MATERACE O WŁAŚCIWOŚCIACH ORTOPEDYCZNYCH NA KRĘGOSŁUP – JAKI WYBRAĆ DO SPANIA?

Udostępnij na  

Tu jesteś: Wprowadzenie | Porady | Materace o właściwościach ortopedycznych | MATERACE O WŁAŚCIWOŚCIACH ORTOPEDYCZNYCH NA KRĘGOSŁUP – JAKI WYBRAĆ DO SPANIA?

MATERACE O WŁAŚCIWOŚCIACH ORTOPEDYCZNYCH NA KRĘGOSŁUP – JAKI WYBRAĆ DO SPANIA?

Jaki materac o właściwościach ortopedycznych najlepiej wybrać na zdrowy kręgosłup? Jesteś na etapie urządzania własnych czterech kątów? A może masz dość spania w niewygodnej pozycji i witania dnia z bólem kręgosłupa? Podczas wyboru materaca koniecznie skup się na jego właściwościach ortopedycznych. 

Jaki materac o właściwościach ortopedycznych na zdrowy kręgosłup? Jesteś na etapie urządzania własnych czterech kątów? A może masz dość spania w niewygodnej pozycji i witania dnia z bólem kręgosłupa? Podczas wyboru materaca koniecznie skup się na jego właściwościach ortopedycznych. Wybierz materac na kręgosłup, dzięki któremu Twój sen będzie zawsze komfortowy, efektywny i przede wszystkim zdrowy. Witaj każdy dzień z uśmiechem na ustach i spraw, że w trakcie snu Twoje ciało będzie się regenerować!

Materace z właściwościami ortopedycznymi to produkty kierowane do osób, dla których zdrowy i komfortowy sen jest priorytetem. W wielu przypadkach zbyt miękki materac sprawia, że poranek witasz z bólem kręgosłupa. Twardość materaca ma znaczenie, ale nie decyduj się na też na materac zbyt twardy. Materace zdrowotne dla osób z problemami z kręgosłupem to recepta na spokojną, przespaną i komfortową noc.

materac nawierzchniowy ortopedyczny

Materac O WŁAŚCIWOŚCIACH ortopedycznyCH – stworzony, by pomagać

Nieprzespane noce, doskwierający ból pleców czy problemy ze znalezieniem komfortowej pozycji – to wszystko sprawia, że efektywność Twojego snu pozostawia wiele do życzenia. Odpowiedzią na problemy z kręgosłupem mogą być materace o właściwościach ortopedycznych z pianki wysokoelastycznej. To najczęściej materace piankowe, których zadaniem jest zwalczenie bólu kręgosłupa i odpowiednie podparcie dla całego ciała podczas Twojego snu. Co więcej, najwyższej jakości modele dają efekt zbliżony do 30 minut intensywnego rozciągania. Regeneracja i poprawa zdrowia w jednym – brzmi zachęcająco, prawda?

 

Materac piankowy na kręgosłup Magniflex – zadbaj o sen, który leczy i zapomnij o niekomfortowych nocach

Zdrowy i komfortowy sen to nasza specjalność. Od lat przywracamy wiarę w przespane noce osobom z bólami kręgosłupa. Materace o właściwościach ortopedycznych Magniflex to coś więcej niż wygoda. To wysokiej jakości, wsparcie wykazujące działanie ortopedyczne dla Twojego ciała, dzięki któremu zapomnisz o swoich dolegliwościach.

W produktach Magniflex stawiamy przede wszystkim na jakość. Materace piankowe są tego najlepszym dowodem. Pianki użyte w poszczególnych modelach to certyfikowane rozwiązania, dzięki którym są przyjazne alergikom czy osobom, które od materaca oczekują solidnego rozluźnienia.

Twardy materac ortopedyczny

Sekret komfortowego snu i wydajnego wypoczynku tkwi w wykorzystaniu regeneracyjnych właściwości m.in. pianki pamięciowej, pianki Magnigel i Malva czy zimnych pianek Elioform i Eliosoft. To dzięki nim możesz regenerować całe swoje ciało podczas błogiego snu. Pamiętaj, że w przypadku materacy o właściwościach ortopedycznych użyte pianki, a zwłaszcza ich jakość, ma kluczowe znaczenie.

Specjaliści od zdrowego snu w firmie Magniflex już od 60 lat wychodzą naprzeciw osobom z problemami kręgosłupa. To właśnie dla nich powstała kolekcja Magnistretch. Są to materace piankowe, które regenerują Twój kręgosłup, gdy śpisz (w różnych rozmiarach m.in. materac 160x200, 140x200). Z powodzeniem można nazwać je produktami premium – spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów, dla których zdrowy sen jest najważniejszy!

 

Prawdziwy komfort snu - na czym polega regeneracja?

Projektując materace dla osób z problemami kręgosłupa, skupiliśmy się na specjalnych strefach. Pod naciskiem ciała użytkownika przesuwają się one w przeciwnych kierunkach. Sprawia to, że regeneracja kręgosłupa jest bardzo prosta. Wprowadzenie specjalnych stref twardości to początek Twojego snu bez bólu!

Zaprojektowane przez specjalistów Magniflex specjalne strefy materaca gwarantują, pod naciskiem Twojego ciała, delikatne rozciąganie się kręgosłupa. To niezmiernie istotny szczegół dla osób, które każdej nocy borykają się z bólem i dyskomfortem. Poszczególne dyski między kręgowe i mięśnie pleców regenerują się podczas snu. Dotychczas spięte nerwy rozluźniają się, co opóźni proces zapadania się kręgosłupa.

Następuje także znaczna poprawa krążenia, zwieszając komfort nocnego wypoczynku. Materace z właściwościami ortopedycznymi z wyjątkowym systemem który może przynosić efekty rehabilitacyjne to opatentowane przez Magniflex rozwiązanie. Aktywna regeneracja kręgosłupa została zaprojektowana we współpracy z Uniwersytetem w Saragossie. Priorytetem jest komfort użytkowników, ich zdrowy sen i pokonanie bólu.

7 stref materac ortopedyczny na kręgosłup

Twardy, a jednocześnie elastyczny materac O WŁAŚCIWOŚCIACH ortopedycznyCH

Materace termoelastyczne z kolekcji Magnistretch to aż cztery warianty do wyboru. Począwszy od modelu Magnistretch 12, którego główną zaletą jest górna warstwa termoelastycznej pianki, aż po Magnistretch Sport 9, będący średnio twardym piankowym materacem, odpowiednim również dla rosnących dzieci bądź młodych sportowców. Magnistretch Sport 9 to rozwiązanie skierowane specjalnie do klientów, którzy preferują twardsze, sztywniejsze materace. Rozpiętość miękkości, różnorodne wymiary dopasowane do Twoich potrzeb oraz mnogość warstw pianki termoelastycznej sprawi, że każdy, kto chce pożegnać ból kręgosłupa i niewygodny sen, znajdzie coś dla siebie.

Materace o właściwościach ortopedycznych Magniflex to także ukłon w stronę odpowiedniej higieny snu. Każdy z modeli posiada w pełni przyjazny środowisku pokrowiec. Jego pranie jest proste i szybkie po to, by zapewni odpowiednią higienę podczas nocnego wypoczynku. Materiały użyte przy produkcji materacy Magniflex – to w pełni przyjazne rozwiązania, które są jednocześnie gwarancją troski o środowisko.

Nie daj się bólowi kręgosłupa. Pożegnaj nieprzespane noce i spraw, by podczas snu Twoje ciało się regenerowało, a nocny wypoczynek zastępował 30 minut intensywnego rozciągania! Taki materac rehabilitacyjny dopasowuje się do kształtu ciała, daje odpowiednią twardość i zapewnia zdrowy, spokojny sen.

Ponieważ od 26 maja 2020r. zgodnie z nowelizacją Ustawy o wyrobach medycznych, zmieniają się zasady opisywania wyrobów medycznych w związku z czym określenia takie jak materac ortopedyczny, materac rehabilitacyjny, materac zdrowotny, materac medyczny, produkt medyczny zostają zamienione na rekomendowane takie jak materac o statusie wyrobu medycznego.

Mamy dla Ciebie niespodziankę!

Odbierz Kod Prezentowy o wartości aż 1.180 zł. *

Kod prezentowy zrealizujesz w dowolnym sklepie partnerskim Magniflex. Tu znajdziesz sklep najbliżej Ciebie: Mapa.
Prezent otrzymasz przy zakupie dowolnego materaca Magniflex.

.

* - przy zakupie materaca z dowolnej kolekcji Magniflex o szerokości od 140 cm otrzymasz dwie (2) luksusowe poduszki przeciwwirusowe Magniprotect o łącznej wartości 1180 zł.
- przy zakupie materaca z dowolnej kolekcji Magniflex o szerokości do 139 cm otrzymasz jedną (1) luksusową poduszkę przeciwwirusową Magniprotect o wartości 590 zł.

Poduszki otrzymasz przesyłką kurierską na nasz koszt.

Znajdź sklep najbliżej siebie i przetestuj

 

Magnistretch 12

Magnistretch 12

Kolekcja Magnistretch

Wysoki, średnio miękki materac, zapewniający aktywną regenerację podczas snu. Specjalnie zaprojektowania konstrukcja oraz piany stretch zapewniają intensywane rozluźnianie mięśni i regenerację kręgosłupa. To chroniony na całym świecie patent firmy Magniflex.

  1. Wymiary 80x200 cm
  2. Wysokość 30 cm
  3. Twardość średnio miękki

6 340

Zobacz szczegóły PORÓWNAJ

Magnistretch 10

Magnistretch 10

Kolekcja Magnistretch

Średnio miękki materac do aktywnej regeneracji ciała podczas snu. Specjalnie zaprojektowania konstrukcja oraz piany stretch zapewniają intensywane rozluźnianie mięśni i regenerację kręgosłupa. Wyższa warstwa termoelastycznej pianki zapewnia większy komfort. Światowy patent Magniflex.

  1. Wymiary 80x200 cm
  2. Wysokość 25 cm
  3. Twardość pośredni

5 495

Zobacz szczegóły PORÓWNAJ

Magnistretch Sport 9

Magnistretch Sport 9

Kolekcja Magnistretch

Materac średnio twardy piankowy regenerujący kręgosłup i ciało podczas snu. Daje bardzo intensywny efekt rozciągania. Odpowiedni dla dzieci w fazie wzrostu, młodych sportowców i osób cierpiących na zaburzenia biomechaniczne kręgosłupa. Zaspokaja preferencje sztywniejszego materaca. Światowy patent Magniflex.

  1. Wymiary 80x200 cm
  2. Wysokość 23 cm
  3. Twardość średnio twardy

4 240

Zobacz szczegóły PORÓWNAJ

Napisz do nas

Imię i nazwisko
E-mail
Nr telefonu
Twoja wiadomość
Akceptacja warunków


Opublikowano: 11. 8. 2020
W naszej witrynie internetowej używamy plików cookie do oceny ruchu i optymalizacji działań marketingowych. Dalsze korzystanie z naszej witryny internetowej oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji
Zgadzam się