Topper MagniProtect Udostępnij na

Tu jesteś: Wprowadzenie | Akcesoria | Toppery | Topper MagniProtect

Topper / materac nawierzchniowy MagniProtect z techchnologią ViroStop stanowi rewolucyjną nowość w walce z wirusami i bakteriami. Opatentowana termoplastyczna pianka Memoform w topperze zwiększa komfort snu i zapewnia wyjątkową regenerację ciała.

SUGEROWANA CENA 720 zł (cena zawiera 23% podatku VAT)

Gdzie mogę przetestować? Zapytaj o poradę

 1. Rozmiary 80x200

Potrzebujesz inne wymiary?

 1. Pokrowiec ViroStop
 2. Wymienny pokrowiec Nie
 3. Pokrowiec można prać Nie
 4. Obciążenie maksymalne 180 kg
 5. Dla kogo Właściwy dla dorosłych

Dlaczego TOPPER antywirusowy MAGNIPROTECT?

 • MagniProtect skutecznie zwalcza wirusy i bakterie.
 • Dzięki unikalnej kombinacji technologii pęcherzykowej i aktywnego srebra powstaje środowisko, w którym wirusy i bakterie tracą niezbędne czynniki odżywcze. Minimalizuje to występowanie aktywnych wirusów i bakterii, a tym samym negatywny wpływ patogenów na ludzi.
 • Topper czyli tzw. nakładka / materac nawierzchniowy, zwiększa komfort spania na dotychczasowym materacu.
 • Topper / materac nawierzchniowy MagniProtect zawiera hipoalergiczne super miękkie włókno i 2,5-centymetrową piankę termoplastyczną Memoform, która doskonale dopasowuje się do kształtu ciała, nie odciska i działa przeciwodleżynowo.
 • Pokrowca toppera wykonanego z materiału z technologią ViroStop nie można zdjąć. Celem jest zapewnienie jak najdłuższego działania przeciwwirusowego i przeciwbakteryjnego, które jest stopniowo zmniejszane przez pranie. 
 • Topper jest produkowany zgodnie z międzynarodowymi normami i certyfikatami ATCC 100 FOR VIRUS, ISO 18184, ISO 20743, OEKO-TEX STANDARD 100, OEKO-TEX STeP.

 

DLA KOGO TOPPER / Materac Nawierzchniowy Antywirusowy JEST ODPOWIEDNI?

 • Dla Ciebie, jeśli obawiasz się bakterii i wirusów powszechnie występujących w materacach i poduszkach.
 • Dla Ciebie, jeśli zależy Ci na zwiększeniu bezpieczeństwa zdrowotnego i odorności na wirusy.
 • Dla osób o obniżonej odporności obawiających się chorób wirusowych lub bakteryjnych. Alternatywnie, dla tych, którzy cierpieli na chorobę wirusową lub bakteryjną i chcą utrzymać łóżko w czystości.
 • Wirusy i bakterie mogą mieć duży wpływ na nasze zdrowie. Jeżeli usuniemy je z poduszki, materaca, toppera lub prześcieradła weliminujemy ryzyko infekcji w łóżku, w którym spała zarażona osoba. Jeśli dana osoba jest już zarażona, może być pewna, że wspomaga leczenie przez spanie w czystym łóżku. Po wyleczeniu jesteśmy pewni, że łóżko nie jest zanieczyszczone wirusami i bakteriami
 • Topper / materac nawierzchniowy MagniProtect jest idealnym rozwiązaniem zarówno do domu, jak i hoteli oraz pensjonatów, które chcą zapewnić swoim klientom bezpieczny odpodpoczynek wolny od wirusów i bakterii.
 • Nakładka ochronna na materac MagniProtect zapewnia zdrowy sen osobom, które nie mają zamiaru zmieniać dotychczasowego materaca, a chcą cieszyć się komfortowym odpoczynkiem dzięki opatentowanej termoplastycznej piance Memoform, która idealnie dopasowuje się do kształtu ciała, nie uciska i działa przeciwodleżynowo.
 • Odpowiednie mocowanie do materaca zapewniają gumowe zakończenia w narożnikach toppera.

technologie Virostop - SIŁA SREBRA PRZECIWKO WIRUSOM I BAKTERIOM.

ViroStop to wyjątkowa kombinacja technologii pęcherzykowej i srebra, zaprojektowana w celu zapobiegania przyczepianiu się i namnażaniu wirusów oraz bakterii na tkaninach, które w są idealnymi powierzchniami do wspomagania rozwoju negatywnych patogenów. Technologia ViroStop atakuje wirusy otoczkowe i pomaga szybko je zniszczyć. Aktywna technologia srebra atakuje wirusy i bakterie, skutecznie zapobiegając ich namnażaniu.

Srebro ma silne działanie przeciwwirusowe i przeciwbakteryjne, może zniszczyć 99,9% wirusów i bakterii w ciągu kilku minut. Przyciąga wirusy i bakterie o przeciwnych ładunkach elektrycznych i przywiera na stałe. Technologia pęcherzykowa (tj. tłuszczowe torebki sferyczne) narusza błonę wirusa lub bakterii, a srebro niszczy je w ciągu 2-5 minut. Ta technologia tekstylna okazała się skuteczna w laboratoryjnych badaniach przeciwko SARS-CoV-2, wirusowi otoczkowemu, który powoduje COVID-19. Niezależne testy przeprowadzone w USA wyraźnie wykazały wpływ technologii ViroStop również na koronawirusa.

 

Gdy tylko zmodyfikowaliśmy filtry w respiratorach klasy FFP2 za pomocą technologii Virostop, ich funkcjonalność znacznie wzrosła do poziomu najwyższej klasy FFP3.

Certyfikat OEKO-TEX® STeP gwarantuje wiarygodność i przestrzeganie środków ochrony środowiska na wszystkich etapach procesu produkcyjnego.

OEKO TEX STANDARD 100 gwarantuje brak szkodliwych substancji dla ludzi i środowiska w produktach włókienniczych.

Norma ATCC 100 FOR VIRUS z nowym protokołem skoncentrowanym na COVID-19 potwierdza działanie przeciwwirusowe. ISO 18184 potwierdza działanie przeciwwirusowe wyrobów włókienniczych. ISO 20743 potwierdza przeciwbakteryjne działanie wyrobów włókienniczych.

 

Galeria zdjęć

W naszej witrynie internetowej używamy plików cookie do oceny ruchu i optymalizacji działań marketingowych. Dalsze korzystanie z naszej witryny internetowej oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji
Zgadzam się