Salon Snu Katowice

Tu jesteś: Wprowadzenie | Salon Snu Katowice

Salon Snu Katowice

SALON Z MATERACAMI MAGNIFLEX

Szukasz materaca do spania, który zapewni komfortowy i zdrowy sen? Włoskie materace do spania Magniflex to doskonały wybór. Zapraszamy do naszego salonu firmowego w Katowicach, gdzie znajdziesz materace termoelastyczne wykonane ze specjalnego rodzaju pianek, ortopedyczne, dla dzieci i wiele innych. Oprócz dostępnych na ekspozycji materacy medycznych, ortopedycznych i rehabilitacyjnych, posiadamy szeroki wybór anatomicznych poduszek ortopedycznych oraz akcesoriów do materacy.

Salon znajduje się w Katowicach, na terenie Fabryki Porcelany przy ul. Porcelanowej 23. Wejście obok Prodiż Bistro - windą na III piętro.

Pomoc przy wyborze materaca

Właściwie dobrany materac zapewnia optymalne podparcie całego ciała, prawidłowe ułożenie kręgosłupa i regenerację mięśni. Przy wyborze materaca trzeba wziąć pod uwagę kilka czynników – wagę, wzrost, wiek i stan zdrowia, a także przyzwyczajenia. Zanim zakupimy dobry materac termoelastyczny powinniśmy się do niego wcześniej przymierzyć. Zwrócić szczególną uwagę na dolegliwości kręgosłupa, alergie, marznięcie, czy pocenie w nocy. W naszym sklepie z materacami w Katowicach każdy może przetestować interesujące go modele materacy. Doświadczeni doradcy odpowiedzą na wszelkie pytania i pomogą w wyborze odpowiedniego modelu dla jednej osoby jak i dla pary.

NAJLEPSZE MATERACE KATOWICE

Szeroka i zróżnicowana oferta naszego salonu firmowego Magniflex w Katowicach pozwala na wypróbowanie wielu modeli mataracy piankowych, termoelastycznych, umożliwiając dobór odpowiedniego materaca do indywidualnych potrzeb. Z myślą o najmłodszych przygotowaliśmy ekspozycję materacyków dziecięcych. Każdy tu znajdzie coś dla siebie, czy to do dużej sypialni czy małego pokoju. Wygodne, prozdrowotne, pozwalające na prawdziwy wypoczynek – takie są nasze materace. Jeśli szukasz materaca w niestandardowych rozmiarach - możesz zamówić również taki.

WYKONAMY WYMARZONY MATERAC DLA CIEBIE

Dbamy o zadowolenie najbardziej wymagających klientów, dlatego dajemy możliwość wykonania materaca w niestandardowych wymiarach. Większość oferowanych materacy można modyfikować. Jeśli chciałbyś, abyśmy sporządzili wycenę materaca na podstawie Twoich preferencji, napisz do nas korzystając z poniższego formularza kontaktowego lub zadzwoń.

DBAJ O KRĘGOSŁUP GDY ŚPISZ!

Stabilność jest istotna nie tylko gdy chodzimy. Kiedy kładziemy się do snu, ważne jest aby nasze ciało nie pływało, nie było narażone na zapadanie się, ani na naciski sprężyn od spodu. Stabilność i pewność odpoczynku w materacach Magniflex zapewniają opatentowane pianki wysokoelastyczne. Natomiast za brak nacisku i odprężenie odpowiadają zaawansowane technologicznie pianki termoelastyczne. Tylko najlepsi producenci materacy prowadząc ciągłe badania i rozwój wyrobów w oparciu o wnioski i badania medyczne jak ulżyć naszemu ciału, gwarantują najwyższy poziom jakości i bezpieczeństwa produktu.

ROZLUŹNIJ SIĘ GDY ŚPISZ!

By zapewnić odpowiednią regenerację naszemu kegosłupowi obciążonemu codzienną aktywnościa możemy skorzystać z opatentowanej technologii stosowanej w materacach Magnistretch. Polega ona na tym, że pod naciskiem Twojego ciała dwie odpowiednio zaprojektowane strefy materaca przesuwają się w przeciwnych kierunkach, delikatnie rozciągając poszczególne partie kręgosłupa. Ma to ogromny wpływ na regenerację dysków międzykręgowych i mięśni pleców, rozluźniając spięte nerwy. Działanie to znacznie spowalnia też proces zapadania się kręgosłupa i poprawia krążenie. Szacuje się, że sen na materacach Magnistrech daje podobny efekt, co 30 minutowe ćwiczenia rozciągające.

SALON MATERACY KATOWICE – FACHOWE DORADZTWO

Nasz salon z materacami to nie tylko ekspozycja z materacami – możesz wypróbować wybrane przez siebie modele lub zasięgnąć porady w sprawie wyboru odpowiedniego materaca czy poduszki. Dzięki tym radom wybierzesz idealny materac dla siebie i zadbasz o komfortowy sen. Przyjedź, przetestuj i skorzystaj z fachowego doradztwa. Zapraszamy!

ZADZWOŃ - ustalimy termin

32 307 37 73


Galeria zdjęć


Napisz do nas

Imię i nazwisko
E-mail
Nr telefonu
Twoja wiadomość
Akceptacja warunków

W naszej witrynie internetowej używamy plików cookie do oceny ruchu i optymalizacji działań marketingowych. Dalsze korzystanie z naszej witryny internetowej oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji
Zgadzam się