wpływowi patogenów na ludzi. Efekty działania technologii ViroStop są potwierdzone międzynarodowymi normami ATCC i ISO.

 1. Wymiary 72x42x12cm

Zobacz szczegóły PORÓWNAJ

Topper MagniProtect

Topper MagniProtect

Topper / materac nawierzchniowy MagniProtect z techchnologią ViroStop stanowi rewolucyjną nowość w walce z wirusami i bakteriami. Opatentowana termoplastyczna pianka Memoform w topperze zwiększa komfort snu i zapewnia wyjątkową regenerację ciała.

 1. Wymiary 80x200

Zobacz szczegóły PORÓWNAJ