MATERIAŁ PRZECIWWIRUSOWY W MATERACACH I PODUSZKACH

Udostępnij na  

Tu jesteś: Wprowadzenie | Porady | MATERIAŁ PRZECIWWIRUSOWY W MATERACACH I PODUSZKACH

MATERIAŁ PRZECIWWIRUSOWY W MATERACACH I PODUSZKACH

Materiał przeciwwirusowy dla materacy to kolejna innowacja od Magniflex. Pandemia, która ogarnęła prawie cały świat zakłóciła życie wszystkich ludzi. Tym samym pchnęła Magniflex - zawsze wrażliwy na oczekiwania użytkowników lubiących dobry sen, aby szukać rozwiązań dla zapewnienia ochrony organizmu podczas snu. Umiejętność prowadzenia szeroko zakrojonych badań i wdrażania innowacji, jako jedna z kluczowych cech firmy, pozwoliła stworzyć niezwykłe rozwiązanie w bardzo krótkim czasie: MagniProtect, materac przeciwwirusowy i antybakteryjny.

Badania i rozwój technologii w celu ochrony zdrowia

Magniflex zawsze miał w swoim DNA innowacje: jego historia sukcesu, wyróżnienia i certyfikaty otrzymane na przestrzeni lat są tego dowodem. Przykłady to materace regenerujące kręgosłup Magnistretch czy teraz materace przeciwwiursowepoduszkiochraniacze na materac i toppery MagniProtect.

ZAMÓW TERAZ

 

Kiedy tylko pojawił sie koronawirus, rozpoczęliśmy poszukiwać najlepszych rozwiązań.

materiał przeciwwirusowy w materacach i poduszkachmateriał przeciwwirusowy w materacach i poduszkach

1. Zdefiniowaliśmy problem jaki niosą tkaniny

Obecność niektórych czynników pomaga wirusom i bakteriom rozprzestrzeniać się na materacach, prześcieradłach

i poduszkach.

2. Zaangażowaliśmy ekspertów

Przeprowadziliśmy badania naukowe i badania technologiczne we współpracy z wybitnymi ekspertami różnych dyscyplin

w dziedzinie studiów i testowania nowych materiałów.

3. Powstało rozwiązanie problemu materiału antywirusowego

Powstał Magniprotect i jego wyjątkowe przeciwwirusowe i antybakteryjne działanie dzięki zastosowaniu rewolucyjnej tkaniny w technologii ViroStop.

 

ZAMÓW TERAZ

 

Z czego wynika zagrożenie wirusowe?

Czym jest wirus?

Wirusy są mikroskopijnymi agregatami materiału biologicznego, atakującymi komórki. Gdy zainfekowana komórka
rozmnaża się, również wirus rozprzestrzenia się propagując infekcję.

Czym są bakterie?

Bakterie są to jednokomórkowe organizmy zdolne do szybkiego rozmnażania się. Obecne są w dużych ilościach w środowisku, a także w ludzkim ciele. Większość z nich jest nieszkodliwa, ale niektóre mogą powodować choroby.

Czym są owinięte wirusy?

Owinięte wirusy są to patogeny owinięte wokół błony lipidowej, która chroni zawarty w niej materiał genetyczny. Reprezentują więcej niż 60% istniejących wirusów i obejmują ludzkie patogeny, takie jak koronawirus.

Jak się rozmnażają?

Obecność 4 czynników pomaga bakteriom rozprzestrzeniać się: ciepło, wilgoć, tłuszcze i białka, takie jak te obecne w ludzkim pocie, który może je odżywiać.

 

Wygoń wirusy i bakterie ze swojej sypialni!

materiał przeciwwirusowy w materacach i poduszkachDzięki wyjątkowemu połączeniu technologii srebra i pęcherzykowej, rozwiązanie to pomaga skutecznie zachować materac wolny od aktywnych wirusów i bakterii, i pomagają wstrzymać rozprzestrzenianie się patogenów do minimum.

 

 

 

 

 

ViroStop to unikatowa kombinacja technologii pęcherzykowej i technologii aktywnego srebra, zaprojektowana do hamowania wzrostu i przetrwania bakterii oraz wirusów na tkaninach, które w przeciwnym razie stanowiłyby ryzyko, służąc jako powierzchnie sprzyjające rozprzestrzenianiu się patogenów.

Technologia pęcherzykowa atakuje wirusy owinięte w lipidy, pomagając szybko zniszczyć wirusa.

Technologia cząsteczek srebra skutecznie atakuje zarówno bakterie, jak i wirusy, rozbraja je, hamując ich namnażanie.

Maski FFP2 i FFP3

materiał przeciwwirusowy w materacach i poduszkach

Materiał, z którego zrobione są maski ochronne FFP2, gdy został uszlachetniony technologią ViroStop, pokazał zdolność do zmniejszenia obecności wirusów, w sposób porównywalny do masek FFP3.

Poniżej znajdują się niektóre znaczące statystyki dotyczące wydajności technologii ViroStop.

Maski antywirusowe, pierwszy kontaktowy materiał ochronny noszony w celu zmniejszenia narażenia na działanie wirusa, aż dziesięciokrotnie zwiększają poziom ochrony, jeśli są uszlachetnione technologią ViroStop.

 

TKANINA VIROSTOP

Technologia ViroStop użyta do stworzenia tkaniny oraz jako środek antybakteryjny i przeciwgrzybiczny, zapewnia ochronę przed wirusami i bakteriami. ViroStop to materiał hamujący wzrost i przetrwanie bakterii i wirusów na tekstyliach.

materiał przeciwwirusowy w materacach i poduszkach

 

Nowa kolekcja antywirusowa: MagniProtect

Nowa kolekcja MagniProtect wynika z potrzeby blokowania wirusów i bakterii, z którymi mamy kontakt każdego dnia w momencie, gdy jesteśmy najbardziej bezbronni, tj. kiedy śpimy. Materace przeciwwiursowe, poduszki, ochraniacze na materac i toppery MagniProtect są wytwarzane z użyciem tkaniny ViroStop, która zapewnia skuteczną ochronę przed wirusami i bakteriami.

ZAMÓW TERAZ

pokrowiec antywirusowy dla materaca piankowego magniflexpokrowiec antywirusowy dla poduszki ortopedycznej magniflex

Jakie są efekty produktów z linii MagniProtect? 

Są skuteczne przeciwko wirusom, takim jak grypa i koronawirus. Niszczą wirusy i bakterie nawet o 99% w ciągu zaledwie kilku minut. Zapewniają skuteczną ochronę przed zanieczyszczeniami gromadzącymi się na tkaninach.

W jaki sposób?

Opierają się na właściwościach srebra jako silnego materiału przeciwwirusowego i przeciwbakteryjnego.

Certyfikaty jakości i bezpieczeństwa materacy, poduszEk, ochraniAczy i topperów

Tkanina ViroStop zastosowana w MagniProtect została niezależnie przetestowana w Niemczech, USA i Szwajcarii w celu ustalenia skuteczności tkaniny w zwalczaniu koronawirusa. Wyniki testów wykazały, że ViroStop spełnia wymagania dotyczące niszczenia wirusów i bakterii, hamując dalsze zanieczyszczenie. Podobnie jak w przypadku wszystkich produktów Magniflex, MagniProtect otrzymał ocenę Oeko-Tex Standard 100 i Certyfikację STeP, co oznacza, że ​​jest wolny od formaldehydu, toksycznych chemikaliów, gazów i nieprzyjemnych zapachów oraz CFC i LZO, szkodliwych zarówno dla ludzi, jak i środowiska.

Efekty działania antywirusowej tkaniny w technologii ViroStop zostały potwierdzone międzynarodowymi standardami ATCC i ISO. Standard ATCC 100 FOR VIRUS skoncentrowany na COVID-19 potwierdza działanie przeciwwirusowe, a ISO 18184 potwierdza działanie przeciwwirusowe wyrobów włókienniczych. ISO 20743 potwierdza przeciwbakteryjne działanie wyrobów włókienniczych.

ZAMÓW TERAZ

 

Jeśli chcesz dowiedziec się więcej o produktach antywirusowych MagniProtect skontaktuj się z nami:

MagniProtect Standard

MagniProtect Standard

Poduszki o właściwościach ortopedycznych MagniProtect

Innowacyjna poduszka ortopedyczna wykonana z opatentowanej pianki Memoform. Poszewka z technologią ViroStop, zapobiega występowaniu aktywnych wirusów i bakterii na poduszce, a tym samym zapobiega negatywnemu wpływowi patogenów na ludzi. Efekty działania technologii ViroStop są potwierdzone międzynarodowymi normami ATCC i ISO.

  1. Wymiary 72x42x12cm

640

Zobacz szczegóły PORÓWNAJ

MagniProtect Wave

MagniProtect Wave

Poduszki o właściwościach ortopedycznych MagniProtect

Ergonomiczny kształt poduszki wykonanej z opatentowanej pianki Memoform. Poszewka z technologią ViroStop, zapobiega występowaniu aktywnych wirusów i bakterii na poduszce, a tym samym zapobiega negatywnemu wpływowi patogenów na ludzi. Efekty działania technologii ViroStop są potwierdzone międzynarodowymi normami ATCC i ISO.

  1. Wymiary 60x43x10/11cm

640

Zobacz szczegóły PORÓWNAJ

Ochraniacz na materac MagniProtect

Ochraniacz na materac MagniProtect

Innowacyjny ochraniacz na materac - prześcieradło ochronne z kolekcji MagniProtect stanowi rewolucyjną nowość w walce z wirusami i bakteriami. Połączenie technologii ViroStop i aktywnego srebra zapobiega występowaniu wirusów i bakterii w łóżku, a tym samym zapobiega negatywnemu wpływowi patogenów na ludzi. Efekty technologii ViroStop są potwierdzone międzynarodowymi standardami ATCC i ISO.

380

Zobacz szczegóły PORÓWNAJ

Topper MagniProtect

Topper MagniProtect

Topper / materac nawierzchniowy MagniProtect z techchnologią ViroStop stanowi rewolucyjną nowość w walce z wirusami i bakteriami. Opatentowana termoplastyczna pianka Memoform w topperze zwiększa komfort snu i zapewnia wyjątkową regenerację ciała.

  1. Wymiary 80x200

945

Zobacz szczegóły PORÓWNAJ

Napisz do nas

Imię i nazwisko
E-mail
Nr telefonu
Twoja wiadomość
Akceptacja warunków


Opublikowano: 8. 7. 2020
W naszej witrynie internetowej używamy plików cookie do oceny ruchu i optymalizacji działań marketingowych. Dalsze korzystanie z naszej witryny internetowej oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji
Zgadzam się