DOBRY MATERAC NA BÓL PLECÓW - MAGNISTRETCH SPORT

Udostępnij na  

Tu jesteś: Wprowadzenie | Porady | DOBRY MATERAC NA BÓL PLECÓW - MAGNISTRETCH SPORT

DOBRY MATERAC NA BÓL PLECÓW - MAGNISTRETCH SPORT

80% ludzi ma różnego rodzaju problemy z kręgosłupem. Niestety zapobieganiu chorobom kręgosłupa nie sprzyja technologia czy rodzaj pracy. Praca zawodowa większości z nas polega dzisiaj na pokonywaniu samochodem tysięcy kilometrów rocznie czy spędzania kilkunastu godzin dziennie przy biurku, i to w jednej wymuszonej pozycji. Biorąc pod uwagę różnego rodzaju bóle pleców oraz potrzebę regeneracji kręgosłupa Magniflex stworzył wyjątkowe rozwiązanie na ból pleców - materac Magnistretch.

Włoski materac piankowy i światowy patent na problemy z kręgosłupem

Magniflex, włoski producent materacy, wprowadza na rynek nowy model unikalnego opatentowanego materaca Magnistretchwłoski materac piankowy na ból pleców Sport 9. Ta kolekcja materacy stała się światowym fenomenem w rekordowo krótkim czasie, ponieważ wspomaga terapię osób z przepukliną dyskową, cierpiącym na problemy z napiętymi nerwami w okolicy kręgosłupa lub jego zwyrodnieniem. Materace z kolekcji Magnistretch nieinwazyjnie rozciągają ciało w dwóch kierunkach - od stawów biodrowych po głowę oraz przeciwlegle po nogi - w przeciwnym kierunku. Testy pokazują, że osiem godzin snu na tym materacu rozciąga i rozluźnia kręgosłup, tak jak 30 minut intensywnych ćwiczeń rozciągających.

Właściwości materaca Magnistretch Sport 9

Nowy Magnistretch Sport 9 nawiązuje do sukcesu pozostałych materacy z kolekcji Magnistretch. Ma 23 cm wysokości. włoskie materace piankowe ból pleców magnistretch sportProjekt materaca od pierwszego spojrzenia zachwyca wyjątkowym przeszyciem tkaniny pokrowca i cienką żółtą obwódką umieszczoną po bokach materaca. W modelu Magnistretch Sport 9  nie użyto pianki termoelastycznej z pamięcią kształtu, występującej w innych materacach Magnistretch. Z tego powodu, jako nowość, ma najbardziej intensywny efekt napinający. Wkład materaca składa się z dwóch warstw pianek ortopedycznych. Miękka pianka Eliosoft 5 cm i sztywniejsza pianka Elioform 16 cm. Stopień twardości materaca określony jest jako średnio twardy. Rozszerzona gwarancja na wkład materaca wynosi 12 lat.

„Podstawą patentu Magnistretch jest biomechaniczna regeneracja kręgosłupa. Aby przybliżyć tą unikalną właściwość tym, którzy potrzebują jej do codziennej regeneracji kręgosłupa po intensywnym wysiłku fizycznym lub w celu wsparcia leczenia chorób kręgosłupa, a dla których z powodów finansowych nie było to osiągalne, opracowaliśmy nowy materac z taką samą funkcją rozciągania i rozluźniania kręgosłupa podczas snu, tak zoptymalizowany, aby był bardziej przystępny cenowo”, wyjaśnia pomysł opracowania nowego materaca Przemysław Mrozik, szef projektu marki Magniflex w Polsce.

dobry materac na ból pleców

Dla kogo jest przeznaczony Magnistretch Sport 9?

  • dla osób aktywnych fizycznie ze zwiększoną potrzebą regeneracji kręgosłupa i mięśni pleców z powodu częstego przeciążenia
  • dla dzieci w fazie wzrostu
  • dla dorosłych, którzy preferują twardszy materac
  • dla osób cierpiących na skoliozę kręgosłupa lub jego zaburzenia biomechaniczne

 

Data premiery materaca Magnistretch Sport 9

Nowy materac Magnistretch Sport 9 zostanie oficjalnie zaprezentowany dla rynku Europy Środkowo-Wschodniej podczas jesiennych targów mebli, wnętrz i akcesoriów domowych FOR INTERIOR 2019, które odbędą się w dniach 10–13 października 2019 r. w Pradze.

Więcej informacji o kolekcji materacy Magnistretch można znaleźć TUTAJ.


Opublikowano: 1. 10. 2019
W naszej witrynie internetowej używamy plików cookie do oceny ruchu i optymalizacji działań marketingowych. Dalsze korzystanie z naszej witryny internetowej oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji
Zgadzam się